@siara10 nie jest super, ale jest to konieczność. Socios to zatwierdzili, nie jest to wymysł jednego człowieka. Ale to tylko pokazuje jak nic nie ogarniasz w świecie futbotlu.
Ja bym chciał wywołać użytkownika @siara10 ktory jeszcze do niedawna głosił tutaj, że Barcelonę nie będzie stać na żaden transfer. Jestem ciekaw co teraz powie.
@Pilka_jest_okragla ale tylko na super niskiej pensji, myślę że przy Xavim nie ma sentymentu, odwala to ława. Już mieli nawet spięcia podczas wspólnej gry, jeśli Ney coś odwalał
@Lionel_Messi10 z tym mega to bym nie przesadzał, widać że trochę nabrał masy ale bodyfat jest na dość wysokim poziomie, ale raczej (mam nadzieję) do presezonu jeszcze powinien zrzucić trochę tłuszczyku.
@Kidd raczej wszyscy będą chcieli na tym skorzystać, jeśli Szczęsny puszcza oczko do Hiszpanii to zaraz znajdzie się jakiś chętny, a Juve też będzie chciało raczej zarobić jeśli nadarzy się okazja
@swer2251 wszystko zależy jakiej pensji oczekuje, ale to co oferuje aktualnie Barcelona na 100% jest tańsze niż ściągnięcie brazylijczyka + opłacenie jego pensji.
Sadio Mané deal completed, Bayern director Hasan Salihamidžić confirms after meeting in England: “Yes, Sadio is coming to Bayern”, he just told @Sky_Torben. 🚨🛩 #LFC
Paperworks are being prepared after full agreement reached with Liverpool today morning. #FCBayernhttps://t.co/RTTS4OBxwA">pic.twitter.com/RTTS4OBxwA
@izzy_10 całkiem inna głowa, piłkarz zadziorny. Coutinho jednak wyglądał zawsze na przestraszonego i chyba szum jaki był wokół niego zniszczył go psychicznie, stąd niepowodzenie.
@mateusz33 A ja jestem zdania, że Lewy w ciągu max 2 tygodni podpisze kontrakt. Sygnały z Monachium mówią jasno, że Bawarczycy są skłonni zaakceptować ofertę w okolicach 50m euro, więc będą negocjacje.
@mateusz33 umówmy się, Lewandowski pod względem profesjonalizmu jest ponad Messim i mówię to z czystym sumieniem. Messi wg. mnie to jeden z najlepszych jak nie najlepszy w historii futbolu, ale Lewy pod względem przygotowania fizycznego jest top.
Co do gwarantu, Lewy bije już kolejny sezon chyba 50 bramek? Moge się mylić ale coś w okolicach tego. 30 bramek to nie jest jakiś wielki wyczyn zatem dla niego. Jeśli oglądacie mecze to na pewno widzieliście, ile setek było marnowanych. Przyszedł Auba który jest kilka klas niżej od lewego i trochę postrzelał, a drugie tyle zmarnował, Lewy w formie miałby pewnie 2x tyle bramek co Auba. Już nie wspomnę o innych piłkarzach którzy nagminnie marnowali setki.
7
@Fan2005 o, fajnie że wyznaczyłeś mu termin, takich ludzi FC Barcelona potrzebuje. Alemany out, Fan2005 in.
0
@hayek oj tak, dodatkowo aplikuje w oko 40 różnych szczepionek, a twoja lokalizacja jest sprzedawana na czarnym rynku.
0
@normasubiektywna odpadł Dembele który miał większa pensje niż to co ma mieć Raphinia.
0
@siara10 nie jest super, ale jest to konieczność. Socios to zatwierdzili, nie jest to wymysł jednego człowieka. Ale to tylko pokazuje jak nic nie ogarniasz w świecie futbotlu.
3
@Borneo przecież to wina tuska
0
@Fabik87 to jakiś robot...
0
Ja bym chciał wywołać użytkownika @siara10 ktory jeszcze do niedawna głosił tutaj, że Barcelonę nie będzie stać na żaden transfer. Jestem ciekaw co teraz powie.
0
@Pilka_jest_okragla ale tylko na super niskiej pensji, myślę że przy Xavim nie ma sentymentu, odwala to ława. Już mieli nawet spięcia podczas wspólnej gry, jeśli Ney coś odwalał
0
@Ali3231 Jeśli uważasz, że Silva który gra ofensywnego pomocnika/skrzydłowego jest tego samego profilu co FDJ to sory, ale nie mamy o czym rozmawiać.
1
@Pilka_jest_okragla ale zdajesz sobie sprawę, że kupno Silvy to nie jest zastępstwo za FDJ?
5
@MesQueUnClub96 jeśli wierzysz skysports to lepiej zakończ śledzenie tego okienka xD
0
@Lionel_Messi10 z tym mega to bym nie przesadzał, widać że trochę nabrał masy ale bodyfat jest na dość wysokim poziomie, ale raczej (mam nadzieję) do presezonu jeszcze powinien zrzucić trochę tłuszczyku.
0
@333tricampeones333 w żadnym momencie nie pokazał większego potencjału niż frenkie.
0
@Ojciec5tkidzieci a ja szukałem dodatkowej roboty, chyba wiem co robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore fajnie gdyby FDJ został i jeszcze udało się kupić Bernardo ;)
0
@DaPidejpi Jak wyżej, dodaj że top1 według Ciebie, bo niektórych (w tym mnie) aż w oczy kole kiedy widzę takie stwierdzenie.
1
@Ojciec5tkidzieci i bardzo k**wa dobrze. Nie idzie w męskim sporcie to cyk, zmiana płci i nagle jaki wielki sportowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Miałem nadzieje, że już nie usłyszę o tym odklejencu. Nie mówię tutaj o w.w. transferach, tylko ogólnie o tej postaci.
1
@Kidd raczej wszyscy będą chcieli na tym skorzystać, jeśli Szczęsny puszcza oczko do Hiszpanii to zaraz znajdzie się jakiś chętny, a Juve też będzie chciało raczej zarobić jeśli nadarzy się okazja
0
@Colon a to nawet nie był Roni w Prime, legenda.
13
@barteq przedłużenie z obniżka zarobkow aby zarejestrować innych.
3
@swer2251 wszystko zależy jakiej pensji oczekuje, ale to co oferuje aktualnie Barcelona na 100% jest tańsze niż ściągnięcie brazylijczyka + opłacenie jego pensji.
0
@norbi77 niech pogra 2,3 lata. Jeśli pomoże zdobyć LM to jest wart tych pieniędzy.
7
@Emhyr i również źródło: mój stary
0
@Dojt Lautaro nawet połowy nie jest wart. Sam wolałbym ustawienie Pedri-Silva-De Jong, ale na siłę piłkarza też nie zatrzymasz.
4
To kiedy ten Robercik?
6
@izzy_10 całkiem inna głowa, piłkarz zadziorny. Coutinho jednak wyglądał zawsze na przestraszonego i chyba szum jaki był wokół niego zniszczył go psychicznie, stąd niepowodzenie.
0
@mateusz33 A ja jestem zdania, że Lewy w ciągu max 2 tygodni podpisze kontrakt. Sygnały z Monachium mówią jasno, że Bawarczycy są skłonni zaakceptować ofertę w okolicach 50m euro, więc będą negocjacje.
1
@mateusz33 umówmy się, Lewandowski pod względem profesjonalizmu jest ponad Messim i mówię to z czystym sumieniem. Messi wg. mnie to jeden z najlepszych jak nie najlepszy w historii futbolu, ale Lewy pod względem przygotowania fizycznego jest top.
Co do gwarantu, Lewy bije już kolejny sezon chyba 50 bramek? Moge się mylić ale coś w okolicach tego. 30 bramek to nie jest jakiś wielki wyczyn zatem dla niego. Jeśli oglądacie mecze to na pewno widzieliście, ile setek było marnowanych. Przyszedł Auba który jest kilka klas niżej od lewego i trochę postrzelał, a drugie tyle zmarnował, Lewy w formie miałby pewnie 2x tyle bramek co Auba. Już nie wspomnę o innych piłkarzach którzy nagminnie marnowali setki.
2
@Lodziara69 Tak, jest to pewnego rodzaju gwarant na co najmniej 30 bramek w sezonie.