jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież on sie sam wywrócił
2
@Kessie Po ile poszedł rower ze takie rarytasy
3
@Kgorecki2500 z krzanem
1
Diaz po takim meczu u Flicka by sie z ławki nie podniósł
0
Spoko jutro usłyszymy ze remontada jest możliwa
0
Ktos mi powie co mial na mysli Perez zatrudniając tego pachołka.
0
Oj teraz trza sie otworzyć ale bedzie sieczka
4
Gnabriemu to ra opaska chyba na ślypia spadła
0
@BulaKG O jakich minutach mówisz?
3
Zaraz po meczu.
Biorę ta porażkę na siebie. Pachołek
2
@PatrychoO A kogo mieli wykopać Maryle
3
@AmigoBlancos Ale @Hosh ma całkowita racje ty w tej chwili gadasz calkowicie bezsensu. Co ma wspólnego twój przypadek z sytuacja tej kobiety
0
@Roobo zawsze chciałem być zawodowym tancerzem teraz mnie przekonali. Bęben mały mam tańczyć umie lambade ale tak jestem zawodowcem
1
Ferran by to zepsuł
0
@Sulimo Pewno stawiej
0
Wygrają to stawiajcie chałupy
0
@Marcelinho132 Po to jest forum żeby pisc nie bezpodstawnie oskarzac co zrobiłeś sprawdzali kartke czerwona i wtedy var interweniuje
0
@Marcelinho132 Po czym wnosisz ze sprawdzali czy byl karny to tylko twoj domysl dla mnie sprawdzali to co pokazal a to ty pojechales komentatorów ze sie nie znają a sam popełniłeś gafe
1
@Marcelinho132 UPS i po co bylo pisać
0
@Oster273727 Sprzedać wszystkich
0
Przed LM chcą nam Pedriego popsuć
1
@Cochise Ślepego do optyka
0
Do wywiadu podejdzie koles o nazwisku Nikt. To sa pizdusie nie pilkarze
3
Te wszystkie milionery tutaj dajta parę złotych tyle macie siana po obstawieniu śmietankowych. Ci bez narządów nawet mi was nie szkoda
0
Wchodzi gupek kamera na Mafeo będą dymy
0
@Jimmydeska Ale to na Ostrów
1
@Criss18Barca Aj jeszcze godzinka i spadam na stadion. Ja myślę ze panowie Garcarek maja jakis plan jesli nie ten sezon to następny. Drutex pewnie noe przypadkowo pojawił sie w Ostrowie na memoriale. Wszystko zależy jak pojadą Ci którzy maja to pociągnąć
0
@Criss18Barca Bydgoszcz znów sie zesra metr przed kiblem. Dlaczego Ostrów tak słabo ja tam wieże ze w tym roku powalczą o ekstralige
1
@MirusAmisz Będziecie rozmawiać o Lewym i ukraincach
0
Byłem wczoraj na meczu Polski I chciałem powiedziec ze po bramce Albanii bylo widać jakie walki poszły z biletami. Sektor albanczykow wiadomo należy im sie ale gdy padl gol i wszyscy albanxzycy sie zaczęli cieszyć to jak na meczu Barcy z Eintrachtem