0

@Chakalaka zaraz zaraz, czy ty w tym momencie oczerniasz KS za własne zdanie które nie zgadza się z twoim? XD

0

@Norbi2021 oczywiście, że wynik jest tragiczny, ale jestem przekonany, że gdyby Koeman miał skład taki jak ten cały kike czy jak mu tam, mecz wyglądałby całkiem inaczej.

4

Ja tu tylko przypomnę, że przy blamażu w Bayernie sklad mieliśmy 10x lepszy, przy obecnej kadrze to i tak jest bardzo dobry wynik..

0

@Qlewer przypominam, ze na starcie poprzedniego sezonu każdy się modlił żebyśmy tylko zagrali w LM, a na koniec sezonu biliśmy się o mistrzostwo, brak kadry swoje zrobił. Taki Valverde przy full kadrze zrobił o wiele gorsze wyniki.

2

@Zielony55 nick zielony nie jest przypadkowy, racja?

0

@cat_r37 co ty porównujesz, alexis chwile u nas zagościł, Emerson 29 dni..

0

Aż się wzruszyłem na ten powrót CR, serio

0

Besiktas jako 4 drużyna u nas w grupie, 4xb, róbcie screeny

1

Ostatnio sobie myślałem, że fajnie byłoby zobaczyć Messiego znów z Neymarem, i jak np. wyglądałby jego współpraca z Verattim, w końcu nazywali go drugim Xavim….

Moje życzenie się spełniło, ale zapomniałem dodać w jakiej drużynie chciałbym to widzieć, ups

0

@kacperFCB_ a tak serio niech się wyje**e i rozbije głupi ryj (mem)

2

Dziwnie się go ogląda w innej koszulce, serio. Powodzenia mistrzu

0

@pt9 efes mordo

0

0

@Colin94 t3 źródło

0

@vangoor gdyby nie podatki w Hiszpanii to już dawno byłyby oferty kupna FCB. Przecież tutaj nie da się robić przekrętów jak np. we Francji

2

@capm no nie wiem, brakło by rąk żeby policzyć ile to takich „fanów” było którzy kupili koszulkę Messiego myśląc, że Guardiola dalej trenuje Barcelonę..

0

@FCB_dimiC @JordiElNino Piszę o Polskiej telewizji, wystarczy poczytać o IPTV, np. plusx, od kolegi słyszałem że dwa urządzenia kosztuje 34 PLN gdzie masz full pakiet, canal+ hbo, eleven, polsat premium, wszystkie transmisje payperview itd

0

@JordiElNino 17 pln u ruska

0

@Cobra303 w jaki sposób Barcelona mu nie pozwoliła?

1

@Godlo są to zabezpieczenia przed różnymi rodzajami oszustwami. Co kogo to obchodzi że to nowa umowa, skoro obowiązki i pracodawca ten sam..

1

@Godlo ciagle ten sam pracodawca, a w Hiszpanii obniżka względem ostatniej umowy może być max 50 procent

1

@VenoM jak trudno jest Ci zrozumieć, że nieważne ile on generuje przychodu i tak Barca będzie tracić? Nawet jak przychód będzie 1 mld euro, to na wypłaty pójdzie 1,1mld euro, czaisz?

1

@TridenteMSN przecinki?

0

@kakusus mnie osobiście 5.7 mógłby zadowolić (:

0

G.O.A.T. się w końcu dorobił

0

Cieszę się, że ten Vini wszedł, przecież to piłkarz mem

3

@Pianist00 gdyby Argentyn była skuteczniejsza, mecz skończyłby się wynikiem 3:0.

2

@Barcakolcz uwielbiam, ubóstwiam.. Jeśli ktoś ciśnie po PiS to zawsze znajdzie się ktoś kto będzie mówił o PO, ale po co? Jeżeli się ciśnie pisiorom to jest się automatycznie za PO? Chociaż z dwoja złego i tak wybrałbym PO, obecnie zarabiam 6k brutto i na nic mnie w tym śmiesznym Państwie nie stać..

1

@SkilledHydra16 nie bo jest w starym stroju.

1

@forest ah no tak, taktyka przygotowana pod faule którym wiedzieli, że zawodnik zgarnie piłkę ręką XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?