jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Felipe Anderson jest wart 15 milionów, patrząc na to, że ma kontrakt do 2020 roku, to do kupienia będzie za około 25-30 pewnie. Pogba wątpię żeby odszedł taniej niż za 60 mln, to już jest conajmniej (moim zdaniem przynajmniej) 85 milionów, za dwóch pomocników. Super, tylko dodajmy jeszcze do tego prawego obrońcę, to wyjdzie około 100 mln. Uwzględniając oczywiście zakaz transferowy. Każdego zawodnika będzie trzeba ugadać, żeby dołączył do klubu w styczniu 2016 po ówczesnym wypożyczeniu.
Ciężka sprawa, dodając fakt, że o Pogbę na 100% będą się kluby zabijały.
0
Przyjście Pogby do Barcy byłoby chyba najlepszym posunięciem, jakie tylko można zrobić. Oby sam zawodnik tego również chciał.
0
Musi ktoś odejść jeśli Real dalej chce przeprowadzać takie transfery. Zasada fair play. No chyba, że będą kupować zawodników po 5 mln za sztukę.
0
Powiedzcie ze to Prima aprilis ;)
0
Jedyne o co się martwię w takich przypadkach to o stan fizyczny zawodników. Bardzo łatwo o kontuzje. Mam nadzieję, że nic takiego się nie stanie przed pojedynkami z PSG...
0
Wiem o tym. A czy Ty myślisz, że piłkarze z wielką chęcią się tego podejmą? Tylko Ci, którzy marzą o grze dla Barcy. Znasz takiego prawego obrońcę? Wszyscy kandydaci Barcy, którzy tylko zostaną ofertę Realu, Bayernu, Chelsea, Manchesteru nie będą czekać na Barcelonę.
1
Jak Alves odejdzie, to pół sezonu będziemy mieli dziurę na prawej obronie. Kto tam zagra? Alves nie ma konkurentów w zespole.
Z całym szacunkiem do Montoyi, Adriano i Douglasa.
0
"Gra teraz lepiej bo wie, że może wypracować sobie kontrakt, a potem znowu jego specjał ala wrzuty przez 60% meczu."
........... Ty tak na poważnie, czy trollujesz?
Faktycznie, masz pewność, że Barcelona kupi kogoś w styczniu 2016? Kogoś na miarę Alvesa? Alves jest/był piłkarzem jedynym w swoim rodzaju na tej pozycji.
Douglas? NIE. Montoya? NIE. Adriano? Raczej nie.
Roczny kontrakt z Alvesem byłby spoko, ale sam zawodnik chce trzyletni. I jeszcze zażąda takiego hajsu, że Boże przebacz. Z jednej strony ulga, bo zyskamy sporo funduszu płacowego, z drugiej ból dupy, bo bardzo ciężko go kimkolwiek zastąpić.
Jedyny kto mi przychodzi do głowy z piłkarzy o podobnym profilu to Danilo.
0
Łoooo to już za dwa miesiące wybory! Ale ten czas leci. Ciekawe kto wygra. Laporta? :)
0
Wiadomość oczywiście cieszy.
Już miałem wrażenie, że Vermaelen został kupiony aby przetestować przez jeden sezon naszych fizjoterapeutów. W sumie to mu się udało
1
Mascherano ze swoją formą zamienił się z Busquetsem z początku sezonu. :/ Szkoda. Obaj w formie są jednymi z najlepszych DMów na świecie.
0
Ja widziałem. Xaviego i Iniestę z 2/3 sezony temu chociażby.
5
Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz jeśli nie widziałeś o ile spokojniej było w środku pola po wejściu Sergio i Xaviego.
0
Lubię sobie pogdybać.
Ciekaw jestem dlaczego Enrique dopiero w drugiej połowie zdecydował się na grę z kontry i bardziej bezpośredni futbol. Przecież w drugiej połowie dzięki temu, Real praktycznie nie istniał. Trochę szkoda, ale i tak jestem mega zadowolony ze zwycięstwa :)
1
Gdyby Busquets grał od samego początku zupełnie inaczej by to wyglądało moim zdaniem. Brakowało nam kreatora. Mascherano jest kompletnie bez formy moim zdaniem. Środek pola był dla Realu.
0
Na meczykach sa linki do streamów tylko.
1
Jestem dobrej myśli. Ale nie zmienia to faktu, że cholernie się boję tego meczu :D
1
niżej
0
Trochę późno się wybierasz. Ja bym wyruszył już po 19 xd
0
A czemu nie w ilosci?
0
3-1 Barca.
0
Poza tym pamiętajcie ! Jeśli już wygrać Ligę Mistrzów to tylko po meczach z najlepszymi! Chciałbym finał z Bayernem, albo Realem (jeśli przejdą przez Atletico)
1
A ja jestem zadowolony! PSG jest do ogrania moim zdaniem. Atletico - Real Madryt bardzo cieszy :D Czyżby los Blancos się pożegnali już w ćwierćfinale z LM? Nie zdziwiłbym się patrząc na ich obecną grę.
Bayern - Porto będzie dwumeczem bez historii. Pewny awans Bawarczyków. Juventus - Monaco. Stawiam na Juve, ale Monaco jest dość nieobliczalne w tym sezonie. Z racji tego, że w Starej Damie gra Pirlo, którego uwielbiam i Pogba, stawiam na zespół z Włoch.
Takie moje typy :P
0
Dzisiejsze interwencje Harta to kur*a pierwsza klasa.... Po prostu rewelacyjnie się spisywał. Gdyby nie on to spokojnie mogłoby być 4-0...
0
nikt nie jest idealny. Cieszmy się grą Barcy w tej chwili :) Mathieu póki co nie zawodzi.
4
Nasri powinien wylecieć za ten faul. To było bezczelne, bezprecedensowe, frajerskie zagranie.... O ile to zagraniem można nazwać.
0
Ciekaw jestem w którym meczu ostatnio notabene tylko siatek założono.
5
Totalnie utożsamiam się z tym, że Messi jest kosmitą ;OOO On naprawdę jest nie z tej Ziemi.
0
Oczywiście, że tak. Całkowicie się pod tym podpisuję. Ale odrębną kwestią jest doświadczenie (jako takie) ale jednak.
0
To, że Bartra świetnie gra z beniaminkiem nie znaczy, że świetnie zagra mając przed sobą Aguero.