jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Uspokójcie się.
Wróci Pedri, wróci Gavi, wróci Frenkie, dołączy Olmo, to i tak po chwili się znowu połamią.
0
O Puchar Gampera to z Realem albo City powinniśmy grać a nie z taką potęga jak AS Monaco.
Nie nasza liga kompletnie...
10
Najładniejsza nasza akcja w tym meczu to sprint Nico po dograniu Merino, zaraz po tym jak piłkę odzyskał Kimmich.
2
Adolf Hütter wielki przywódca
0
A teraz sobie wyobraźcie ze w składzie miał być Nico, Kimmich i już nie mówiąc o plotkach dotyczących Alphonso Davisa xD
0
No i koniec challenge'u.
0
"C A L M A"!!
Zaraz wejdzie Nico I rozkręci towarzycho.
0
@visca_josef no tak. A czym się różni 125 rocznica od 124?
1
@matirix20 pokazują się
7
Ale Wy naprawdę oczekujecie ze będą z siebie wypluwać flaki i ryzykować kontuzjami na 6 dni przed startem ligi?
To mecz pokazowy jak co roku. O złota pietruchę.
0
To co się rzuca w oczy to to, że gramy pieruńsko wysoko, bardzo ryzykownie i ze kontry będą w nas wchodzić błyskawicznie.
Czyli dokładnie to czego można było oczekiwać po Flicku. Zobaczymy co będzie dalej.
Ale wreszcie nie ma nudy!
2
Casado jest genialny
0
@kuz mi pięknie chodzi wszystko
0
@Arczie nie będzie meczu na yt.
Aplikacją barca one polecam.
0
@Pawel13sz jak dla mnie to mogą go nawet papieżem ogłosić. :P
0
@kuz nie muszą nikogo szukać bo Nico przyjdzie
2
Czyli Hans vs Adolf dzisiaj.
Zobaczymy czyj ordung jest bardziej gut.
2
@pioz123 .... dla osób urodzinych przed 1950 r
0
@La Pulgaa ludzie wysyłali donejty przecież na jakiejś transmisji z 3 tygodnie temu.
0
Tyle osób ogląda transmisję na YouTube że zaraz z monetyzacji starczy hajsu na Nico Williamsa.
13
@bartas97 nie wiem czy bardziej absurdalna jest ta pensja czy opłacenie klauzuli.
Prawie 1 milion dziennej pensji xD
0
No to pozamiatane skoro sam Nico już wstawia fotkę.
Raczej nie opluje kibiców Athleticu i nagle nie przejdzie po takiej deklaracji, mimo że nie słownej.
0
@MesQueUnClub96 ino płeć na damska zmieniać i startować w czymkolwiek.
0
@tristan87 brakujące ogniwo matni naszego spełnienia
0
@joloskyy długo by wymieniać.
Hilalović też był.
2
@RosjaninBut no i Vitor Roque oczywiście
0
@Derean ale to jest Lią :P
0
@Crema Catalunya lewe faktury towarzyszu naczelniku
1
Nie chciałbym transferu Leao ponieważ to kolejny zawodnik który dołączy do elitarnego grona piłkarzy z przekręconymi nazwiskami, przykładowo: Raphinia, Christiansen, Semendo, Riqui Puiq czy Affelay.
1
@fart u Chrystjansen :P