jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
Flick jest jednym z największych dobrodziejstw jakie spotkały ten klub w ostatnich latach.
4
"W ciszy sterylnej nikt już nie woła
Pogrom, zagłada, holocaust, shoah"
@kuz @michal26 @MadafakinGuy @Coutinho007 @JimMorrisonFCB
29
Legia wygrała z Chelsea.
Piekło zamarzło.
3
@Gacek5 bo partia Razem to marksiści.
1
@mmaciass dlatego Stanowski jest za legalizacja aborcji do 14 roku życia.
Skończy się kłótnia o granice wieku kiedy jest płód a kiedy dziecko
0
@Pawlak1992 wystarczy dokonać apostazji i z glowy
4
Ciekawe jak Real sobie poradzi z PSG w półfinale LM.
0
Remontada imposible
1
@MesQueUnClub96 oczywiście
8
Nie wiem czy wiecie ale wystarczy zamienić tylko kilka liter w wyrazie "Real Madryt" i wychodzi nam fraza "faworyzowany, obrzydliwy i posiadający złą historię rządowy klub, który cały swój bagaż trofeów wozi na garbie terroryzowania klubów, ligi oraz sędziów."
27
Nie mam nic do Realu, a w szczególności szacunku
5
Prawdziwy Real to był kiedyś.
Teraz jest Auchan.
12
Niesamowite jakie poruszenie wywołuje prawidłowa decyzją sędziów przeciwko tym parchom.
Ten klub powinien zostać zdelegalizowany.
1
@gumaz wczoraj pisałem o nas to samo. Nie wytrzymaliśmy. :D
0
Nie wierze żeby Real to odrobił.
No ale nie takie sztuki się kładło a ludzie i tak "bis" krzyczeli. W końcu to Arsenal.
1
Najgorszy mecz w sezonie chyba.
Nic nie działało.
Yamal w innym świecie. Raphinha stracił władze nad nogami.
Na plus na pewno Wojtek, który uratował kilka akcji.
Idealnie też pokazał ten mecz ile dla nas i naszej gry znaczy Pedri.
Pedridepedencia.
0
Wejdzie Pedri, Olmo i Ferran i się skończy na 1:3
1
Spokojnie. Spuchną.
0
Cwiakala w żywiole
1
Raphinha xd dobre podanie na aut
1
- Jedziemy, hej!
- Jeeedzieeeemyyyy panowieeee.
- Zapraszamy wszystkich
- rączki w górrrreeee
0
Umieją Niemce w doping.
0
Zobaczymy czy istnieje u nas Pedridepedencia
3
Najważniejsze będzie nie stracić gola w pierwszych 10-15 minutach.
Potem już będzie luksus.
1
Kiedy drapanie się po nosie jest bardziej karygodne od wejścia korkami w piszczel ryzykując złamaniem nogi przeciwnika.
1
@VeB 1899 zgadza się. Nie zauważyłem a jest jak byk.
0
Czemu składy na Flashscore pojawiają się już w południe? :P
0
@MateuszJrk on by Pana Piłkarza zrobił nawet z Douglasa
1
@Batys hellooooo heeelloooouooo
0
Wyczuwam remis 2:2 dzisiaj.
Fajnie byłoby nie przegrać. Niech seria bez porażki trwa. :D