jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Śmieszą mnie niektóre komentarze.
Dlaczego zdaniem niektórych z Was krytykowanie zespołu to bycie sezonowcem? Albo każecie wypieprzać na stronę prześcieradeł?
To w takim razie pewnie według Was powinno się wszystkich tylko głaskać po głowie i mówić nic się nie stało, graliśmy dobrze, mieliśmy pecha i tyle.
Nie bądźcie śmieszni.
0
A to lepiej tylko głaskać po głowie?
0
Rakitic: "We have to analyze this game, we didn't play well. We have to be self-critical and we will be."
Bardzo ładnie :)
0
I Inieście jak wszedł na boisko.
0
Bardzo ciekawa ankieta :D Z wielką satysfakcją głosuję na Sergio.
0
To tylko pokazuje, jak bezradni jesteśmy w rozegraniu, mając takie petardy w ofensywie.
1
Wymówki są dla ludzi słabych. Zubi jest słaby. Więc wcale mnie to nie dziwi.
0
Dodałbym jeszcze Pedritto Spierdzielitto
1
Nie kracz, bo jeszcze Rychu przeczyta i zdobędzie. Chociaż życzę mu tego. Jednego komucha mniej.
0
Brakuje nam lidera. Kiedyś liderem w obronie był Puyol, w pomocy Xavi. Dzisiaj jak to wygląda? Jedynym kandydatem na prawdziwego lidera jest Mascherano, który gra albo w obronie albo wcale, ewentualnie raz na niewiadomo ile wystąpi na DMie. Przecież to jest śmiechu warte.
Prawda jest taka, że tego zwycięstwa z PSG nie zawdzięczamy zespołowi, tylko Neymarowi, Messiemu i pojedynczym jednostkom które cos wniosły. Coś co kiedyś było wielką mocą Barcelony - zespół już umarło rok temu.
Brakuje ludzi charyzmatycznych, żądnych krwi, walczących do końca. Ma grać cały zespół a nie tylko niektórzy piłkarze.
Jeżeli nie zniosą nam tego bana, to będziemy na prawdę w czarnej dupie. Iniesta jeszcze gra, ale nie pogra już zbyt długo. Xavi? bez komentarza. Busquets? Bez komentarza. Alves? Bez komentarza. Pedro? Bez komentarza.
Remont generalny, który miał być przeprowadzony latem, nie zmienił nic. Nie licząc odejścia Fabregasa i Alexisa, czyli dwóch znakomitych piłkarzy. Dostaliśmy w zamian szklankę, drewno, tytoń i czterech piłkarzy (w tym dwóch bramkarzy), którym bardzo dobrze życzę i mam nadzieje, że jeszcze coś pokażą.
Zarząd już pokazał jak wyciąga wnioski. Czas, żeby socios i cules wyciągnęli wnioski, i wybrali takiego prezydenta, który zapewni lata świetności.
Cześć i chwała bohaterom.
0
Pewnie miał namyśli te 13 niecelnych strzałów.
0
A na prawdę musisz pisać wszystko z Caps-Lockiem?
Dumni po zwycięstwie wierni po porażce. Jeżeli skazujesz zespół na porażkę pod koniec sezonu po remisie to Ci gratuluję. A Barcelonie współczuję takich kibiców jak ty.
0
Tak tylko nie zapomnij dodać 13 niecelnych z naszej strony ;) Żenada.
5
Luis Enrique: "I'm not unhappy with how the team played. We used the same system as we always do. We created many chances today."
No po prostu strzał w tył głowy o.O
0
Jak się zgadzam z Twoją wypowiedzią, tak ostatnie zdanie to tragedia, załamanie, pstryk w nos i przedstawienie się w roli sezonowca. Nie pozdrawiam.
3
70%
0
Real nas przygniótł ;) Byli po prostu lepsi.
0
Nie, tej drużynie po prostu brakuje motywacji na grę ze średniakami. Jakoś zawsze byli się w stanie spiąć czy to na Real, czy to na PSG czy to na Manchester City, a przegrywali z Valladolid itd. Barcelonie brakuje młodej krwi.
0
Ja bym się bardziej martwił statystykami strzałów a nie posiadaniem piłki.
0
Człowieku, Suarez dopiero zaczyna swoją przygodę w Barcelonie. Troszeczkę się zagalopowałeś.
1
No cóż, jeżeli na 15 strzałów oddaje się 2 celne. Kiedy drużyna nie istnieje, a zamiast Mascherano w życiowej formie, gra Sergio, który od początku sezonu gra totalne dno, to nie ma co się dziwić. Pedro pokazał że poprzednie dwa dobre wejścia były tylko przypadkiem, a Suarez... może potrzebuje jeszcze czasu. Widać, że bardzo chce, ale jeszcze nie za bardzo się odnajduje.
Masakra no, liczyłem, że zespół się przełamie i po tym świetnym występie z PSG będzie po prostu już tylko lepiej. Ale temu zespołowi się po prostu nie chce grać z drużynami o niższej klasie. Brak motywacji, zupełnie. Jedyne jednostki, które coś próbowały grać to Iniesta, Alba no i Pedro chciał ale troszkę mu to nie wychodziło.
Potrzeba im moim zdaniem takiego wpierdzielu 0-8 żeby się część z nich ogarnęła i zaczęła grać. Choć patrząc na niektórych celebrytów wątpię żeby nawet to cokolwiek zmieniło. Żenada.
1
Nudno, przewidywalnie, wolno, z błędami, z brakiem pomysłu i brakiem okazji a co za tym idzie z brakiem skuteczności.
0
Trzeba wymazać poprzednie remisowe spotkanie z Getafe z pamięci i pokazać, że powoli wracamy na właściwe tory.
0
Nie żebrz ;D
Kto się zgadza niech da okejke xDDD
2
Albo Otyła Jędrzejczak?
0
Czekać tylko aż powróci temat Cuadrado ;)
0
Piszczek ma 29 lat xd
0
Boże co to za nick o.O
Co do Neymara, to gra na pewno pewniej i lepiej jak w zeszłym sezonie.
0
No prawda jest taka, że mu fest zeszła z nogi xd A co on chciał zrobić, to tylko Suarez już wie.
4
Chodzi o to, że bramka wpadła tak czyściutko jak Cristiano do basenu.