jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Boże jak ja kocham takie wpisy.
Joan Laporta kapnął się NAGLE że coś nie idą te rozmowy (z pewnością bazował na plotkach Sportu i Mundo Deportivo) więc NAGLE postanowił samodzielnie poprowadzić negocjacje piłkarza który już wrócił do treningów ze swoim zespołem.
Bo skąd mógłby wcześniej wiedzieć, że warto wkroczyć ponieważ rozmowy nie przebiegają zgodnie ze scenariuszem? Przecież w takiej małej firmie na pewno nie ma zebrań, briefingów i innych raportów zmuszających do płynnej wymiany informacji. XD
Opcje są dwie:
1. Mastermind że strony Laporty. Zbliżają się wybory więc uruchamia kontakty aby przedstawiono to w ten sposób w prasie po czym udaje mu się ten transfer dopiąć. Cudowny prezydent potrafiacy załatwić każdy temat jak należy. Warunek jest tutaj taki, że Nico musiałby już być dogadany.
2. Opcją druga jest moim zdaniem bardziej prawdopodobna, mianowicie jest to kolejny z wielu wysrywów plotkarskich Sportu.
1
@Konstanty23 słowo w słowo tak powie podczas prezentacji
0
Laporta podczas prezentacji Olmo, róbcie screeny: "Pracujemy do końca okienka, mamy świetnego dyrektora sportowego, który sprowadzi do Barcelony samych najlepszych piłkarzy. Dzięki naszym działaniom klub jest w stanie przeprowadzić transfer Nico Williamsa i defensywnego pomocnika, finanse są w dobrym stanie. Pozwólcie spokojnie pracować członkom sztabu, bezgranicznie im ufam. Okienko się jeszcze nie zakończyło, przed nami kilka bardzo intensywnych tygodni."
4
Na górze róże, w śmietniku śmiecie
Deco jest najlepszym dyrektorem na świecie
7
@NeroTFP1 czyli Kamil bliżej
3
@Herato bez porównania lepszy Ter Stegen.
Valdes to było najsłabsze ogniwo tamtej Barcelony. Niemiec dwa sezony temu był jednym z najmocniejszych.
6
Przydałoby się podsumowanie tego co miało być a nie ma m.in:
- nowi udziałowcy w Barca Studios
- transfer Nico
- Transfer Merino
- Kontakt z Nike
- Powrót do zasady 1:1.
Na konferencjach jest złotousty Laporta. Jak jednak mawia stare porzekadło - po owocach ich poznacie.
0
@Zoker stereotypowy Janusz czyli Joan niestety nie popisuje się ostatnio.
0
Gdyby Barcelona była mężczyzną to miałaby na imię Janusz.
1
No i koniec challenge'u...
0
@maroon na pierwszą damę
1
Stanowski powinien spróbować wystartować w tych wyborach prezydenckich.
To dopiero byłby reportaż :D
7
Jeżeli za tym przepięknym trollem Stanowskiego pójdzie coś więcej, w postaci na przykład linczu na mediach i politykach którzy nie używając nawet 0,1% objętości mózgu powielają wszystko dalej, to może to być materiał roku.
0
@LjakRoberciik Stanowski wytłumaczył ze Szalony Reporter nie powinien być dla nikogo moralizatorem bazując na przestępczości jakiej się dopuszcza całe życie oraz jego cwaniactwa m.in. Przy ogłoszeniu upadłości Konsumenckiej jednocześnie taplając się w luksusie, przy czym jego wierzyciele nie są spłacani.
A co do Stonogi, Stanowski nagrał najprawdopodobniej fejka (rzekomo z jego redakcji ktoś nagrywał z ukrycia) na samego siebie na filmie w którym mówi, ze Ziobry nie tykają jako redakcja Kanału Zero i ze musza się trzymać jednej linii z pisem. Przypuszczalnie to fejk ponieważ nie zgadzają sie daty które padają na tym materiale. Ta akcja żyje cały Twitter. Osadzilo stanowskiego już wiele postaci, m.in. Giertych, Lis, Wit, Wrzosek i wielu wielu innych.
0
@Zoker temat się skonczy dopiero z końcem okienka coś czuje
0
@meteo100 na Włodarczyk raczej nie ma co liczyć niestety….
Siatkarze mi tylko przychodza do głowy.
0
Katzberg jak Anita kiedyś… poza zasięgiem kompletnie.
Mega forma.
1
Nadchodzi trzeci z rzędu decydujący tydzień w sprawie transferu Nico. :P
Ten chyba naprawdę będzie już kluczowy, bo w kolejny poniedziałek ma się stawić na treningu Athletiku.
0
@betonito pewnie strzał.
Ale jeżeli ma zamieniać strzały w asysty to mi to pasuje. Ważne ze jest gol :P
0
@DejMian111 moja telewizja!
0
@Lucyfffer No chwila ale na stronie głównej fcbarca jest superbet gdzie na real jest ponad 4 zł a na barce niecałe 2 zł.
Tymczasem wszedzie indziej Real jest faworytem xD
0
Czemu taka różnica w kursach jest????
6
Specjalnie przegrywają 3:0 żeby w ćwierćfinale trafić na Słowenię i odpaść :)
1
@Gall tak i Ghana jest tygrysem Afryki bo się szybko rozwija
5
@lucca87 nie ma zadnego Nike. Nike wymysliliscie wy, dziennikarze.
1
Myślałem ze w koszykówkę na jeden kosz sie gra tylko na WFie jak mało ludzi jest.
A tu sie okazuje ze to dyscyplina Olimpijska XD
Nie mialem pojęcia.
3
@ShawnC być może ale w Afryce nie ma tygrysów
0
Co w koszykówce 3x3 oznaczają te jedynki na żółtym tle obok wyniku?
0
Iga ma za dużo siły dzisiaj. Wszystko w aut…
1
@Safrani O nie! Pan maruda. :(
Piewca zabawnych żartów.