0

Przecież on sie sam wywrócił

2

@Kessie Po ile poszedł rower ze takie rarytasy

3

@Kgorecki2500 z krzanem

1

Diaz po takim meczu u Flicka by sie z ławki nie podniósł

0

Spoko jutro usłyszymy ze remontada jest możliwa

0

Ktos mi powie co mial na mysli Perez zatrudniając tego pachołka.

0

Oj teraz trza sie otworzyć ale bedzie sieczka

4

Gnabriemu to ra opaska chyba na ślypia spadła

0

@BulaKG O jakich minutach mówisz?

3

Zaraz po meczu.
Biorę ta porażkę na siebie. Pachołek

2

@PatrychoO A kogo mieli wykopać Maryle

3

@AmigoBlancos Ale @Hosh ma całkowita racje ty w tej chwili gadasz calkowicie bezsensu. Co ma wspólnego twój przypadek z sytuacja tej kobiety

0

@Roobo zawsze chciałem być zawodowym tancerzem teraz mnie przekonali. Bęben mały mam tańczyć umie lambade ale tak jestem zawodowcem

1

Ferran by to zepsuł

0

@Sulimo Pewno stawiej

0

Wygrają to stawiajcie chałupy

0

@Marcelinho132 Po to jest forum żeby pisc nie bezpodstawnie oskarzac co zrobiłeś sprawdzali kartke czerwona i wtedy var interweniuje

0

@Marcelinho132 Po czym wnosisz ze sprawdzali czy byl karny to tylko twoj domysl dla mnie sprawdzali to co pokazal a to ty pojechales komentatorów ze sie nie znają a sam popełniłeś gafe

1

@Marcelinho132 UPS i po co bylo pisać

0

@Oster273727 Sprzedać wszystkich

0

Przed LM chcą nam Pedriego popsuć

1

@Cochise Ślepego do optyka

0

Do wywiadu podejdzie koles o nazwisku Nikt. To sa pizdusie nie pilkarze

3

Te wszystkie milionery tutaj dajta parę złotych tyle macie siana po obstawieniu śmietankowych. Ci bez narządów nawet mi was nie szkoda

0

Wchodzi gupek kamera na Mafeo będą dymy

0

@Jimmydeska Ale to na Ostrów

1

@Criss18Barca Aj jeszcze godzinka i spadam na stadion. Ja myślę ze panowie Garcarek maja jakis plan jesli nie ten sezon to następny. Drutex pewnie noe przypadkowo pojawił sie w Ostrowie na memoriale. Wszystko zależy jak pojadą Ci którzy maja to pociągnąć

0

@Criss18Barca Bydgoszcz znów sie zesra metr przed kiblem. Dlaczego Ostrów tak słabo ja tam wieże ze w tym roku powalczą o ekstralige

1

@MirusAmisz Będziecie rozmawiać o Lewym i ukraincach

0

Byłem wczoraj na meczu Polski I chciałem powiedziec ze po bramce Albanii bylo widać jakie walki poszły z biletami. Sektor albanczykow wiadomo należy im sie ale gdy padl gol i wszyscy albanxzycy sie zaczęli cieszyć to jak na meczu Barcy z Eintrachtem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?