0

Gundogan jest jeszcze w takim wieku, że bez problemu można wpłynąc na styl jego gry. A towarzystwo Xaviego, Iniesty, Fabregasa i Sergio byłoby dla niego i co za tym idzie dla przyszłości klubu idealne :)

0

Zawsze to jakaś alternatywa... Może Martino chce wzmocnić rezerwy i faktycznie non stop robić roszady w składzie. Miło by było :))

0

no i to są rotacje :) Podoba mi się :)

0

Eric Clapton
Ah, nie zrozumiałem Cię, myślałem że pytasz o samą Barcelonę. PL mnie jakoś specjalnie nie jara. Ale mój ojciec jest wielkim fanem Liverpoolu i Arsenalu więc siłą rzeczy muszę to oglądać. Suarez jest dobry, ale stwierdzenie, że Ronaldo i Francka wsiąga nosem było dość odważne.

0

ogólnie w 2013 oglądałem każdy mecz może z paroma wyjątkami jeżeli akurat nie było mnie w domu. Ale bardzo podoba mi się Twoje podejście do userów. Typowe dla kolesia który nie ma się o co przyczepić.

0

Ty wciągasz nosem chyba coś innego...

0

No i zaraz się zaczną hejty.
Powiem tak, dobrze, że Ronaldo dostał tą nagrodę. Zasłużył na nią. Każdy z nominowanych poniekąd zasłużył. Szkoda jednak, że w taki sposób są te nagrody przyznawane. Moim zdaniem, powinne być osobne nagrody dla najlepszego bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika. Ponieważ w tych czasach zdominowanych przez Ronaldo i Messiego, pozostałe pozycje (może poza pomocnikami) nie mają praktycznie najmniejszych szans na odebranie Złotej Pilki.

0

Ludzie ale co Wy narzekacie. Zobaczcie w jakiej formie jest Atletico! Gramy na jednym z najtrudniejszych stadionów w La Liga i Wy narzekacie, że nie prowadzimy? Gramy jeszcze bez Messiego i Neymara. Oni wejdą świeży i wypoczęci. Zobaczymy jak wtedy zmienią się Wasze komentarze.

0

Ja bym zdjął Xaviego który jest niewidoczny za Messiego. Fabregas by poszedł do pomocy, a Neymara bym zmienił z Pedro. Ale na pewno Martino będzie wiedział co zrobić :) Ja mu ufam !
Nie jest źle !

0

Zagrają zagrają :)) Ale od drugiej połowy :P

0

Pedro jak gra to strzela. To niech strzela. I tak zobaczymy pewnie Messiego i Neymara od początku drugiej połowy albo jakoś od 60 minuty. Damy radę !!

0

Ja mam nc+ i jestem zadowolony. Mają drogą ofertę fest. Najlepiej mają Ci którzy przeszli z Cyfry. Ja na przykład płacę tyle co za abonament z czasów cyfry. A ten pakiet teraz w nc+ jest parenaście zł droższy. Czy paredziesiąt nawet.

0

No kurde Ron Perlman !!!!!!!

0

kolejny spec z football managera.

0

I dobrze, że taki skład wejdzie od 1 minuty. W drugiej połowie jak się pojawi Neymar i Messi to tak tych zmęczonych już obrońców będą szarpać, że o wiele łatwiej będzie o gola.

0

Z tym że Afellaya Martino nie skreśla ;)

0

v3go
ja bym to jeszcze połączył ze Smoleńskiem

0

Nie wiem czemu Rosell na każdym zdjęciu wygląda tak samo.

0

Myślę że del Bosque doskonale wie co robi ;)

0

Przyznam się z ręką na sercu, że nie śledzę meczów koszykówki, ale jak rozumiem nasz rodak - Lampe nie grał?

0

Kupiłem sobie książkę o Inieście i Messim. Dwa świetne wydawnictwa. Przeczytałem niemalże jednym ciągiem.
Aczkolwiek to prawda, nie zrozumiem fenomenu pisania książek o takich gwiazdach jak Bieber czy inne młodziaki. Jeżeli o nich w takim wieku powstają książki czy filmy to równie dobrze mogą powstawać co dwa trzy lata... Przecież to jest żenujące. Na książkę o Neymarze moim zdaniem też jeszcze za wcześnie. Mogliby się wstrzymać z napisaniem tej książki do jego pierwszego triumfu w Lidze Mistrzów. Tak więc mogliby się za nią zabrać dopiero w czerwcu tego roku ;)) No ale cóż :D Kasa kasa kasa kasa kasa. Boli mnie to, że z Neymara starają się zrobić za przeproszeniem medialną dziwkę. Sorry za określenie ale taka jest prawda.

0

Towarzyszu Corleone wyczuwam większy dreszczyk emocji niż przed meczem z Realem :)

0

Na stronie Bayernu jest napisany artykuł z jakiejś gazety, że najprawdopodobniej Victor Valdes będzie zmiennikiem Neuera.
Jak widać tam też funkcjonuje ichniejsze Mundo Deportivo, Sport albo AS :D

0

Nie zapomnę nigdy tych bramek z główki przy rzucie rożnym przeciwko Realowi. Przeskakiwał wszystkich i z takim wielkim impetem uderzał.... Iker tylko stał i się patrzył.

0

Rozbawiło mnie jak kolega napisał że De Gea powinein się ogrywać :D Zabrzmiało jakby jechali na jakieś tournee z meczami towarzyskimi.
Na pewno sporo świeżej krwi się przyda drużynie Hiszpanii. Dojdzie pewnie Thiago, Isco Costa. Ale moim zdaniem i tak Del Bosque będzie bazował na swoim mistrzowskim składzie. Sam pewnie zrobiłbym to samo. Młodzi mogą do końca nie wytrzymać presji samego Mundialu (jednocześnie praktycznie debiutując w reprezentacji jeżeli chodzi o mecze o stawkę). Taka prawda. Jeżeli już miałby grać Thiago czy Isco to albo w meczach z najsłabszymi albo jako zmiennicy. Taka jest moja opinia. Mogę być w błędzie, ale wydaje mi się że jest to słuszna koncepcja.

0

Ta wypowiedź jest po prostu tak żałosna, że aż mi się niedobrze zrobiło. "Prawie każda jego akcja kończy się przyłożeniem buta (...) więc nie jarać się CR...nooo chyba ze ktos jest gejem...".
Właśnie te słowa potwierdzają że nie jesteś kibicem tylko "kibicem". Obiektywnie rzecz biorąc Ronaldo również tak jak powiedziałeś Messi wypracowuje akcje zespołu ;) Też go nie lubię, ale szacunek do jego umiejętności piłkarskich się na leży. Szkoda, że przybywa coraz więcej takich ludzi dla których Barca to Messi a Real to CR7.
Czemu nikt nie pisze np. o Inieście, Xavim i np o Xabim Alonso i Isco czy Khedirze albo tam nie wiem kto jeszcze jest Illaramendim?

A co do tematu, mamy niepowtarzalną okazję wyrównać rachunki :) Mam nadzieję, że się uda. Atletico da się złamać co pokazała Valencia (nie patrząc na wynik). Jeżeli będziemy grali skutecznie, nie będziemy się bali i będziemy mieli solidne zabezpieczenie z tyłu to wszystko dobrze się skończy. I świetnie, że pierwszy mecz odbywa się na Vicente Calderon ponieważ rewanż pod koniec sezonu na Camp Nou może jeszcze nam pomóc :)

0

Moja koncepcja jest taka że to Puyol powinien grać w "Niezniszczalnych" zamiast Stallone'a. On jest po prostu niesamowity. Legenda biegająca po boisku. Autorytet, guru i Pan Bóg całej drużyny. Nie ma zawodnika myślę w całej lidze hiszpańskiej który nie darzyłby go szacunkiem. Nawet w Realu.

0

A nie pardon :D W tym śmiesznym rankingu w ogóle nie ma Borussii :D Czytałem od góry pospieszyłem się. Wybaczcie

0

Lol. Czemu FC Basel jest przed Borussią? Finalistą Champions League? Atletico przed Barcą? Co to w ogóle ma być :D
Albo przekupione, albo jakaś śmieszna organizacja....

0

Czy tylko mi się wydawało na początku, że na tym zdjęciu z kolacji od Pinto na stole stoi Balantines?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?