0

@Peciak Haalandzik, ale zobaczymy, jak sobie będzie dalej radził. Na razie idzie po wyśrubowanie rekordu Premier League, a City nie odpuści w walce o mistrza.

3

@Comentateiro Hansi Flick: Ale to nie do mnie tak. Do mnie nie.

1

@MirusAmisz Jakieś zakłady tu musiały wchodzić w grę :)

3

To jest ta najlepsza liga na świecie?

1

@Roobo W gruncie rzeczy to żyjemy w czasach, gdzie tej siły i przemocy jest najmniej w historii, a władza stała się pojęciem znacznie bardziej subtelnym niż dawniej.

2

@Faro No właśnie Virgili gra na pozycji, na której po prostu nie ma miejsca i prawdopodobnie przez lata nie będzie tam miejsca, bo Rapha nigdzie się nie wybiera. Guille to nie wiem, bo jeszcze nigdy nie zagrał meczu w poważnej piłce, więc mówienie że jest lepszą alternatywą dla De Jonga to trochę przesada.

0

@Faro Tylko gdzie? Na dziewiątce nie ma nikogo w szkółce. Skrzydła zajęte na lata przez Yamala i Raphę, do tego Rashford, więc nawet nie ma przestrzeni w rotacji. Idąc dalej, na 10tce mamy Fermina i Olmo, może tam też grać Rapha, Yamal i Pedri. W pomocy Pedri, Frenkie, Casado, Bernal, Garcia, Gavi (jak wróci), więc też wszystkie pozycje zaklepane. W obronie mamy już Balde, Martina i Cubarsiego, więc nie ma miejsca na nowe młode talenty, potrzebujemy tam doświadczonych zawodników. Na bramce mamy 3 klasowych bramkarzy.

Po prostu te młode talenty nie są potrzebne. Wszystkie pozycje są obstawione.

2

Wraca Xavi i ratuje nas przed totalitarnym futbolem Hansiego Flicka. Tak, czy nie?

2

@NeroTFP1 Zdecydowanie najlepszy czarnoskóry prezydent USA.

2

Dzisiaj mam takie przeczucie, że wyjdzie Lewy w pierwszym składzie, zagra stinkera, a w 60 minucie zmieni go Ferran i też zagra stinkera.

Pamiętajcie, najważniejsze to nigdy nie tracić wiary we własnych zawodników.

0

@escarabajo Zagrał w klubie, w którym nie wystawiają mu na pustaka i jest problem.

0

@BulaKG Spoko, ale tu już się wypowiedziało ze 20 specjalistów.

0

@ranger3120 Niestety świat był taki od zawsze, chociażby na żądzy powiększania swojego bogactwa opierała się cała struktura feudalna w średniowieczu. To ludzkie. Żeby to wyeliminować potrzebowalibyśmy prawdopodobnie sztucznej inteligencji u władzy, bo my jesteśmy na to za słabi jako gatunek.

4

@Filipem
"No player had been both the top scorer and top assister of the Champions League since Leo Messi in 2015..❌ Except Raphinha✅"

Ten jeden to akurat fejur, bo Lewy w 19/20 był i królem strzelców i liderem asyst LM.

4

@draxidox Pewnie będą jeszcze rosnąć :/

0

@Gaucho Dlatego trzeba strzelać więcej :) W poprzednim sezonie działało.

1

Grok z mocnym statementem na temat najlepszej dziewiątki w tym wieku.

1

@JimMorrisonFCB Nie szkodzi, my i tak gdzieś mamy bronienie.

0

@AduŚ07 Arek Milik testuje limity włoskich lekarzy.

3

@marcin62 Mnie tak uczyli - nie ważne, czy mam zielone światło, czy wydaje się, że droga pusta, zawsze trzeba się rozejrzeć i po ludzku upewnić się, że przejście jest bezpieczne. Jezdnia, zwłaszcza kilkupasmowa to nie jest jakiś chodnik w parku.

21

Ja wszystko rozumiem, pierwszeństwo i te sprawy, wszystko jasne, kto tu zawinił... Ale jak można tak bezmyślnie przechodzić przez drogę? Ja zawsze upewniam się, że kierowca mnie widzi i chociaż zwalnia, zanim przechodzę.

0

@BorzyKrzys Ale masakra jest od paru lat ze scenariuszami w mainstreamowych serialach. Na początku myślałem, że to wina strajku scenarzystów, ale widzę, że nadal trzymają się poziomu mułu.

2

@MeAndSwan Przyda się, na wypadek jakby Lewy chciał strzelać karniaka

2

@blakkudium Tak zwane ratio na dziennikarzu. Pepula w formie.

1

@Eklerek Wiesz, wszystko zależy od stylu gry drużyny, jak chodzi o obronę. Popatrz sobie na naszego Inigo. W poprzednim sezonie był jak najbardziej klasowym obrońcą. A to, że Hansi Flick gra ultraofensywną piłkę z wysoką linią, gdzie ta obrona jest poświęcona w imię strzelania większej ilości bramek, to już nie jest jego wina.

Za Xaviego miałeś za to defensywny futbol, zwłaszcza w mistrzowskim sezonie. I wtedy Araujo i Christensen tracili najmniejszą ilość bramek w lidze na świecie. Ale to nie czyniło ich najlepszymi obrońcami na świecie.

0

@Murazor To też, wiadomo XD.

A tak na poważnie, to podoba mi się, że jest doceniony Mbappe, bo on musi być w tym zestawieniu i nawet mi nie mówcie o jakimś Dembele, który pół roku już jest kontuzjowany. Do tego Olise, który w Bayernie robi robotę porównywalną, a może nawet lepszą niż Yamal u nas, Bruno Fernandes, który jest klasą samą w sobie.

Też jak popatrzysz sobie na te oceny, to widać wyraźnie, że znaleźli takie wyważenie, w którym mogą ze sobą rywalizować na w miarę uczciwych warunkach pomocnicy, skrzydłowi i napastnicy, a to już jest spore osiągnięcie. Np. w Statsmuse pomocnicy są nieproporcjonalnie premiowani i kończy się to tak, że Frenkie de Jong jest szóstym najlepszym zawodnikiem w 2025, zaś w Flashscore za duże znaczenie mają gole i asysty, co premiuje takich napastników jak Lewandowski, Haaland itd.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Taki trochę przypadek Kane'a w Tottenhamie. Wiadomo, że jest za dobry na ten zespół.

0

@Eklerek Obrońcy mnie raczej zbytnio nie interesują w takich zestawieniach, ale jak patrzę na listy, które układują ludzie, to często jest pierwszy, albo w TOP 3

7

Sofascore ma niezły algorytm. Też ma swoje wady, ale jest moim zdaniem sporo lepszy od Flashscore, Statsmuse i innych tego typu agregatorów.

0

@FCB24 Co prawda, zdarza się, że wielkie kluby wykupują takich piłkarzy, nawet nasz Bardghji miał w sumie podobną sytuację w Kopenhadze (ale liczby wciąż lepsze). No, tylko my go kupiliśmy za 2,5 mln i w sumie to nie mieliśmy za bardzo konkurencji XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?