@Norbi2021 oczywiście, że wynik jest tragiczny, ale jestem przekonany, że gdyby Koeman miał skład taki jak ten cały kike czy jak mu tam, mecz wyglądałby całkiem inaczej.
@Qlewer przypominam, ze na starcie poprzedniego sezonu każdy się modlił żebyśmy tylko zagrali w LM, a na koniec sezonu biliśmy się o mistrzostwo, brak kadry swoje zrobił. Taki Valverde przy full kadrze zrobił o wiele gorsze wyniki.
Ostatnio sobie myślałem, że fajnie byłoby zobaczyć Messiego znów z Neymarem, i jak np. wyglądałby jego współpraca z Verattim, w końcu nazywali go drugim Xavim….
Moje życzenie się spełniło, ale zapomniałem dodać w jakiej drużynie chciałbym to widzieć, ups
@capm no nie wiem, brakło by rąk żeby policzyć ile to takich „fanów” było którzy kupili koszulkę Messiego myśląc, że Guardiola dalej trenuje Barcelonę..
@FCB_dimiC@JordiElNino Piszę o Polskiej telewizji, wystarczy poczytać o IPTV, np. plusx, od kolegi słyszałem że dwa urządzenia kosztuje 34 PLN gdzie masz full pakiet, canal+ hbo, eleven, polsat premium, wszystkie transmisje payperview itd
@VenoM jak trudno jest Ci zrozumieć, że nieważne ile on generuje przychodu i tak Barca będzie tracić? Nawet jak przychód będzie 1 mld euro, to na wypłaty pójdzie 1,1mld euro, czaisz?
@Barcakolcz uwielbiam, ubóstwiam.. Jeśli ktoś ciśnie po PiS to zawsze znajdzie się ktoś kto będzie mówił o PO, ale po co? Jeżeli się ciśnie pisiorom to jest się automatycznie za PO? Chociaż z dwoja złego i tak wybrałbym PO, obecnie zarabiam 6k brutto i na nic mnie w tym śmiesznym Państwie nie stać..
0
@Chakalaka zaraz zaraz, czy ty w tym momencie oczerniasz KS za własne zdanie które nie zgadza się z twoim? XD
0
@Norbi2021 oczywiście, że wynik jest tragiczny, ale jestem przekonany, że gdyby Koeman miał skład taki jak ten cały kike czy jak mu tam, mecz wyglądałby całkiem inaczej.
4
Ja tu tylko przypomnę, że przy blamażu w Bayernie sklad mieliśmy 10x lepszy, przy obecnej kadrze to i tak jest bardzo dobry wynik..
0
@Qlewer przypominam, ze na starcie poprzedniego sezonu każdy się modlił żebyśmy tylko zagrali w LM, a na koniec sezonu biliśmy się o mistrzostwo, brak kadry swoje zrobił. Taki Valverde przy full kadrze zrobił o wiele gorsze wyniki.
2
@Zielony55 nick zielony nie jest przypadkowy, racja?
0
@cat_r37 co ty porównujesz, alexis chwile u nas zagościł, Emerson 29 dni..
0
Aż się wzruszyłem na ten powrót CR, serio
0
Besiktas jako 4 drużyna u nas w grupie, 4xb, róbcie screeny
1
Ostatnio sobie myślałem, że fajnie byłoby zobaczyć Messiego znów z Neymarem, i jak np. wyglądałby jego współpraca z Verattim, w końcu nazywali go drugim Xavim….
Moje życzenie się spełniło, ale zapomniałem dodać w jakiej drużynie chciałbym to widzieć, ups
0
@kacperFCB_ a tak serio niech się wyje**e i rozbije głupi ryj (mem)
2
Dziwnie się go ogląda w innej koszulce, serio. Powodzenia mistrzu
0
@pt9 efes mordo
0
@Archie @LuisSalvano
0
@Colin94 t3 źródło
0
@vangoor gdyby nie podatki w Hiszpanii to już dawno byłyby oferty kupna FCB. Przecież tutaj nie da się robić przekrętów jak np. we Francji
2
@capm no nie wiem, brakło by rąk żeby policzyć ile to takich „fanów” było którzy kupili koszulkę Messiego myśląc, że Guardiola dalej trenuje Barcelonę..
0
@FCB_dimiC @JordiElNino Piszę o Polskiej telewizji, wystarczy poczytać o IPTV, np. plusx, od kolegi słyszałem że dwa urządzenia kosztuje 34 PLN gdzie masz full pakiet, canal+ hbo, eleven, polsat premium, wszystkie transmisje payperview itd
0
@JordiElNino 17 pln u ruska
0
@Cobra303 w jaki sposób Barcelona mu nie pozwoliła?
1
@Godlo są to zabezpieczenia przed różnymi rodzajami oszustwami. Co kogo to obchodzi że to nowa umowa, skoro obowiązki i pracodawca ten sam..
1
@Godlo ciagle ten sam pracodawca, a w Hiszpanii obniżka względem ostatniej umowy może być max 50 procent
1
@VenoM jak trudno jest Ci zrozumieć, że nieważne ile on generuje przychodu i tak Barca będzie tracić? Nawet jak przychód będzie 1 mld euro, to na wypłaty pójdzie 1,1mld euro, czaisz?
1
@TridenteMSN przecinki?
0
@kakusus mnie osobiście 5.7 mógłby zadowolić (:
0
G.O.A.T. się w końcu dorobił
0
Cieszę się, że ten Vini wszedł, przecież to piłkarz mem
3
@Pianist00 gdyby Argentyn była skuteczniejsza, mecz skończyłby się wynikiem 3:0.
2
@Barcakolcz uwielbiam, ubóstwiam.. Jeśli ktoś ciśnie po PiS to zawsze znajdzie się ktoś kto będzie mówił o PO, ale po co? Jeżeli się ciśnie pisiorom to jest się automatycznie za PO? Chociaż z dwoja złego i tak wybrałbym PO, obecnie zarabiam 6k brutto i na nic mnie w tym śmiesznym Państwie nie stać..
1
@SkilledHydra16 nie bo jest w starym stroju.
1
@forest ah no tak, taktyka przygotowana pod faule którym wiedzieli, że zawodnik zgarnie piłkę ręką XD