jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn no ja pamiętam go jak zaczynał z krótkimi filmikami. W liceum byłem.
Wtedy robił to często xd
Teraz raz na rok film to sztuka.
1
@VegetaPolska to nie podryw żeby być subtelnym.
0
@tbas polecam gorąco. :)
Daj znać jak wrażenia.
0
@tadzik447 o jak urodziny, to musi wlecieć "Wolski Kafar"
0
@NeroTFP1 łącznie mamy mniej niż zdobywca chyba xd
7
SciFun wypuścił cześć pierwsza filmu o wyprawach Titan w celu eksploracji Titanica.
Mega film.
Szkoda, że na drugą część pewnie będzie trzeba czekać pół roku klasycznie xd
Tak jak z serią o płaskoziemcach.
4
Ależ przepiękny konkurs to był.
Takie konkursy chce się oglądać!
Brawa dla Słoweńców. :)
0
#pieklorealu
klasycznie
6
Dani Olmo opuścił w tym sezonie 20 spotkań z powodu kontuzji.
Nico Williams... 4 spotkania.
0
@Recha_0684 no to ez Pudzian.
0
@Starrk ciekawy pojedynek się zapowiada.
0
@Kgorecki2500 bez twardego resetu to nic nie ma większego sensu xd
0
Pięknie Widzewek sobie radzi z Piastem. Tak trzymać.
0
@Criss18Barca czyli Stoch nie kończy kariery.
Ciekawe.
3
@mrboom bo został skazany przez neosędziów xd
8
To, że zeznania dziewczyny są niewystarczające, to nie oznacza że Dani Alves nic nie zrobił xd
0
Ciekawe czy i jakie odszkodowanie dostanie Alves za ten rok więzienia.
0
@VamoSBarca88
Jeszcze rok temu dawałaś mi się codziennie bez problemu, oooo
A teraz ręka matką, żoną i kochanko kochankoooąaąą aaaa...
0
@ranger3120 nie ma go bo jako jedyny rzetelnie zbiera podpisy a nie przepisuje sprzed lat xD
0
@Kgorecki2500 u Senyszyn pewnie połowa wpisanych osób na listach nie żyje już od kilkunastu lat xd
1
Kiedy ostatnio Real Madryt grał z kimś spotkanie ligowe podczas przerwy reprezentacyjnej?
0
@VamoSBarca88
Buty zdejmuje, gramole się na tapczan
Ty już wiesz na co mam chęć
1
@Ojciec5tkidzieci też grałem w to mega dlugo na multi.
Ale skończyłem bo od cholery oszustów się pojawiało.
1
@Destroyer_of_Worlds
Chodzi o odczucie i pewne przyzwyczajenia. I tyle.
Im człowiek jest starszy i dłużej kibicuje, tym ten czas szybciej leci jak się okazuje.
1
@Destroyer_of_Worlds A to od kiedy ja Barcelonie kibicuje?
No jest to oczywiste. Tak samo jak to że Neymar jest grubo po trzydziestce a też dziw bierze.
3
@joloskyy gdyby to zrobił Ronaldo to byłoby tu istne zoo.
5
Beka, że Kounde jest młodszy od Trenta Alexandra-Arnolda.
Jakoś miałem wryte w bani że ona ma max 22-23 lata.
1
@Jakchcesz o booooze ale debil.
To już wiem czego nie oglądać przynajmniej.
Śmierdzi wokeizmem. Silna niezależna Śnieżka.
Widzę że Gal Gadot tam gra. Czarownica jest ładniejsza od śnieżki. I to o dwie klasy.
0
@Jakchcesz a co z nią?
1
@Safrani też nie wykluczone.