0

Czyli generalnie jakiś stoper by się jednak przydał Panie Martino :)

0

No nie wiem czy Dongou wyjdzie w tym meczu, jeżeli mowa o debiucie oczywiście.

0

Trzeba było presezon oglądać :)

0

A tak przy okazji, ten cytat tygodnia sie znajduje już chyba z 3 tygodnie...

0

no ciekaw jestem bardzo Barcelony za jego kadencji :) Mam nadzieję, że dotrzyma słowa i Barca będzie ofensywniejsza oraz pozbędzie się niepotrzebnych podań i hamowania akcji :) Choć, żeby tego ostatniego nie było, musielibyśmy grać bez Xaviego .... niestety.

0

On mi jakoś Maradone przypomina. Zupełnie nie wiem czemu...

0

Albo mi się wydaje albo Leo jest bardziej umięśniony?

0

dodałbym jeszcze Puyola..............................................

0

no to właśnie o to chodzi. Grzegorz Lato też :D:D haha Porównanie gówna do kawioru ale jest ! :D

0

Tomik opowiadań Mikiego :D Prawie jak "Opowiadania Borowskiego" :D:D haha

0



Bardzo ładny film jak piłkarze Espanyolu skandują nazwisko Iniesty i go oklaskują przy zejściu :) Po Mundialu w RPA oczywiście.

0

Dawaj Puyol ! Mam nadzieję że zobaczę Cię na inauguracji sezonu !

0

Jeden mecz o niczym nie świadczy

0

Piotr
No ja jestem dobrej myśli :) Prognozy są pozytywne :)

0


Prosze jak Alexis strzela :)

0

A co Wy się w ogóle tymi minusami przejmujecie... Co to takie istotne? Najważniejsze żeby chyba swoją opinię wyrazić. A to czy masz więcej minusów niż plusów to akurat g*wno znaczy.

0

Kapitalny mecz Alexisa ! W reprezentacji jest nie do zatrzymania. Widać gołym okiem, że tam jest liderem.

0

UWAGA WSZYSCY ZAINTERESOWANI MECZEM BRAZYLIA - SZWAJCARIA
Transmisja odbędzie się o 20:40 na TVP Sport :)
Meczu Hiszpanii z Ekwadorem nie mogłem się nigdzie doszukać na polskich stacjach. Włochy Argentyna też nie :(

0

ja kiedyś myślałem, że w Żabce jest tanio.

0

0

Mam pytanko, czy wie ktoś może gdzie można obejrzeć w telewizji mecz Hiszpanii? Czy tylko szukać na live streamie?

0

niebo zostawcie lotnikom :)

0

a po co brac jakiegokolwiek?

0

cisza przed burzą

0

juz w niedzielę początek.

0

a co do tematu. Ja już z każdym dniem, co raz bardziej utożsamiam się z tym, iż żadnego obrońcy nie ściągniemy. Jeżeli takie sprawy załatwia się na ostatnią chwilę i jeżeli klub TAKIEGO pokroju jak Barcelona nie jest w stanie ściągnąć klasowego obrońcy... to coś tutaj wyraźnie jest nie tak jak powinno być.

0

I tak wiadomo kto sprzedał Rosji Polskę... przy zielonym stole 11 kwietnia.

0

myślę, że jakby dali te 50 milionów od razu, to 3/4 osób tutaj pisałoby "50 milionów za Luiza???!!! BRAWO ROSSEL" albo "szkoda że nawet nie postarali się zbić ceny..." itp.

0

Ludzie trochę więcej wiary. Jeżeli prawdą jest to, że David Luiz chce odejść to powinni go puścić. 35 milionów to też nie jest mała kwota. Niewolnika z niego robić nie będą. Choć oczywiście jest to zupełnie inny przypadek niż z Fabregasem czy Neymarem. Jestem dobrej myśli.

0

fajne zdjęcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?