jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli generalnie jakiś stoper by się jednak przydał Panie Martino :)
0
No nie wiem czy Dongou wyjdzie w tym meczu, jeżeli mowa o debiucie oczywiście.
0
Trzeba było presezon oglądać :)
0
A tak przy okazji, ten cytat tygodnia sie znajduje już chyba z 3 tygodnie...
0
no ciekaw jestem bardzo Barcelony za jego kadencji :) Mam nadzieję, że dotrzyma słowa i Barca będzie ofensywniejsza oraz pozbędzie się niepotrzebnych podań i hamowania akcji :) Choć, żeby tego ostatniego nie było, musielibyśmy grać bez Xaviego .... niestety.
0
On mi jakoś Maradone przypomina. Zupełnie nie wiem czemu...
0
Albo mi się wydaje albo Leo jest bardziej umięśniony?
0
dodałbym jeszcze Puyola..............................................
0
no to właśnie o to chodzi. Grzegorz Lato też :D:D haha Porównanie gówna do kawioru ale jest ! :D
0
Tomik opowiadań Mikiego :D Prawie jak "Opowiadania Borowskiego" :D:D haha
0
Bardzo ładny film jak piłkarze Espanyolu skandują nazwisko Iniesty i go oklaskują przy zejściu :) Po Mundialu w RPA oczywiście.
0
Dawaj Puyol ! Mam nadzieję że zobaczę Cię na inauguracji sezonu !
0
Jeden mecz o niczym nie świadczy
0
Piotr
No ja jestem dobrej myśli :) Prognozy są pozytywne :)
0
Prosze jak Alexis strzela :)
0
A co Wy się w ogóle tymi minusami przejmujecie... Co to takie istotne? Najważniejsze żeby chyba swoją opinię wyrazić. A to czy masz więcej minusów niż plusów to akurat g*wno znaczy.
0
Kapitalny mecz Alexisa ! W reprezentacji jest nie do zatrzymania. Widać gołym okiem, że tam jest liderem.
0
UWAGA WSZYSCY ZAINTERESOWANI MECZEM BRAZYLIA - SZWAJCARIA
Transmisja odbędzie się o 20:40 na TVP Sport :)
Meczu Hiszpanii z Ekwadorem nie mogłem się nigdzie doszukać na polskich stacjach. Włochy Argentyna też nie :(
0
ja kiedyś myślałem, że w Żabce jest tanio.
0
juz był http://www.fcbarca.com/49870-exodus-pilkarzy-barcelony.html
prosze :)
0
Mam pytanko, czy wie ktoś może gdzie można obejrzeć w telewizji mecz Hiszpanii? Czy tylko szukać na live streamie?
0
niebo zostawcie lotnikom :)
0
a po co brac jakiegokolwiek?
0
cisza przed burzą
0
juz w niedzielę początek.
0
a co do tematu. Ja już z każdym dniem, co raz bardziej utożsamiam się z tym, iż żadnego obrońcy nie ściągniemy. Jeżeli takie sprawy załatwia się na ostatnią chwilę i jeżeli klub TAKIEGO pokroju jak Barcelona nie jest w stanie ściągnąć klasowego obrońcy... to coś tutaj wyraźnie jest nie tak jak powinno być.
0
I tak wiadomo kto sprzedał Rosji Polskę... przy zielonym stole 11 kwietnia.
0
myślę, że jakby dali te 50 milionów od razu, to 3/4 osób tutaj pisałoby "50 milionów za Luiza???!!! BRAWO ROSSEL" albo "szkoda że nawet nie postarali się zbić ceny..." itp.
0
Ludzie trochę więcej wiary. Jeżeli prawdą jest to, że David Luiz chce odejść to powinni go puścić. 35 milionów to też nie jest mała kwota. Niewolnika z niego robić nie będą. Choć oczywiście jest to zupełnie inny przypadek niż z Fabregasem czy Neymarem. Jestem dobrej myśli.
0
fajne zdjęcie