23

@GeneralXavi nikt Wam nie da tego co ja Wam mogę obiecać.

0

@Marian_Pazdzioch reklamaa w NRD!

0

@GigiAmoroso miał być najlepszym pomocnikiem na świecie.
Szkoda chłopa.

0

Śmierdziało Xavim wczoraj.

1

Pep jest wielkim Barcelonismo.
Gra gunwo z City tylko po to żeby po taniości przyszedł Haaland.
Nikt jeszcze nie wie o Rodrim. Deco także z nim już rozmawia.
Jedyny minus tego planu to brązowa plama w gaciach przy porannej pobudce.

2

To są bardziej mistrzostwa ligowe w tym kto bardziej nie chce wygrać.

0

@ProMILs no to właśnie o tym mówię.

0

@ToWinaSedziego koniecznie spróbuj! Jager mega przełamuje grzanca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Balde i Lewandowski to powinni w takim Leganes grać.
Sorry, ale jeżeli argumentem dla napastnika, że nie strzela ma być to że nie ma piłek, to po cholere nam taki napastnik?
Suarez sam zadupcal na bramki. Sam tworzył sobie przestrzeń, manewrował obrońcami.
Jedyne co widziałem dzisiaj u Lewego to pudla i nieumiejętne przyjęcia piłki.
Dramat....
A co Balde to bez komentarza. Drugi Deulofeu

0

@ToWinaSedziego no polecam Ci gorąco.
Ja dostałem z firmy osiem 0.7 Jagerow.
Więc wykorzystuje.

10

Po dzisiejszym sędziowaniu Real na pewno wrzuci jakiś filmik podsumowujący pracę sędziego.
Przecież oni zawsze byli ponad podziałami.

0

No to teraz będzie grubo.
Strach pomyśleć co będzie jeśli Yamal nam wypadnie na Atleti...

1

Lewandowski powinien ziemniaki uprawiać w Strzyżewicach pod Bełchatowem.

2

Lewandowski jest jak Jurand ze Spychowa po wizycie u Krzyżaków.

0

Barcelona nie chce mieć przewagi w tabeli, bi nie chcą zgubić koncentracji w połowie sezonu.

0

Oby Olmo dzisiaj zagrał dobry mecz i wszedl na pewniaku na mecz z Atleti

0

@Aragorn33 ale tak od razu wyczuł która jest ciepła? Na ślepo to nie takie proste.

0

@Aragorn33 do tej pory nie kumam o co z tymi kulkami chodziło. Jak oni rozpoznawali która jest z Realem. Trochę to absurdalne.

1

@Safrani nigdy bym nie kupił już mieszkania. Tylko domy.
Ale jeżeli koniecznie mieszkanie to wyłącznie kamienica.

6

Real Madryt byłby najlepszym klubem na świecie gdyby nie ci wścibscy sędziowie, którzy cała ich historie rzucają im kłody pod nogi.

0

@Lanosss to opowiadaj

0

Dzisiaj o 6 rano mial być mecz legend Barcelony i Realu z Xavim i Iniesta w rolach głównych.
Nie odbyło sie to spotkanie?

1

@Edoss no u mnie ziele angielskie i liść laurowy to podstawa większości przepisów.

0

@tomek8756 nie wykluczam

2

@Sau_Ron które ma zaległy mecz i 3 pkt straty. Więc praktycznie to mecz o lidera.

3

Pijcie grzańce z Biedronki.
Każdy typer powinien to robić.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15100811#comment-15100811

1

@Stinger_ akurat Atleti lubię. Nie wiem czemu. Mam do nich slabosc. Podobnie jak do Athletic Bilbao.
I do Deportivo la Coruna bo kojarzą mi się z FIFA 99

1

Spoko. Atletico ma zaległy mecz. Więc teoretycznie są egzekwo z nami. Dobrze by było wygrać z nimi :)

4

Będzie remis. Wyluzujcie. Napiłem się grzanca z biedronki i miałem wizję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?