0

Hahaha :D Oczywiście ;D A Xavi jako cofnięty rozgrywający

1

Lucho Ufam Tobie!

3

Wyczuwam tu perfidny sarkazm :D

0

Są są :D
if you know.....

0

Już sam nie ogarniam tej kuwety :D Miłego meczu!

0

Dzięki

0

Albo 4-2-2-2 z dwoma pivotami i cofniętym messim

0

Chyba Messi a nie Masche xd

0

a jak wygląda 4-3-3? ;) To nie jest tak przecież że grają jednym schematem.

0

albo 3-5-2 z Busquetsem albo Masche cofniętym głębiej.

0

4-2-3-1? I kto na tej dziesiątce? Xavi? :D Moim zdaniem to normalne 4-3-3 tylko z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci Busiego

13

Tydzień temu wszyscy chcieli zmieniać trenera, a teraz nagle jest mistrzem :D

1

Swoją drogą to będzie dobre zabezpieczenie. Wtedy Alba z Alvesem, będą mogli hasać będąc bardziej asekurowanymi niż zwykle.

0

Pewne jest przecież to, że na Pivocie zagra Masche a Busquets wyżej.

0

Wszystko się okaże w grudniu :) jeżeli zdejmą bana, to podejrzewam, że pierwszy zakup Barcelony to będzie Cuadrado, a drugim Koke, albo Reus.

0

Masche gra dzisiaj na Pivocie z czego widzę.

0

Ciekawy skład, ciekawe czy Lucho wystraszył się Valencii?

0

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Xavi Mascherano Busquets - Messi Suarez Neymar #fcblive

0

Pirlo starszy od Xaviego, a póki co to nie ma nawet porównania.

0

6 lat różnicy więc porównanie trochę nie bardzo

3

Nie widzisz różnicy między jak grał a jaki był wynik trollu?

0

Z Valencia.

3

Jest informacja o kontakcie, Ale co z tego jeśli i tak nie odpowiadają

0

nooo. Czwartego mi się już nie chce oglądać bo robiony chyba na siłę. Na trzecim się powinno skończyć

1

Dziewczyna z tyłu wygląda identycznie jak żona Brody'ego z Homeland :D

1

Sandro, Adama. Przyszłość tego zespołu.

0

A, no czyli znowu albo cokolwiek teraz zarobimy na Pedro, albo odejdzie za darmo. Przecież kluby chcą go kupić za 20-30 milionów. Przynajmniej jak pisza te niektóre gazety.

0

Kiedy sié konczy kontrakt Zubiemu? Trzeba mu go skrocic -.-

1

Kontuzjowanego to jedno, ale jakim cudem przed transferem można nie postarać się o papiery od lekarzy ! To jest śmieszne.

0

Jakaś paranoja to jest.
Ale trzeba patrzeć do przodu. Zbliża się grudzień, wraz z grudniem decyzja TASu. Oby się udało. Bo jak nie.... to w sumie co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?