jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Edoss nie wyobrażam sobie rosołu bez ziela angielskiego.
1
@ToWinaSedziego wedle uznania. Ja leję 3/4 szklanki grzańca i 50 ml Jagera. :)
4 gozdziki i pół plastra pomarańczy.
5
Grzaniec galicyjski + Jagermeister + goździki i pomarańcza.
Najcudowniejsza wersja grzańca.
0
Wy też macie problem w aplikacji YouTube na telefon?
Jak mam zminimalizowany film to nie mogę wchodzić w inne treści bo z automatu wybiera mi się to co aktualnie oglądam...
1
@Faro tak było nie zmyślam
15
Jak wypłynął na powierzchnie to chyba znaczy że nie żyje.
0
@Kgorecki2500 ciekawe czy już był na otwarciu
0
@Antimadridista_WR ja notorycznie mam 30 sekund opóźnienia. Nie mam pojęcia z czego to wynika.
0
Wczorajszy komentator:
0
Niech Wam czasem Torres nie zamydli oczu.
7
Ale ekscytacja tego komentatora ze śmietnika.
0
Śmierdzi remisem na kilometr ten mecz...
2
Yamal to 17 letnie Pan Pilkarz, przez wielkie P
3
@Kapitan hawk niesamowity pilkarz. Do stycznia top10 świata. Później każdego roku zjazd.
0
@kowalzmc fajnie że masz zasieg tam :O
5
@Emial22 Ter Stegen. Valdes był zawsze u nas najsłabszym ogniwem, w jakiekolwiek formie by nie był. Niektórzy chyba mają albo słaba pamięć albo ich na świecie jeszcze nie było gdy tamten bronił.
10
@Bykunn a skąd pewność że kupić miał to stricte rosyjski kapitał?
1
@MesQueUnClub_87 polecam jeszcze bardzo Dom Nocny.
Trochę inny gatunek horroru ale bardzo mi się podobał.
1
@MesQueUnClub_87 omen mnie strasznie rozczarował.
1
Co on trzyma w palcach?
4
@Foton no Lechu jest mocnym rekordzistą, bo ulaskawil blisko 3500 osób xD między innymi Słowika.
0
@Prorokk da mu pod poduszkę dwie zdrowe nogi.
1
@Azazel_Pazuzu pozdrawiam chłopaków z Madrytu niech to się trzyma dobry przekaz leci
3
@dawid4444 dopiero co Real przegrał mecz. Ta liga się roztrzygnie zapewne w maju. Wyluzujcie ludzie.
6
@krol211 jakby go zwolnił to byłby debilem.
2
Ferran się nie nadaje nawet do Barcelony C.
To jest jakiś parodysta.
Świetna akcja w obronie w końcówce w meczu. Na korzyść Betisu oczywiście.
0
@Azazel_Pazuzu wyjątki potwierdzające regułę.
3
Nie martwię się o wynik bo jest Casado.
1
@Trojanek23 sens jest taki żeby miał z kim konkurować i żeby podbić jego wartość rynkowa.
Być może dla Barcelony jest to bardziej opłacalne koszt transferu Wojtka.
2
@Bykunn ja póki co naćpany przeciwbólowymi. Kobitki ładne, studentki rano były. Miodzio