jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartomeu na prezydenta! Z Rosellem jako wice.
0
Robią miejsce dla Nico.
C A L M A
2
@Rust_Cohle bo Real wczoraj nie tylko stracił dwa punkty.
W oczach Rambli, Real pokazał że jest kolosem na glinianych nogach. Początek sezonu a już przegrali ligę.
7
No właśnie. To jest dokładnie sedno tego problemu.
0
@Vegeta88 ja widzę na stronie tylko Opcje 90 euro za cały rok. To jeszcze jakaś opłata jest aktywacyjna?
Myślałem że wystarczy pobrać aplikacje na tv
0
@Vegeta88 jesteś zadowolony? Ile płaciłeś? Nie boisz się że to padnie i kasa przepadnie?
0
@Nazio_87 czyli Radomsko
0
@busel004 stary patent uszczęśliwiający tylko za pierwszymi trzema razami
0
@Nazio_87 kolega z centralnej Polski?
2
Odświeżam sobie film Midsommar.
Polecam każdemu tą dawkę zdezorientowania.
7
To nagranie ma już 24 lata. Czas nie płynie, czas ucieka. :O
Legendarne wideo :D
15
@Kamilos84 super film.
Ale takie powroty są dosyć ryzykowne.
1
@draxidox to już jest Monty Python prawie...
Ciekawe skąd wie kiedy ma się odbić:P
1
@maroon miałem na myśli dzisiejsze zabezpieczenia, ale z czego czytam to niekoniecznie muszą one cokolwiek dawać.
0
@marcjanna Jezu ale cudowna nitka mnie ominęła!
Borneo widzę dalej w sztosie
2
@Dalhi myślałem że w tym czasach się to juz nie zdarza
1
@Cule1234 ciekawe czy tym drugim jest Nico Williams
0
@partymaker to jest rak polskiego barcelonismo.
Jedyny plus taki ze szybko info puszcza.
2
@Gaucho pieniądz niszczy wszystko niestety.
Od polityki przez sport, kulturę, media aż po rodzinę.
0
@Pedri16Future a BI dalej nie umie po polsku pisać.
Naprzód zespół. Xd
3
Pierwszy mecz, debiut i od razu wygrana na Mestalla to serio jest dobry wynik. Nie ma co marudzić.
I tak wygląda już w tej chwili to lepiej niż przez większość zeszłego sezonu.
Plus Robert strzela xD
Nie marudzić!
5
Casado gdyby złapał trochę pewności siebie i ogłady to może być naprawdę top pomocnik.
5
Ale taki Ferran by w Dolcanie Ząbki chodzil
2
Na nich.
Gładziutkie 5-8 dla nas dzisiaj.
0
@Pedri16Future wrócimy do tego po meczu
1
Nie wiem czy wygramy, ale jestem przekonany stracimy 3 bramki lub więcej.
14
Czyli ruszamy z nowym sezonem:
- z drewnianym Lewym z przodu
- bez nowego DMa (a taki był priorytet na to)
- bez nowego skrzydłowego (również priorytet)
- bez możliwości rejestracji części piłkarzy
- bez zasady 1:1
- bez tego niebotycznego kontraktu z Nike
- z Pedrim (jeszcze), Gavim i De Jongiem w szpitalu
Jestem dumny z bycia kibicem tego klubu.
0
@tristan87 o leku na śpiączkę.
No jasne.
5
@FCBparasiempre najlepsze jest to, że tam mówił że nie wie kto to Pito Vilanova, a gdy ten zmarł to powiedział że odszedł największy strateg w historii futbolu.
Debil.
0
@tristan87 najpiękniejszy aktor.
Mój ulubiony zaraz obok Christopha Waltza