4

Ale jestem podjarany. O mój Boże ;DD Ciekaw jestem czy Camp Nou zagłuszy hymn Champions League :)

0

Najbardziej pocieszające jest to ze City MUSI strzelić CONAJMNIEJ dwie bramki żeby przejść. Wątpię żeby na Camp Nou dali radę. Barca to nie Burnley co prawda i takie Mecze żyją swoimi prawami, ale nie widzę innego scenariusza jak zwycięstwo Dumy Katalonii.

1

3-1 dla Barcy moim zdaniem.

2

Torres jest tragiczny.

0

Oby wynik dwumeczu nie był tak zaskakujący jak na Stanford Bridge

0

losowanie wykaze ze Monaco.

1

Brzydki jest ten mecz na Calderon :P Taka kopana a la polska ekstraklasa.

0

Bo żaden z nich by do Monaco nie przeszedł. Co jak co, ale piłkarze, których raczyłeś wymienić raczej wybierają projekt sportowy. Monaco trochę czasu zajmie budowanie zespołu mimo hajsu jaki mają.
Miałem na myśli, że wielki Falcao odszedł wraz z transferem do Monaco. Ale to prawda, kontuzja tam go wykończyła :/

0

Wystarczy bramka dla Bayeru i Atletico będzie musiało mocno spiąć dupska. Trzymam kciuki za hiszpański futbol.

0

To by pasowało do Anglii. Albo Francji. Siedem nacji tam jest na pewno :P

4

Ahh ;D I to "Seven Nation Army" na Calderon po każdej bramce ;DD

0

Ależ Brama dla Atleti!

0

Stary, widziałeś kiedyś oligarchę który ma problem z kasą? Przecież oni u siebie w Rosji mają takie wspomaganie ze strony państwa, że rany boskie.
Jamesa sprzedali, bo nie ma pracownika bez niewolnika. Co do Falcao to bym się powstrzymał, bo nie jestem pewien czy tak chętnie ktoś go kupi za jakąś wielką kasę. W ManU nie pokazuje praktycznie nic. Falcao skończył się już w Atleti. Szkoda bo zapowiadał się kozacko.

0

Zatrzymają się na ćwierćfinale i tak.

7

Gdybym miał już wybrać Arsenal czy Monaco to kibicowałbym Kanonierom :P Monaco to kolejny klub z portfelem bez dna.

0

Może za rok na Gran Derbi :) Jak ekonomia pozwoli :P W końcu wypadałoby się wybrać do tej świątyni...

0

Cóż, wszystko ma swoje priorytety. Gdybym miał tylko możliwość to bym rzucił to w cholerę wyjechał i wrócił dalej do roboty. Ale mam szefa, który jest zimnym siurem i niechętnie chodzi na układy :P

0

To już nie od dzisiaj

0

Najpierw musiałbym nie pracować i nie studiować :P

1

Boże ile ja bym dał, żeby jutro być na meczu na Camp Nou :/ Takie emocje. Rewanże są zawsze najbardziej w nie obfite...

4

22:20 ;DD

0

Też ich nie lekceważę. Podchodzę optymistycznie, w takich meczach wszystko może się wydarzyć.

0

Powiem Ci że nie zdziwiłbym się gdybyśmy wygrali nawet te 3-0. ManCity jest w totalnym dołku, Barca gra rewelacyjnie, w dodatku gramy u siebie. Podejrzewam, że Camp Nou ich zje. Ale to tylko takie memłanie. Odpowiedź poznamy jutro około 22:30 :)

0

Kolejny rekord uwieczniony hattrickiem? ;DD Przeciwko Manchesterowi w Lidze Mistrzów było by super ;D Ale chyba lepiej na Gran Derbi zostawić świętowanie i popatrzeć na minę Ronaldo :D

0

A co ma swastyka do KORWiN'y? o.O

0

Patrząc po tym co napisałeś to nawet nie miałbyś po co mnie zapraszać .

0

W Łodzi nikt nie organizuje spotkania? Zastanawiam się czy się za to nie zabrać. Ale coś wyczuwam niską frekwencję :P Większość tu zapewne jest w wieku 12 lat.

0

RACZEJ NIE

1

Szanowny Destro, jeśli Ronaldo, po tych wszystkich swoich tegorocznych incydentach dostanie jeszcze ZP, to o tej gali będę sądził dokładnie to samo co o Oscarach ;)
Messi bije wszystkie rekordy i wszystkich piłkarzy na łeb.

14

ja bym się bardziej cieszył chyba z LM :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?