jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem po prostu nie radzi sobie z presją. Nie ma to nic wspólnego ze smutkiem. Kurde, no bzdura! Gdziekolwiek nie obejrzy się filmiku z nim jeżeli chodzi o Barcelonę, zawsze ma takiego banana na ustach, że głowa boli. Nie chce mi się wierzyć w to aby miał jakikolwiek powód do smutku. Sam w wielu wywiadach podkreślał, że wie, że Messi jest liderem drużyny i będzie starał się go jeszcze bardziej wspierać, także o co chodzi? Gdzie leży problem?
0
i tak przecież skończy sie na dwóch czy trzech transferach. nie stać nas na 8 nawet jeśli sprzedalibyśmy Alvesa, Pedro, Tello, Cuencę, Krkicia, dos Santosa itd... Nie chce mi się nawet liczyć ile łącznie kasy by musiało pójść na tych zawodników.
0
Z całym szacunkiem ale tekst jest pełen gramatycznych baboli. Teraz pytanie czy celowo czy nie. :)
0
Też jestem zdania że Alba został za nisko oceniony. Dałbym mu z czystym sumieniem 7,5. Minimalnie mu brakuje do 8. Był mega aktywny zarówno w obronie jak i w ataku. Pokazał się niejednokrotnie ze świetnej strony jeśli chodzi o odbiór piłek.
0
Dlaczego w pozycji "Następny mecz" na stronie jest pokazany mecz z Santanderem, ponad to że jest 29 sierpnia o 00:00 i że ten mecz już trwa?
0
coś jeszcze?
0
Noo i tak jak się spodziewałem nagle się okazuje wśród kibiców, że Barca jest zaje***sta i że Martino to świetny trener :P
0
To też mówię, wszystko zależy od psychologów i podejścia drużyny! Nie może być tak, że zespół zlewa i lekceważy zespoły z środka tabeli. Zobaczymy w weekend jest mecz z Osasuną. Jeżeli Barca wygra przekonująco to jestem w stanie uwierzyć w starania się o tytuł mistrza Hiszpanii. Wszystko zależy od meczu z Realem. Zobaczymy ! Uciekam na drugą połowę. Vamos!
0
dziękuję uprzejmie :P :)
0
Potrafi Barcelona grać? Potrafi !
Czemu do cholery tak nie grali z Valladolid??!!
Dajcie mi nazwisko psychologa zespołowego! Jak można tak przygotowywać zespół pod względem motywacji? Czemu zawsze z dobrymi gramy świetnie, a z przeciętniakami beznadziejnie?
0
Zawsze to jakies wyjscie !
0
Każdy powienien mieć takie podejście ! Chwytać za szable (piwko) bagnety (piloty) w dłoń i do boju !
0
Polecam olać transmisję TVP nawet jeśli nie macie Cyfry+. Po minucie oglądania trafi Was szlag. Już lepiej znaleźć jakiś Livestream właśnie z Canal + Sport. Może czasami się zatnie ale zaoszczędzicie sobie błedów, dyrdymałów i irytujących komentarzy don "Szpaka" Szpakowskiego ;)
0
DAAAAMYYYY RADEEEE!!!!!!!!
0
Pedro biega za 10? :D To daje obraz właśnie jak oglądasz mecze :P
0
Oglądam wyrostku robaczkowy :)
Zamiast patrzeć na statystyki sam mógłbyś zacząć oglądać.
0
Uwaga, biali sieją spustoszenie :))
0
No chyba nie.
0
Jeszcze raz dla tych którzy nie widzieli:
Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Messi, Cesc, Neymar
0
Official lines up: Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Messi, Neymar, Cesc
Podoba mi się !
0
A ja Wam mówię że damy rade !
0
Jechania po Martino ciąg dalszy.
Jestem ciekaw ilu z Was bedzie go nagle ubóstwiać, jeśli Barcelona wygra dzisiaj z Manchesterem City ;)
0
Nie należy wierzyć w to co gadają te głupie pismaki.
Gdyby w to wierzyć to sezon temu przyszłoby już 3 stoperów kilku pomocników, paru napastników etc.
Dajcie spokój ludzie.
Aczkolwiek bardzo lubię Hummelsa, ma świetny wiek, świetne warunki i mega wielki potencjał.
Za 25 milionów czemu nie? Dobra alternatywa dla Davida Luiza. Tylko dwa lata różnicy.
Ciężki wybór strasznie.
Zobaczymy co pocznie zarząd, pewne jest to, że musza kupić obrońcę. Muszą to już zaklepać przed rozpoczęciem okienka transferowego jak to miało miejsce z Neymarem, bo później znowu będą przekładać, przekładać, przekładać jak to miało miejsce rok temu i w końcu znowu zostaniemy bez stopera. Solidnego, świetnego stopera.
0
no właśnie i to, że gra twardo i zdecydowanie jest plusem ;)
0
Identyczny. Fakt. Musiałem poprawić edytować post, bo walnąłem gafę z Alexisem.
0
Myly Panstwo ! Jak to mawiał jakiś tam kabaret, czy coś tam...
Chciałbym podzielić się z Wami moją obiekcją na temat tego meczu.
Po pierwsze, Manchester zagra zupelnie innym składem niż w pierwszym meczu, dochodzi w pierwszym składzie Aguero i Nasri, który zmienił obraz gry gdy wszedł w drugiej połowie pierwszego meczu. A co za tym idzie, mecz bedzie wyglądał zupełnie inaczej, City MUSI MUS MUSI MUSI!!! zaatakować. I będą to robić przez cały mecz. Dlatego trzeba liczyć na kolejny fenomenalny mecz linii defensywnej Barcy.
Po drugie, ustawienie mi się całkiem podoba Cesc jako fałszywa dziewiątka (cokolwiek byście nie powiedzieli) ma lepsze statystyki niż na jakiejkolwiek innej pozycji, widać, że świetnie mu się gra na tej pozycji. Messi na skrzydle? Dawno nie widziałem Messiego w wyjściowym ustawieniu na tej pozycji, ale przypominają mi się najlepsze jego czasy, więc czemu nie?
Mam tylko pewne wątpliwości co do Neymara... martwi mnie trochę fakt, że w reprezentacji gra galaktyczny futbol a w Barcelonie jeszcze nie może się do końca odnaleźć, nie mniej jednak można dać mu szansę, jest na tyle nieobliczalny, że może zmienić wynik spotkania.
Po trzecie, kochani, ten mecz pokaże czy stać nas jeszcze na zwycięstwo z Realem. Jeżeli wygramy pewnie z Manchesterem to możemy jeszcze mieć cień nadziei moim zdaniem.
Jak powiedziała Arwena z Władcy Pierścieni (zawsze jest nadzieja Aragornie...).
Nie pozostaje nic innego jak cierpliwie wyczekać pierwszego gwizdka, oraz zaufać Martino, że odpowiednio przygotował zespół zarówno pod względem taktycznym, fizycznym jak i psychicznym (z czym zespół miewa ostatnio problemy, przykładów chyba nie muszę podawać...?).
Pozdrawiam serdecznie!
Visca el Barca y Visca Catalunya
0
Nie wiem gdzie tu jakakolwiek sensacja. Przecież Messi jest znany z tego, że w każdym meczu spaceruje, usypiając w ten sposób linię obrony przeciwnika.
Takie sceny z pewnością można znaleźć podejrzewam we wszystkich meczach Barcy.
0
link nie działa
0
Jeżeli będzie tak dobrym trenerem jak piłkarzem za najlepszych czasów to czemu nie? Guardiola był piłkarzem o bardzo podobnej charakterystyce.
Przy okazji chciałem napisać, że mecz z Manchesterem City pokaże na co stać Barcelonę w potyczce z Realem. Jeżeli wygramy, to szanse na mistrzostwo są jak najbardziej realne. Potyczki w La Liga są czymś bardzo częstym. Trzeba liczyć na to że pozostałe 11 meczy wygramy, no i że Real i Atletico gdzieś się potkną.
0
Nie kumam Was jak możecie skreślać Martino.
Podajecie nazwiska tak jakby wybór trenera był prosty jak w Football Managerze.
Trochę szacunku i pokory. Porażka nikogo nie ma prawa skreślić.
Ale wiem że i tak znajdzie się tutaj gro użytkowników, którzy "wiedzą lepiej" .