1

@APTAPT Jak zobaczyłem 72 sekundy do końca prowadzimy 4 Claibert zbiera i biegnie na 3 sprintem po czym pudłuje to myślałem ze padnę. No w polskiej lidze by nikt takiej amatorki nie odstawil

0

@APTAPT Brak niesportowego to zart ale kurde oni zachowali sie znów jak dzieci we mhle

0

Jak można doprowadzić do dogrywki w takiej końcówce. Ta trzynaście potrafi spierd wszystko

0

@saczers438 No temu to sie madryty pomyliły

4

@papikkuchta a karny ci sie podobał

4

Tuż przed pierwszą beamka Lewego napisałem skonczy sie 7-2 po więcej pewniaków zapraszam na priv. Wpłata na konto pincet złoty i dzialamy:)

1

Skonczy sie 7-2

1

Jak moze sedzia tego nie widzieć to jest nie możliwe

0

@WiernyDoKoncaFCB Rozumiem więc poczekam i przeproszę jesli sie mylę

2

@FcPortoFan1999 Przecież to bedzie wał na wałku. Po tym co zobaczyłem jak łysy liże jajka pomaranczowemu hamerykanie lekko w finale

0

@Szicek10 Wiesz mi ze Bayern ich zmiecie i postawie na to pieniążki

1

Przecież oni to strzelił fartem.

2

Wilk jest glupi czy co

0

@KamilooosPL Stoisz z zawodnikami którzy maja tyle odwagi co Ty?

0

@KamilooosPL Steony Ci sie kolego pomyliły

0

@AlexDark00 A Lewandowski jest słaby. Janusz nie bądź monotematyczny

5

@JBgomeS Oceniam to na jakieś 10 tysięcy u buka

1

Ma ktos moze jakiegoś linka do wczorajszej wrzutki Kuna znaczy do tego czegoś co mialo być wrzutka

3

@ViscaelBarca2007 No i jak chcesz to zrobić zostawiając ten ręcznik Garcię w bramce

1

Patryk Kun wyglada jak szybko biegający kleszcz

1

@FcPortoFan1999 Kiedyś grałem z ziomkiem w bilard ktory wyznawał zasadę zaje a wejdzie

2

@Kgorecki2500 Jak by ci patelnie z Ikei kradli to tez bys sie wkurzył.

1

@Konradowskyy Powiedz koledze ze za darmo to juz bylo i za flaszkę tez juz nic sie nie zalatwi

1

@Kozinho. A te rakiety będą latac czy nie będą bo sie zgubiłem

1

@Chimera Za duzo wyborców psze pana

2

@draxidox i cale miliony policji nie stoją na jednej ulicy

0

@europejczyk Ty jestes niemożliwy hehe

1

@michal26 Dlatego oni nie maja szans rządzić ich wyprzedzi konfederacja lecz jesli konfederacja sie z nimi dogada aby wspólnie rządzić stracę cała wiarę w cokolwiek w tym kraju. Nie jestem wyborca konfederacja ale mam dosc poprostu tego gnoju i chamstwa w tym kraju. Jesteśmy świetnym krajem z bardO mądrym społeczeństwem tylko politycy to ...

1

@michal26 a ja tam sie ciesze bo wiem i jestem przekonany ze pis wywalil sie na pysk bardzo mocno i juz tego nie odzyska co stracił a te decyzje i zachowanie sie ostatnimi czasy ciągnie je jeszcze niżej. Zobaczymy tylko co kobfederacja z tą szansa zrobi

2

@Sulimo Tam juz Niemcy w pokoju szafie kuchni i na podwórku siedzą i zmuszają kolegę do nauki niemieckiego. Nima synsu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?