jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha :D Oczywiście ;D A Xavi jako cofnięty rozgrywający
1
Lucho Ufam Tobie!
3
Wyczuwam tu perfidny sarkazm :D
0
Są są :D
if you know.....
0
Już sam nie ogarniam tej kuwety :D Miłego meczu!
0
Dzięki
0
Albo 4-2-2-2 z dwoma pivotami i cofniętym messim
0
Chyba Messi a nie Masche xd
0
a jak wygląda 4-3-3? ;) To nie jest tak przecież że grają jednym schematem.
0
albo 3-5-2 z Busquetsem albo Masche cofniętym głębiej.
0
4-2-3-1? I kto na tej dziesiątce? Xavi? :D Moim zdaniem to normalne 4-3-3 tylko z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci Busiego
13
Tydzień temu wszyscy chcieli zmieniać trenera, a teraz nagle jest mistrzem :D
1
Swoją drogą to będzie dobre zabezpieczenie. Wtedy Alba z Alvesem, będą mogli hasać będąc bardziej asekurowanymi niż zwykle.
0
Pewne jest przecież to, że na Pivocie zagra Masche a Busquets wyżej.
0
Wszystko się okaże w grudniu :) jeżeli zdejmą bana, to podejrzewam, że pierwszy zakup Barcelony to będzie Cuadrado, a drugim Koke, albo Reus.
0
Masche gra dzisiaj na Pivocie z czego widzę.
0
Ciekawy skład, ciekawe czy Lucho wystraszył się Valencii?
0
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Xavi Mascherano Busquets - Messi Suarez Neymar #fcblive
0
Pirlo starszy od Xaviego, a póki co to nie ma nawet porównania.
0
6 lat różnicy więc porównanie trochę nie bardzo
3
Nie widzisz różnicy między jak grał a jaki był wynik trollu?
0
Z Valencia.
3
Jest informacja o kontakcie, Ale co z tego jeśli i tak nie odpowiadają
0
nooo. Czwartego mi się już nie chce oglądać bo robiony chyba na siłę. Na trzecim się powinno skończyć
1
Dziewczyna z tyłu wygląda identycznie jak żona Brody'ego z Homeland :D
1
Sandro, Adama. Przyszłość tego zespołu.
0
A, no czyli znowu albo cokolwiek teraz zarobimy na Pedro, albo odejdzie za darmo. Przecież kluby chcą go kupić za 20-30 milionów. Przynajmniej jak pisza te niektóre gazety.
0
Kiedy sié konczy kontrakt Zubiemu? Trzeba mu go skrocic -.-
1
Kontuzjowanego to jedno, ale jakim cudem przed transferem można nie postarać się o papiery od lekarzy ! To jest śmieszne.
0
Jakaś paranoja to jest.
Ale trzeba patrzeć do przodu. Zbliża się grudzień, wraz z grudniem decyzja TASu. Oby się udało. Bo jak nie.... to w sumie co.