jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@APTAPT Jak zobaczyłem 72 sekundy do końca prowadzimy 4 Claibert zbiera i biegnie na 3 sprintem po czym pudłuje to myślałem ze padnę. No w polskiej lidze by nikt takiej amatorki nie odstawil
0
@APTAPT Brak niesportowego to zart ale kurde oni zachowali sie znów jak dzieci we mhle
0
Jak można doprowadzić do dogrywki w takiej końcówce. Ta trzynaście potrafi spierd wszystko
0
@saczers438 No temu to sie madryty pomyliły
4
@papikkuchta a karny ci sie podobał
4
Tuż przed pierwszą beamka Lewego napisałem skonczy sie 7-2 po więcej pewniaków zapraszam na priv. Wpłata na konto pincet złoty i dzialamy:)
1
Skonczy sie 7-2
1
Jak moze sedzia tego nie widzieć to jest nie możliwe
0
@WiernyDoKoncaFCB Rozumiem więc poczekam i przeproszę jesli sie mylę
2
@FcPortoFan1999 Przecież to bedzie wał na wałku. Po tym co zobaczyłem jak łysy liże jajka pomaranczowemu hamerykanie lekko w finale
0
@Szicek10 Wiesz mi ze Bayern ich zmiecie i postawie na to pieniążki
1
Przecież oni to strzelił fartem.
2
Wilk jest glupi czy co
0
@KamilooosPL Stoisz z zawodnikami którzy maja tyle odwagi co Ty?
0
@KamilooosPL Steony Ci sie kolego pomyliły
0
@AlexDark00 A Lewandowski jest słaby. Janusz nie bądź monotematyczny
5
@JBgomeS Oceniam to na jakieś 10 tysięcy u buka
1
Ma ktos moze jakiegoś linka do wczorajszej wrzutki Kuna znaczy do tego czegoś co mialo być wrzutka
3
@ViscaelBarca2007 No i jak chcesz to zrobić zostawiając ten ręcznik Garcię w bramce
1
Patryk Kun wyglada jak szybko biegający kleszcz
1
@FcPortoFan1999 Kiedyś grałem z ziomkiem w bilard ktory wyznawał zasadę zaje a wejdzie
2
@Kgorecki2500 Jak by ci patelnie z Ikei kradli to tez bys sie wkurzył.
1
@Konradowskyy Powiedz koledze ze za darmo to juz bylo i za flaszkę tez juz nic sie nie zalatwi
1
@Kozinho. A te rakiety będą latac czy nie będą bo sie zgubiłem
1
@Chimera Za duzo wyborców psze pana
2
@draxidox i cale miliony policji nie stoją na jednej ulicy
0
@europejczyk Ty jestes niemożliwy hehe
1
@michal26 Dlatego oni nie maja szans rządzić ich wyprzedzi konfederacja lecz jesli konfederacja sie z nimi dogada aby wspólnie rządzić stracę cała wiarę w cokolwiek w tym kraju. Nie jestem wyborca konfederacja ale mam dosc poprostu tego gnoju i chamstwa w tym kraju. Jesteśmy świetnym krajem z bardO mądrym społeczeństwem tylko politycy to ...
1
@michal26 a ja tam sie ciesze bo wiem i jestem przekonany ze pis wywalil sie na pysk bardzo mocno i juz tego nie odzyska co stracił a te decyzje i zachowanie sie ostatnimi czasy ciągnie je jeszcze niżej. Zobaczymy tylko co kobfederacja z tą szansa zrobi
2
@Sulimo Tam juz Niemcy w pokoju szafie kuchni i na podwórku siedzą i zmuszają kolegę do nauki niemieckiego. Nima synsu