jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor śmierdzi Neymarem
2
@Gaucho bzdura na pewno.
On ma wsparcie zarówno psychologów jak i całej federacji piłkarskiej.
1
Szkoda tego Araujo...
Ale jeżeli faktycznie nie chce przedłużyć umowy, to z niewolnika nie ma pracownika.
Lipa jak nie wiem. Gdyby zdrowie mu dopisywało to mielibyśmy obrońcę na ładnych kilka lat.
0
@BobSwagger Anka zaczęła tańczyć znowu to i Robercik bez formy.
Trzeba do Anki jakiś list otwarty wystosować, bo psuje Polaka rodaka swoimi wygibasami.
3
@gumaz no osiem gwiazd to coś pokroju sokuzburaka powoli. xd
5
Dzisiaj Mallorca robi Real Madryt i widzimy się w niedzielę w wielkim finale.
0
@Safrani Zastanawiałem się wczoraj właśnie, czy nie mamy idealnej okazji, żeby zrobić transfer jakikolwiek, skoro możemy wreszcie bez żadnej rzeźby rejestrować zawodników.
Pytanie tylko, czy nie jest tak, że musimy jeszcze jakiś przychód wygenerować. Bo to, że wróciliśmy do zasady 1:1 to jedna sprawa. A to czy mamy przychód na rejestrację nowych to druga. :P
0
@D10SLEO jeśli nie wpuści to znaczy że nie stracimy bramki chyba
9
@kuz wciąż wiele
9
Szczęsny, Gavi absolutny top.
3
@Safrani POPiSu, bo cały czas się nabierają na to samo i żadne argumenty do nich nie trafiają? :D
1
@Lucerfi
Tutaj masz skrót z najważniejszymi info :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa to już zdecydowanie lepiej Nowa Zelandia. :)
4
@NeroTFP1 noo, powiem Ci, że te filmy z żółtymi napisami to ogląda zdecydowanie więcej niż 5 osób :D
Czasami przebijają wyświetleniami kilkadziesiąt albo i setki tysięcy.
To jest chwytliwe i człowiek ma wrodzoną skłonność do wyróżniania się w jakiś sposób. Wszystko ma jednak swoje granice.
0
@barteq Zasługuje zdecydowanie. Ale obawiam się, że zagra w pomocy Pedri z De Jongiem albo Gavim i Casado.
1
@Jakchcesz no zgadza się.
Ostatnio miała miejsce komercyjna ekspedycja płaskoziemców i kularzy na antarktydę aby zobaczyć na własne oczy dobe polarną, gdzie słońce w ogóle nie zachodzi tylko krąży wokół.
Część płaskoziemców przyznała się do błędu, a część... doszła do wniosku, że na pewno coś jest nie tak i jeszcze dowiodą swojego.
Nie ma co z tym walczyć. :)
1
@Lucerfi no jak to co. Są illuminatami czy tam innymi synami boskimi.
2
@Kinginiesta Spokojnie. "Nie takie sztuki się kładło a ludzie jeszcze BIS wołali"
:D
3
@Mixtape a w finale klepiemy Mallorce.
9
Zawsze można coś wyciągnąć z tego typu kretyńskich teorii spiskowych.
Ja na przykład nie miałem pojęcia, że w Australii istnieje ogrodzenie długie na ponad 5000 kilometrów. W skrócie służyło do ochrony żyznych ziem przed psami Dingo i gryzoniami.
Ale zawsze można dokoptować teorie, że pozostała część Australii do Państwo i włości należące do iluminatów i innych spirytystów.
0
@Safrani Przykre. Obecna Lewica to wstyd dla lewicowych wyborców.
SLD to mogliby buty czyścić. Nic dziwnego, że Czarzasty nie lubi się z Millerem. Kompletnie inna klasa polityczna. Mimo, że to dwa komuchy.
0
@Chada ja używam chusteczek Rituals i mogę gorąco polecić.
1
@tbas No zapewne Metzen trzeci i Hołownia czwarty.
Chyba, że Konfederacja na ostatni gwizdek rzuci znowu jakąś aferką, sentencją którą podchwycą media i Hołownia zamknie podium. :P
Niewykluczone
3
@Safrani Czyli serio Czarzasty XD?
Zajebiste dwa lata się szykują w sejmie.
0
@Safrani ciekawe czy w przypadku klęski w wyborach dotrzyma słowa i ustąpi miejsca dla innego marszałka.
Pytanie też do kogo?
Czarzasty? :/
9
Wzywam @Moderacja aby nie dawać banów za obrażanie Tebasa i Viniciusa.
0
@Kozinho. On czaruje tego Pontiaca jak Snape w Komnacie Tajemnic miotłę Harrego.
13
Jprdl XD
Wszystko co widzimy można zinterpretować na różne sposoby.
Ale robienia z widza debila, że jest się obserwowanym przez własnego kamerzystę, gdzie z jego wozu również jest nadawany obraz to już wyższy poziom absurdu.
Media to ściek niesamowity :P
2
@PatrychoO netflix to od dawna gunwo. Nic dobrego tam nie ma w ostatnim czasie. Zdecydowanie wolę Maxa czy Disneya.
0
@MesQueUnClub96 no powinien być brany pod uwagę jako jakas skladowa? Nie jestem w tym ekspertem, ale wiatr boczny jest niekorzystny. Prawda?