40

Flick jest jednym z największych dobrodziejstw jakie spotkały ten klub w ostatnich latach.

4


"W ciszy sterylnej nikt już nie woła
Pogrom, zagłada, holocaust, shoah"
@kuz @michal26 @MadafakinGuy @Coutinho007 @JimMorrisonFCB

29

Legia wygrała z Chelsea.
Piekło zamarzło.

3

@Gacek5 bo partia Razem to marksiści.

1

@mmaciass dlatego Stanowski jest za legalizacja aborcji do 14 roku życia.
Skończy się kłótnia o granice wieku kiedy jest płód a kiedy dziecko

0

@Pawlak1992 wystarczy dokonać apostazji i z glowy

4

Ciekawe jak Real sobie poradzi z PSG w półfinale LM.

0

Remontada imposible

1

@MesQueUnClub96 oczywiście

8

Nie wiem czy wiecie ale wystarczy zamienić tylko kilka liter w wyrazie "Real Madryt" i wychodzi nam fraza "faworyzowany, obrzydliwy i posiadający złą historię rządowy klub, który cały swój bagaż trofeów wozi na garbie terroryzowania klubów, ligi oraz sędziów."

27

Nie mam nic do Realu, a w szczególności szacunku

5

Prawdziwy Real to był kiedyś.
Teraz jest Auchan.

12

Niesamowite jakie poruszenie wywołuje prawidłowa decyzją sędziów przeciwko tym parchom.
Ten klub powinien zostać zdelegalizowany.

1

@gumaz wczoraj pisałem o nas to samo. Nie wytrzymaliśmy. :D

0

Nie wierze żeby Real to odrobił.
No ale nie takie sztuki się kładło a ludzie i tak "bis" krzyczeli. W końcu to Arsenal.

1

Najgorszy mecz w sezonie chyba.
Nic nie działało.
Yamal w innym świecie. Raphinha stracił władze nad nogami.
Na plus na pewno Wojtek, który uratował kilka akcji.
Idealnie też pokazał ten mecz ile dla nas i naszej gry znaczy Pedri.
Pedridepedencia.

0

Wejdzie Pedri, Olmo i Ferran i się skończy na 1:3

1

Spokojnie. Spuchną.

0

Cwiakala w żywiole

1

Raphinha xd dobre podanie na aut

1

- Jedziemy, hej!
- Jeeedzieeeemyyyy panowieeee.
- Zapraszamy wszystkich
- rączki w górrrreeee

0

Umieją Niemce w doping.

0

Zobaczymy czy istnieje u nas Pedridepedencia

3

Najważniejsze będzie nie stracić gola w pierwszych 10-15 minutach.
Potem już będzie luksus.

1

Kiedy drapanie się po nosie jest bardziej karygodne od wejścia korkami w piszczel ryzykując złamaniem nogi przeciwnika.

1

@VeB 1899 zgadza się. Nie zauważyłem a jest jak byk.

0

Czemu składy na Flashscore pojawiają się już w południe? :P

0

@MateuszJrk on by Pana Piłkarza zrobił nawet z Douglasa

1

@Batys hellooooo heeelloooouooo

0

Wyczuwam remis 2:2 dzisiaj.
Fajnie byłoby nie przegrać. Niech seria bez porażki trwa. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?