jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie mili państwo. Z oceną meczu powstrzymajmy sie do ostatniego gwizdka.
0
Pedro nie gra ...
0
Neymar nawet o tym nie myśl....
0
Pięknie Neymar :)
0
brawo. Bardzo ładna bramka :)
0
Panowie spokojnie :)
0
Neymar może grać mimo anemii. Bo to nie jest typowa choroba, tylko on się po prostu tak jakby szybciej męczy. Więc chyba logiczne że można puścić na jedną połowę Neymara któremu nic nie będzie niż ryzykować naderwanie mięśnia przez Messiego jeszcze w meczu towarzyskim ;)
0
Przeczytaj najpierw czym jest anemia. To zrozumiesz.
0
http://rojadirecta.me - Dla wszystkich którzy nie wiedzą gdzie można obejrzeć. :)
0
Nie wiem czemu, ale cały wywiad czytałem z uśmiechem na ustach :) Wesoły chłopak strasznie. Dobrze, że cieszy się grą i chce być Barcelonismo :)
0
Może będzie dziś w wyjściowym składzie Neymessis? :D
0
Oby ! Ale myślę że będzie tak tylko przez jedną połowę bo prędzej czy później wejdzie Tello....
0
Ameryki tym nie odkryłeś :D Ale co prawda to prawda
0
nie uciszył tak do końca bo jak to Mou ma w zwyczaju powiedział że bardzo się cieszy z przegranej bo wie nad czym ma pracować...
0
nie ten wiek
0
Jestem za! :) oczywiście jeśli mówimy o wypożyczeniu :)
0
GG LOL OMFG ROTFL XD LMAO ! ...
0
Kurcze, jeżeli Tata chce pobudzić ofensywe, to dlaczego nie puści na pomocnika zamiast Xaviego Fabregasa? Xavi (już pisałem to wcześniej) tylko zwalnia tempo akcji... Zatrzymuje kontry, brak mu dynamiki... Fabregas jest pomocnikiem kompletnym a Xavi powiedzmy sobie otwarcie że nim BYŁ. Teraz jedyne co zostało ze starego Xaviego to wielki kreator akcji. Ale w tej chwili Fabregas moim zdaniem powinien grać za niego w meczach o stawkę jeżeli faktycznie taktyka drużyna ma stawiać bardziej na wyjścia ofensywne...
0
No może i tak. Ale różnica między Barcą Pepa po Rijkaardzie a Barcą w drugim sezonie Pepa jest jedna spora :)
0
Ej mam pytanie, dlaczego Alves ma numer po Abidalu a Montoya po Alvesie?
0
7-1 dla Blaugrany
0
Ja i tak jednak do oceny Taty powstrzymam się do listopada/grudnia. Ja daję zawsze z 4/5 miesięcy zanim trener coś wniesie i zespół zacznie grać po "ojcowsku" ;)
0
Dongou ;o
0
z karnego co prawda :P
0
cudownie grają :)
0
On od roku juz tak robi. Tez mnie to denerwuje z calym szacunkiem do niego. Wielki piłkarz ale hamuje kontratak który jest szansa na potencjalna bramke
0
Klepka :)
0
korner chyba raczej
0
korner
0
Rzeź niewiniątek...