jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sergio po raz kolejny mnie nie rozczarował i potwierdził brak formy.
0
Pójdzie za 2 miliony mimo ze jest warty 12.
0
Musiałoby go być napisane mega chłodnym i bezstronnym spojrzeniem. A obawiam się, że media w Katalonii są zgoła stronnicze.
Jestem pewien, że o Douglasach czy Vermaelenach by tylko napomknęły, natomiast o kupnie Suareza, Neymara pisaliby same eseje.
3
Ludzie nie są raczej sfrustrowani na Vermaelena tylko na Zubiego, że zakontraktował tego piłkarza. A jeżeli mają dąse do Belga to faktycznie są głupkami.
0
Dobrze by było żeby okazał to przyzwyczajenie :D
0
Z jednej strony inicjatywa bardzo fajna. Kim Dzong Un to faktycznie już w porównaniu do Kim Dzona Ila jest praktycznie kukiełką przy sprawowaniu władzy. Do Kim Ir Sena to nawet nie ma co porównywać.
3
Bramki Rakitica i Iniesty to majstersztyki.
0
Co Montoya powiedział trenerowi
Że teraz Martin szczerze go pier****i?
:(
0
Może Montoya to nie prawy obrońca tylko prawy bidonowy?
1
Andres ma opaskę chyba za zasługi. Jest genialnym piłkarzem, ale przywódca z niego żaden. Prawdziwym wodzem był Puyol. Wystarczy, że na kogoś się spojrzał i wszyscy się ogarniali. Jedna z bardziej charyzmatycznych postaci w świecie futbolu.
0
Montoya już jedną walizkę ma na pewno spakowaną. Pozostałe 80 walizek ze swoimi rzeczami spakuje, jeżeli Lucho go nie wpuści na chociaż 1 minutę.
0
Jak tak popatrzymy kto nie pojechał na mecz z Huescą, to mamy chyba najlepszą wyjściową jedenastke xd Bez jednego pomocnika.
Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Messi, Suarez and Neymar
0
nie w rytm nie w takt
ale bawi mnie i tak.
0
Baaaardzo podoba mi sie ten skład :D! Supcio
0
Po to żeby się dziwić, że bez półksiężyca! :D
4
https://x.com/barcastuff
Tu sa składy najszybciej. Przestańcie spamować z pytaniami gdzie składy.
0
Mam nadzieję, że Doug (:D) się pokaże z dobrej strony.
2
bierze dziw że bez półksiężyca.
1
Nie no, myślę że mamy szansę wygrać. Huesca raczej nas tak nie rozgromi :):P
2
Ciężko nie pamiętać. Niesamowity był
0
Szkoda mi go trochę. Bogu ducha winny chłopak.
Mam nadzieję, że zatka kiedyś wszystkim napinaczom mordki.
0
0
Chwytaj plusa powiedziałeś
A LOLowi nic nie dałeś
0
Possible line-up (vs Huesca): Masip - Douglas Bartra Ie Adriano - SergiRoberto Samper Rafinha - Sandro Munir Pedro #fcblive [md]
0
brakuje Songa :D
0
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Potrzebujemy lidera w pomocy z prawdziwego zdarzenia. Koke moim zdaniem nawet aspiruje, aczkolwiek wydaje mi się mało realne kupno tego piłkarza. Tym bardziej że w sierpniu podpisał nowy kontrakt. Cena by opiewała w granicach 40 mln.
0
Nie no oczywiście, że tak :)
Moim zdaniem zaprezentował się po prostu gorzej, niżeli zdaniem redakcji.
DLA MNIE (!) ocena 5,5 jest za wysoka. Ale każdy ma prawo do swojego zdania :)
0
Jeżeli moje zdanie i opinia jest dla Ciebie biadoleniem to w porządku. Kwestii "bądź sezonowcem gdzie indziej" nawet nie skomentuje, bo jest w takim stopniu żałosna, że szkoda klawiatury.
0
A dodales do tego fundusze z budżetu? Mieliśmy z samego budżetu 60 czy 80 mln.
0
Jak nie ma funduszy. Co Ty opowiadasz? O.o