0

chłopie Twoja wypowiedź napawa mnie smutkiem. Nie przeklinaj. Nazwiska pisze się z dużej litery. Pamiętaj o interpunkcji :D Interpunkcja jest spoko. I uspokój się. To nie jest takie banalne jak w Twoim Football Managerze czy Fifie Manager, że wyślesz ofertę i albo przyjmie albo nie po 2 dniach. Poza tym trochę szacunku.

0

Nie jestem pewien ale 40 milionów? Może mniej, ale za niższą cenę go nie puszczą.

0

Isco oficjalnie pikarzem Realu... szkoda

0

Urugwaju*
Sorry jestem pijany :P

0

kolejny który twierdzi że piłkarz to cyborg. LITOŚCI. Nie wymagajcie od piłkarza tego żeby w każdym meczu je**ł każdego tak jak chciał ;| Z resztą to nie Szczakowianka Jaworzno tylko reprezentacja Urugraju. .... Boże...

0

Jest trenerem reprezentacji Katalonii

0

Nie widzę związku Twojej wypowiedzi z jego komentarzem. Czytaj ze zrozumieniem zanim coś napiszesz :D

0

Anżi, Manchester City i reszte pseudoklubów wykupionych przez Szejków czy innym multimiliarderów.

0

Uwielbiam jego wypowiedzi :)

0

Txiki? o.O Przeeestań....

0

Tito zostawiając go tutaj zahamuje jego rozwój. Tutaj grałby bardzo sporadycznie, jest Sanchez, Neymar, Tello którzy biją go na głowę. Grając w innym klubie dostawałby o wiele więcej szans dzięki czemu mógłby rozwinąć skrzydła. A potencjał ma niesamowity.

0

Iniesta jest po prostu kompletny. Tego piłkarza nie da się nikim zastąpić.

0

Kurde... Jeżeli sprzedają X zawodników żeby ściągnąć tylko obrońcę i bramkarza to coś jest nie tak... W dodatku kosztem Thiago ;/

0

100 lat Leo !!!!
Dobranoc redakcjo :D

0

Wolałbym Alexisa zamiast Ozila.

0

To jakie teraz te półfinały będą??

0

Przede wszystkim żeby nie było Rosella ;)

0

Panowie i Panie.
Jestem pijany, a szczerość po pijaństwie (tak samo jak i komplement) liczy się podwójnie. Powiem tak, zarząd jest absolutnie albo nietrzeźwy umysłowo, jak ja w tej chwili, albo na siłę starają się zebrać pieniądze na Thiago Silve i bramkarza (prawdopodobnie Ter Stegena) Szkoda tylko że takim kosztem.
A co by zrobił Laporta w tej chwili? Nie wiemy. Gdyby Joan Laporta w tej chwili cały czas rządził podejrzewam że nie mielibyśmy na koszulkach logo Kataru... z tym że długi były by większe. Pieniądz robi pieniądz. Poza tym, nie przejmujmy się dopóki nie ma oficjalnego info. Bo Mundo Deportivo i AS są w stanie napisać nawet że zakontraktowaliśmy Dide albo Oliviera Kahna... Spokojnie. Nie bierzmy póki co do głowy. ALE dyskusja pod tym artykułem robi wrażenie. Aż miło poczytać. (nie patrząc na komentarze pokroju "dzięki Tito" "Tito out" itp :) )
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim udanego weekendu. Pamiętajcie że dziś piątek ! :D

0

Rozumiem że zbierają na obrońcę i bramkarza ale LOL jakim kosztem :O

0

Hen
Fabregas ma 26 lat a Thiago 21. Nie widzisz tej drobnej różnicy?

0

Mnie to boli bo Thiago ma większy potencjał od Fabregasa który pod koniec sezonu kiepsko grał

0

Lecz Fabs to ukochany Tito. Tak jak ukochanym Pepa był właśnie Thiago ;//

0

Wiedziałem ;] ku*** świetnie. Jak stracimy takiego zawodnika to padnę.... Jeżeli już musi odejść jakiś pomocnik to z czystym sumieniem wybrałbym Fabregasa....

0

aha czyli lepiej go opłacać niż sprzedać nawet za te niecałe 10 mln?

0

a Tobie by się przydał hormon odpowiedzialny za rozwój mózgu...

0

dlaczego szkoda Fontasa? Bardziej się rozwinie grając w Celcie niż tutaj grzejąc ławę albo grając w Barcelonie B....

0

Niech zostanie. Tylko żeby nie był podstawowym zawodnikiem. Musimy kogoś jeszcze ściągnąć. Tylko kogo.... Jeżeli Silva, Luiz, Kompany odpadają.....

0

To był bardzo ładny mecz. A akcje Dos Santosa też miażdżyły. Świetny jest!

0

Zagrał bardzo dobry mecz ale nie kapitalny :D Bramka cud, asysta miód :)

0

co ten Neymar wyprawia! :O Jestem w szoku. Jedna z ładniejszych akcji jakie widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?