0

Czyli teoretycznie wg tych dwóch artykułów mamy sprzedać Songa i Mascherano za 10 milionów co daje łącznie 20 czyli praktycznie tyle i zapłaciliśmy za Alexa gdy kupowaliśmy go z Arsenalu :D Czad !

0

Ma najdroższy skład jeżeli chodzi o wartość rynkową piłkarzy oczywiście. Ale po przypadku sprzedaży Villi za 2 miliony z okładem już chyba nic mnie nie zdziwi.
Najbardziej obawiam się tego, że Alvesa sprzedadzą za podobne pieniądze...

0

Oooooj, z całym szacunkiem ale Roberto się zapowiada na klasowego piłkarza. Za czasów Guardioli gdy Thiago zaczął być włączany do składu też wszyscy na nim psy wieszali a teraz co? Jeden z lepszych ofensywnych pomocników niemieckiej ligi jeżeli nie całej Europy ;)

0

Miło wiedzieć, że ktoś to docenia.
Dokładnie, z zimną krwią trzeba podejść do tematu. Nie ma miejsca na panikę, niepotrzebne wydatki czy jakiekolwiek błędy. Tutaj na prawdę potrzeba nie lada głowy, żeby to wszystko uporządkować. Nie mniej jednak czekają nas wydatki, wydatki, wydatki i jeszcze raz remonty składu :)

0

Najważniejsze żeby wszystko zrobili jak najszybciej. Zwlekanie do końca sierpnia za wiele im nie da... w sumie to może nie dać im NIC.

0

Zawodził fakt, zgadzam się, ale nie wiem czy dobrym pomysłem jest sprzedaż tego piłkarza.
Potrzebujemy silnych i rosłych graczy. Doświadczenia zawsze można nabrać, ale te 3 lata różnicy w ich wieku po pewnym czasie mogą się stać kluczowe. Dodajmy, że Javierowi w tym roku stuka 30-stka.
Nie będziemy się oczywiście bawić w gdybania, ale MOIM zdaniem jeżeli któregoś z tych dwóch mielibyśmy sprzedać to właśnie Mascherano.

0

Rany boskie, teraz dopiero zaczyna docierać do mnie jakie będziemy mieli czystki w składzie. Odchodzi Puyol, odchodzi Valdes, odchodzi (wg tego artykułu) Mascherano, odchodzi Alves (ostatnia okazja żeby go sprzedać), nie wiadomo co z Songiem, nie jest też w 100% pewne czy któryś ze skrzydłowych nie opuści Barcy (mówię o Tello, Pedro i Alexisie) nie wiadomo również jaka jest przyszłość Dos Santosa, Sergi Roberto. Przecież to jest serio jakaś smuta ! Kurczę, tak się przyzwyczaiłem do tych twarzy... Do awanturującego się Valdesa, który wyciąga "piątkę" do nieba za każdym razem gdy Barca zdobędzie bramkę, Alvesa, który jest awanturnikiem numer jeden, będzie mi brakowało także jego min, Puyola.... tu już chyba nie trzeba nawet tłumaczyć dlaczego. Ja Cię kręcę, to już nie będzie identyczny klub, moim zdaniem nadchodzi zupełnie nowa epoka Barcelony, może się zmienić bardzo wiele rzeczy, ale i tak najważniejsze jest to abyśmy nadal z nią trwali :)
Teraz można dostrzec ile zagwozdek ma zarząd odnośnie transferów. Nie mogą niczego spartolić, bo w tej chwili waży się przyszłość klubu, wszystko jest w ich rękach... Oby wszystko poszło zgodnie z planem.
Cały czas mnie ciekawi fakt ilu zawodników odejdzie i przyjdzie do Barcy w letnim okienku. I kto to taki będzie...
Pozdrawiam i z góry dzięki za przeczytanie moich wypocin :P

0

Co jak co ale z Celtą zagrał dobre zawody.

0

I dobrze, moim zdaniem należy go wymienić. Po tym co ostatnio pokazuje to na prawdę nie wróży najlepiej jego przyszłości w Barcelonie. Tylko uwaga, jeżeli odejdzie on, odchodzi również Puyol to będzie potrzeba nam dwóch stoperów, ponieważ zostanie tylko Pique i Bartra. Albo może przyjdzie jeden a tym drugiem będzie....... Bagnack? :)

0

Teraz tylko skupić się i zmotywować żeby wszystko wygrać i Liga będzie nasza :)
Swoją drogą, Sevilla ma serio zabójcze kontry . Bomba, Emery odwala kawał dobrej roboty

0

No to ja już nie rozumiem o co chodzi. Wyklucza transfer bramkarza? Co w końcu z Ter Stegenem?

0

a kierowca zacząłby klaskać

0

Szkoda, że w taki sposób Valdes kończy swoją przygodą z Dumą Katalonii... Ehh... taki jest ten sport niestety. Trzeba trzymać kciuki i chuchać żeby tylko było się z tego jak najszybciej wylizał.
Vamos !

0

Iniesta mnie po prostu dzisiaj zabija. To jest po prostu GENIUSZ !
Ale ile razy można to mówić? Z resztą chyba nawet w ogóle nie trzeba...

0

Neymar mógłby dzisiaj coś ustrzelić :)

0

No ta, przecież po co Neymar miałby się ogrywać i scalać z drużyną nie?

0

Messi na tym zdjęciu wygląda jak wielkolud :D

0

Dzisiejszy mecz będzie ciekawy :) Mam nadzieję, na solidny futbol w wykonaniu Blaugrany. Manitą z resztą bym też nie pogardził :P

0

Niech Luisa Figo sprawdzą. Niedługo historiami będziemy wracać do lat 60'...
Rany boskie to już serio zaczyna być nudne.

0

Rozumiem, że na Tito patrzysz tylko i wyłącznie przez pryzmat tamtych porażek. Notabene w DWUMECZU było 7-0 tak dla Twojej wiadomości.

0

To zdjęcie jest po prostu cudowne !

0

Co jak co ale możecie być pewni, że Celta z Luisem Enrique na czele tanio skóry nie sprzeda :)
Trzeba się spiąć i to wygrać. To zdecydowanie nie musi być spacerek dla Dumy Katalonii.
Jutro również bardzo ważny mecz gra Real z Sevilla na wyjeździe. Jeżeli się potkną, a my wygramy to przed nami będzie tylko Atletico, które również jutro u siebie gra z Grenadą. Wszystkie najbliższe kolejki będą mega ciekawe.
Oby jutrzejszy dzień był dla nas wielki.
Vamos !

0

A gdzie pan Hernandez Hernandez? :D

0

Idąc takim tokiem rozumowania ile z Realem Madryt by wygrało Sociedad?

0

Kurczę, czytam niektóre wypowiedzi i nie dowierzam. Uważacie Celtę za spacerek? Po pierwsze trochę więcej szacunku, a po drugie nie musi być wcale tak hop-siup.
Byłbym MEEEGA szczęśliwy gdyby było 4-0. Zobaczymy

0

Niedziela 30 marca drogi autorze :) A nie sobota :)

0

A nie przypadkiem bilans bramkowy? ;)

0

Swoją drogą to jestem bardzo ciekawy ocen za ten mecz. A szczególnie jednego piłkarza. Mam na myśli oczywiście Mascherano.........

0

no to polecam Ci zerknąć w tabelę gdyż Real jest liderem :)

0

ale jest liderem. Więc co z tego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?