kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedać za jakąkolwiek kwotę bo w Barcelonie nie ma szans na grę. Jedynie może na początku pucharu Króla ale to tyle.
0
20 to dużo jak za niego :) Sprzedać bo tu by tylko siedział na ławie.
0
Ten news tutaj nie pasuje, ale jak już jest to się wypowiem. Strasznie mi szkoda Buffona no ale Real zasłużył a Ramos to marna aktorzyna.
0
No to powodzenia :) Witamy na pokładzie :D
0
Czyli Neymar zostaje :D
1
Szkoda przegranego sezonu. Brakło niewiele :) Pomyśleć że porażka z Alaves u siebie i gol nieuznany Barcelonie kiedy piłka była w bramce tak wiele zmieniły. Te dwie sytuacje nie powinny mieć miejsca no ale cóż, stało się. Alba i Neymar to się wstydzić powinni. Szczególnie Alba.
0
Prawda jest taka że Malaga się podstawi jak nic. Nie mówiłoby się o tym jednak gdyby Barca wcześniej nie traciła punktów z średniakami.
1
Kilka spotkań zagrał super i już wielki Bóg xD
0
Ale jacy tam przeciwnicy są? :P Barca się musi nauczyć bronić jak ich cisną takie zespoły jak Real, PSG czy Juve :P
1
Alegri :D Przynajmniej nauczyłby Barcę bronić :)
1
Nawet moja mama jak była w Hiszpanii to znajomy który tam mieszka mówił jej że nie lubi się tam w większości Barcelony i że ludzie wolą Madryt.
0
No przecież też za tym jestem. Sam jesteś głupiutki. Czytać nie umiesz?
0
Aż się serce raduje :D Co to się porobiło dzisiaj :D
0
No tak zapomniałem tego dopisać i dopisałem chwilkę potem. Ale takie jest moje zdanie.
0
Jesteś pewien? Mi się wydawało że było też do Pique :) Ale mogło mi się wydawać xD
0
No przecież mówię że za ten bandycki wślizg powinien dostać więcej meczy zawieszenia :)
1
O co tyle szumu skoro nie kierował słów do sędziego tylko do Pique? Jedynie powinien surowszą karę dostać za nadmierną agresję.
0
Co za człowiek. To że wylatuje z boiska w którymś klasyku już, to chyba jest już tradycją. Ostry wślizg wyprostowaną nogą nie jest na czerwo? To co on musiałby zrobić na czerwo? Gada o sędziach nie raz i mówi że nie gada :D
0
Uwielbiam gościa. Świetny bramkarz, boiskowy gentlemen ale oby dzisiaj miał kiepski dzień :D
0
Barcelonie potrzebny jest trener znany i taki który się sprawdzał. Potrzeba trenera który nauczył by Barcę jak bronić i nie zgłupieć jak nas cisną.
0
Super ten Dybala to gra w kadrze? :P
0
Wreszcie nazwiska konkret :)
2
Neymar swoim głupim zachowaniem tylko podłożył się i ułatwił to że nie zagra z Realem. Sam sobie będzie winny niestety jeżeli dojdzie do tego że go na dłużej zawieszą.
1
I zdecydowały one o wyniku? Które decyzje były błędne?
0
Będzie normalny mecz :) Na poziomie jeżeli chodzi o sędziowanie w obie strony.
0
Barca jedzie po zwycięstwo wiadomo ale remis bramkowy nie były złym rezultatem .
2
Może nie będzie musiała powtarzać :D
1
Sędzia nic nie słyszał a i tak go ukarali xD Co to się wyprawia xD
1
Co za zakompleksiony klub. Od nas Figo wyciągnęli a w drugą stronę to już nie? Po za tym Isco to człowiek i zawodnik a nie niewolnik.
0
Zgadzam się że nie raz aktorzy ale że najbardziej ze wszystkich piłkarzy to już nie. Wielokrotnie jest tak że Neymar upada bo jest drobnej budowy. Wiele razy jest tak że zastawia piłkę i zawodnik nie mogąc mu jej zabrać szarpie czy popycha :P Wiele przypadków jest też takich że Neymar podaje piłkę i będąc bez piłki dostaje kopa w nogi. To jest okey? Zwykły ból dupy i irytacja bo mu piłki nie potrafią zabrać, a że symuluje czasem to się też zgadza.