0

@AxelF ale ja tego nie pisałem do arasza, tylko skomentowałem ogólne przeświadczenie na temat kanału zero zwolenników mediów głównego nurtu.

0

@gumaz polecam Ci też od żołądkowej "Pigwę z miętą".
Szczególnie w lato, na zimno.

0

@DamianBarcaCule wystarczy nie trzeźwieć i problem z głowy. :P

2

@gumaz no właśnie mam w temperaturze pokojowej.
Miło mnie zaskoczyła.
Orzech laskowy Soplicy też jest bardzo dobry.

3

Soplica Śliwkowa to bardzo dobra słodka wódeczka.

0

@AxelF przepraszam bardzo, ja nikogo nie obraziłem.

1

@July_6_BcN ma osobny pokój, najbliżej drzwi wyjściowych.
Kilka lat temu się obraziła na mnie i mi wypomniała właśnie co jej powiedziałem. Zapomniałem o tym.
Zapytałem się przed odwiezieniem jej czy zabrała wszystko. Odpowiedziała że tak. No to w żartach powiedziałem, że to dobrze, żeby wracać nie musiala.

Na trzeźwo bym nie wytrzymał. Ale pijemy pigwę z mięta i jakoś ją znoszę.

1

Komentarz usunięty

0

@takisobiektos To ten Sylwestrzak co grał w Widzewie?

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

46

Real zawsze był mistrzem remontad.
Najlepsza ich remontada to ten legendarny remont kibli na Santiago Bernabeu.
Część użytkowników tutaj może to pamięta. Rambli chyba jeszcze nie było. :P

0

@Pedri16Future Athletic nie bez szans. Szkoda że bez Nico będą jednak.

0

@Pedri16Future wiem, że nie. Ale męczą bułę strasznie.

1

@July_6_BcN no, najgorsze jest to, że zwala się do nas zazwyczaj kilka tygodni.

1

No i chyba Atletico 9 pkt za Barcelona.
Raczej pozamiatane jeśli chodzi o ich rywalizację.
Zostają tylko parchy.
Fajnie byłoby przypieczętować mistrzostwo klasykiem.

2

@TR3YWAY to Justyna Kowalczyk

2

@July_6_BcN no niby zgoda.
Ale ja pije z teściową i muszę czymś zająć ręce, żeby jej krzywdy nie zrobić. To pisze.

1

@Sulimo ale nie unoś się kolego, bo przecież w żartach pisze.
Jakbym był z W11 to byś już byl w drodze na komisariat za takie haniebne zachowanie.

Niemniej, ja myślę, że Ansu ma większy problem psychicznie obecnie co odbija się na formie.
Chłop dostał numer 10, był Tsubasą i wielką nadzieja hiszpańskiej piłki. Przyszła kontuzja i wszystko siadło. Psycha, fizyka, hemoglobina. Taka sytuacja.

2

@Sulimo może to sportowa zlosc? :P

3

@MesQueUnClub96 piłeś nie jedź.

2

@DragonxNF no i o zgrozo w następnych latach niemal wszystkie filmy, nawet thrillery, horrory, czy biedakomedie muszą mieć wątek romantyczny. :)

8

@DragonxNF nigdy nie kumałem tych co wyśmiewają ten film i Di Caprio.
Film przełomowy na bardzo wielu płaszczyznach. Zarówno karier jak i technologii

10

@norbi77 oglądałem Mentzena, Nawrockiego, Brauna i Wosia.
Kompletna nieprawda.
Z Nawrockim chociażby był poruszany temat Wielkiego Bu, Tadeusza Batyra i inne wnoszenia pralek.
Z Braunem tematy semickie i jego zboczenie na tym punkcie.
Woś w zasadzie sam się kompromitował.
Mentzen też był maglowany.

Z Michniewiczem to było po pierwsze na Kanale Sportowym, a po drugie Michniewicz jest ojcem chrzestnym syna Stanowskiego xd. Więc go oszczędził niestety.

Edit: no i Zandberga i Biejat oglądałem. Dalej nie uważam aby dawał komukolwiek fory.
Z Braunem gadał 4 godziny, a wcześniej - przed kandydowaniem, nie chciał go zaprosić.

48

@arasz1819 zapytałem Ciebie o dowody na to że jest i byl opłacany, to piszesz o Czarnku doczepiając się do mojej odpowiedzi do autora posta.
Teraz piszesz żebym przeczytał co pisze. XD
Mocne.

19

@Vegeta88 nie dość że się nie przyznał, to zaprzeczył i wszystko pięknie wytłumaczył.
Chodzi o walkę bodaj z cyberprzestepczoscia i reklamowanie jej w mediach, które dostały na realizację tego jakieś pieniądze.
I nie chodzi o samego Stanowiskiego tylko o Kanal Sportowy.

60

@arasz1819 no to jest dowod na to, że rozmawiają z każdym.
Co z tym finansowaniem przez PiS? Zapodasz coś? Czy znowu jakas teoria zasłyszana?

31

@arasz1819 w jaki sposób Stanowski jest i był opłacany przez PiS żeby siać swoją propagandę? Chętnie przeczytam konkrety.
Chyba że masz na myśli zbiorowe dofinansowanie do którego dołączony został również Kanal Sportowy?

34

@Safrani
No piecze pierścień niestety wszystkich, że Kanal Zero się tak rozwinął xD
Jest to jedyna opcja medialna, która umożliwia swobodna wypowiedź każdemu kandydatowi.
Przychodzili do Stanowskiego wszyscy. Nawet znienawidzony Czarnek czy Pereira. Byli u Dudy. Gościły tam wszystkie opcje polityczne poza Koalicja Obywatelska.
Dlaczego? Odpowiedź jest chyba banalnie prosta xd

0

Do czego używacie Chatu GPT? Może się wymienimy jakimiś ciekawymi funkcjami. Ja między innymi:
- do szybkiego wyliczania objętości nieforemnych dużych pojemników
- luźne zapytania na temat ciekawostek z różnych dziedzin
- pytam o zamienniki przypraw w kuchni gdy mi czegoś brakuje xd
- zadania matematyczne dla brata ciotecznego, szóstoklasisty
- pomysły na obiad, gdy pustka w głowie
- do wyszukiwania potencjalnych klientów z branży produkcyjnej na danym rejonie Polski

Jak to wygląda u Was?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?