1

@Bykunn no ja pamiętam go jak zaczynał z krótkimi filmikami. W liceum byłem.
Wtedy robił to często xd
Teraz raz na rok film to sztuka.

1

@VegetaPolska to nie podryw żeby być subtelnym.

0

@tbas polecam gorąco. :)
Daj znać jak wrażenia.

0

@tadzik447 o jak urodziny, to musi wlecieć "Wolski Kafar"

0

@NeroTFP1 łącznie mamy mniej niż zdobywca chyba xd

7

SciFun wypuścił cześć pierwsza filmu o wyprawach Titan w celu eksploracji Titanica.
Mega film.
Szkoda, że na drugą część pewnie będzie trzeba czekać pół roku klasycznie xd
Tak jak z serią o płaskoziemcach.

4

Ależ przepiękny konkurs to był.
Takie konkursy chce się oglądać!
Brawa dla Słoweńców. :)

0

#pieklorealu
klasycznie

6

Dani Olmo opuścił w tym sezonie 20 spotkań z powodu kontuzji.
Nico Williams... 4 spotkania.

0

@Recha_0684 no to ez Pudzian.

0

@Starrk ciekawy pojedynek się zapowiada.

0

@Kgorecki2500 bez twardego resetu to nic nie ma większego sensu xd

0

Pięknie Widzewek sobie radzi z Piastem. Tak trzymać.

0

@Criss18Barca czyli Stoch nie kończy kariery.
Ciekawe.

3

@mrboom bo został skazany przez neosędziów xd

8

To, że zeznania dziewczyny są niewystarczające, to nie oznacza że Dani Alves nic nie zrobił xd

0

Ciekawe czy i jakie odszkodowanie dostanie Alves za ten rok więzienia.

0

@VamoSBarca88
Jeszcze rok temu dawałaś mi się codziennie bez problemu, oooo
A teraz ręka matką, żoną i kochanko kochankoooąaąą aaaa...

0

@ranger3120 nie ma go bo jako jedyny rzetelnie zbiera podpisy a nie przepisuje sprzed lat xD

0

@Kgorecki2500 u Senyszyn pewnie połowa wpisanych osób na listach nie żyje już od kilkunastu lat xd

1

Kiedy ostatnio Real Madryt grał z kimś spotkanie ligowe podczas przerwy reprezentacyjnej?

0

@VamoSBarca88
Buty zdejmuje, gramole się na tapczan
Ty już wiesz na co mam chęć

1

@Ojciec5tkidzieci też grałem w to mega dlugo na multi.
Ale skończyłem bo od cholery oszustów się pojawiało.

1

@Destroyer_of_Worlds
Chodzi o odczucie i pewne przyzwyczajenia. I tyle.
Im człowiek jest starszy i dłużej kibicuje, tym ten czas szybciej leci jak się okazuje.

1

@Destroyer_of_Worlds A to od kiedy ja Barcelonie kibicuje?
No jest to oczywiste. Tak samo jak to że Neymar jest grubo po trzydziestce a też dziw bierze.

3

@joloskyy gdyby to zrobił Ronaldo to byłoby tu istne zoo.

5

Beka, że Kounde jest młodszy od Trenta Alexandra-Arnolda.
Jakoś miałem wryte w bani że ona ma max 22-23 lata.


1

@Jakchcesz o booooze ale debil.
To już wiem czego nie oglądać przynajmniej.
Śmierdzi wokeizmem. Silna niezależna Śnieżka.
Widzę że Gal Gadot tam gra. Czarownica jest ładniejsza od śnieżki. I to o dwie klasy.

0

@Jakchcesz a co z nią?

1

@Safrani też nie wykluczone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?