1

Sergio po raz kolejny mnie nie rozczarował i potwierdził brak formy.

0

Pójdzie za 2 miliony mimo ze jest warty 12.

0

Musiałoby go być napisane mega chłodnym i bezstronnym spojrzeniem. A obawiam się, że media w Katalonii są zgoła stronnicze.
Jestem pewien, że o Douglasach czy Vermaelenach by tylko napomknęły, natomiast o kupnie Suareza, Neymara pisaliby same eseje.

3

Ludzie nie są raczej sfrustrowani na Vermaelena tylko na Zubiego, że zakontraktował tego piłkarza. A jeżeli mają dąse do Belga to faktycznie są głupkami.

0

Dobrze by było żeby okazał to przyzwyczajenie :D

0

Z jednej strony inicjatywa bardzo fajna. Kim Dzong Un to faktycznie już w porównaniu do Kim Dzona Ila jest praktycznie kukiełką przy sprawowaniu władzy. Do Kim Ir Sena to nawet nie ma co porównywać.

3

Bramki Rakitica i Iniesty to majstersztyki.

0

Co Montoya powiedział trenerowi
Że teraz Martin szczerze go pier****i?
:(

0

Może Montoya to nie prawy obrońca tylko prawy bidonowy?

1

Andres ma opaskę chyba za zasługi. Jest genialnym piłkarzem, ale przywódca z niego żaden. Prawdziwym wodzem był Puyol. Wystarczy, że na kogoś się spojrzał i wszyscy się ogarniali. Jedna z bardziej charyzmatycznych postaci w świecie futbolu.

0

Montoya już jedną walizkę ma na pewno spakowaną. Pozostałe 80 walizek ze swoimi rzeczami spakuje, jeżeli Lucho go nie wpuści na chociaż 1 minutę.

0

Jak tak popatrzymy kto nie pojechał na mecz z Huescą, to mamy chyba najlepszą wyjściową jedenastke xd Bez jednego pomocnika.
Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Messi, Suarez and Neymar

0

nie w rytm nie w takt
ale bawi mnie i tak.

0

Baaaardzo podoba mi sie ten skład :D! Supcio

0

Po to żeby się dziwić, że bez półksiężyca! :D

4

https://x.com/barcastuff
Tu sa składy najszybciej. Przestańcie spamować z pytaniami gdzie składy.

0

Mam nadzieję, że Doug (:D) się pokaże z dobrej strony.

2

bierze dziw że bez półksiężyca.

1

Nie no, myślę że mamy szansę wygrać. Huesca raczej nas tak nie rozgromi :):P

2

Ciężko nie pamiętać. Niesamowity był

0

Szkoda mi go trochę. Bogu ducha winny chłopak.
Mam nadzieję, że zatka kiedyś wszystkim napinaczom mordki.

0

0

Chwytaj plusa powiedziałeś
A LOLowi nic nie dałeś

0

Possible line-up (vs Huesca): Masip - Douglas Bartra Ie Adriano - SergiRoberto Samper Rafinha - Sandro Munir Pedro #fcblive [md]

0

brakuje Songa :D

0

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Potrzebujemy lidera w pomocy z prawdziwego zdarzenia. Koke moim zdaniem nawet aspiruje, aczkolwiek wydaje mi się mało realne kupno tego piłkarza. Tym bardziej że w sierpniu podpisał nowy kontrakt. Cena by opiewała w granicach 40 mln.

0

Nie no oczywiście, że tak :)
Moim zdaniem zaprezentował się po prostu gorzej, niżeli zdaniem redakcji.
DLA MNIE (!) ocena 5,5 jest za wysoka. Ale każdy ma prawo do swojego zdania :)

0

Jeżeli moje zdanie i opinia jest dla Ciebie biadoleniem to w porządku. Kwestii "bądź sezonowcem gdzie indziej" nawet nie skomentuje, bo jest w takim stopniu żałosna, że szkoda klawiatury.

0

A dodales do tego fundusze z budżetu? Mieliśmy z samego budżetu 60 czy 80 mln.

0

Jak nie ma funduszy. Co Ty opowiadasz? O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?