0

Podzieli się ktoś ze mną linkiem do transmisji?

1

Na stronie głównej jak zjedziesz na sam dół masz informacje, że są na twitterze na facebooku i na androidzie.

2

i o czwarte miejsce :P

1

Mam pytanie do moderatorów, czy będziecie jakoś rozwijać aplikację fcbarca.com?
Ostatnio pobrałem sobie i muszę przyznać, że bardzo fajnie działa. Ekstra jest ten system powiadomienia o nowym newsie. Fajnie by było zmienić ikonkę i kolorystykę jeśli mogę coś zasugerować :)

10

50 milionów? :DDDD Śmiechłem

1

pewnie tydzień po ostatniej rundzie rewanżowej. Albo nawet kilka dni.

0

Barca w pierwszej połowie grała na prawdę futbol z kosmosu. Wszyscy grali nieprawdopodobnie. W drugiej połowie obudziło się City, zaczęli cisnąć, mega wyrównana część spotkania. Czerwona kartka moim zdaniem niesłusznie podyktowana, zmarnowany karny... Szkoda.
Najważniejsze że udało się wygrać. Na Camp Nou musimy potwierdzić, że zasługujemy na grę w ćwierćfinale.

0

Co to będzie za mecz! :D

0

W porównaniu do Wawrzyniaka

0

Oby moje autorskie hasło: "Messi, Neymar dwa bratanki, do asysty i do bramki" sprawdziło się w jak największym wymiarze.
Rok temu również miałem obawy, w tym sezonie przed wszystkimi potyczkami z Rojiblancos też miałem obawy, ale prawda jest jedna ! Ta drużyna, POTRAFI zmotywować się w ogromnym stopniu w takich meczach. Umiejętnościami moim zdaniem ich przerastamy, grą kombinacyjną z czego słynie hiszpański futbol również. Do czynników przemawiających na korzyść City, na pewno należy to, że grają przed własną publicznością ale co jeszcze? Ciężko stwierdzić. Pokonali u siebie Bayern, mam nadzieję, że jutro (a w sumie dzisiaj) poleje się krew, i z barbarzyńską siłą i wolą walki wyszarpiemy to jakże ważne zwycięstwo.
Do boju Wielka Barco !
Wjedź w nich jak husaria w ruskich pod Kłuszynem!

4

Komentarz usunięty

0

A może. Tak czy owak, mają hajsu jak eskimosi lodu.

0

Mają taką umowę z Nike że ich na lajcie stać xd
Ale masakra. Nie zdziwię się jak niedługo przez te ceny wybuchnie jakaś europejska mega inflacja.

0

Czyli jutro będziemy dumni :)

2

Marc Andre ter Stegen się poprawnie pisze.

0

Al Jazeera Sport na 99%, bo bardzo często pokazują tam mecze. Poszukaj w internetach :P

0

Brakuje tylko zarostu :P

0


Tutaj na YT będzie ziomek streamował pod tym linkiem.

0

Martwi mnie ten nieczesty co prawda ale jednak brak motywacji i koncentracji w meczach ze słabszymi rywalami. Jutrejszego zwycięstwa jestem pewien. Nie mniej jednak mam nadzieję że zespół pokaże zaangażowanie, chęć do gry i wyjdą zmotywowani jak na Atletico.

0

A moim zdaniem zagrają tak jak z PSG. 3-5-2 czy coś w ten deseń.

2

sreal? Serio?

0

Złotej Iriny chyba

0

Wątpie. Widać było że celuje w piłkę.

1

Są skandaliczni w równym stopniu co wczorajsza gra Barcelony. Już na prawdę dawno nie widziałem tylu strat i głupich błędów na CN.

0

Oby ta porażka była tak samo przełomowa i motywująca jak mecz na Anoeta.

0

a kto podkupil Silve?

1

Trudno się gra z Malaga. Świetnie pracują w obronie. Debilnie stracona bramka.... trzeba to odrobic. ja w nich wierzę! Damy radę.

30

Skromny chłopak, świetny technicznie, profil pasujący do Barcy. Mam nadzieję, że przejdzie.

0

Jasne :P Mój błąd. Ale już nie mogę edytować :( Dzięki za uwagę !

0

Douglas nie zagra :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?