0

*nieobecność

0

jak dla mnie Pique-Bartra, młody w meczu z Celticiem popełnił błąd jak myślał, ze Valdes wyjdzie do piłki, ale za to elegancko poradził sobie z Samarasem w stykowej sytuacji, będą z niego ludzie i pod nie obecność Puyola chce go widzieć jak najczęściej na boisku, a Masche musi odpocząć trochę bo rzeczywiście zagubił gdzieś formę

0

może kontuzji nie złapie, ale poobdziera sobie 4 litery na tych plastikowych źdźbłach :P

0

l0Messini no i trochę szczęścia, słupek Alexisa i poprzeczka Messiego, parę cm i pewna wygrana

0

Myślę, że w Moskwie nie będzie łatwiej niż wczoraj, paradoksalnie Benfica to chyba najsłabszy przeciwnik w tej grupie

0

Buhaha, autobus nie autobus czasem przyda sie pobiegać ewentualnie strzał oddać, Puji wracaj i poukladaj ten burdel w obronie

0

"Madrid se quema", to przypakiem nie "Madrid się pali" ? :P jedna z trzech przyśpiewek, które znam o Madrycie :P

0

roskiroman91, hehe to dałeś porównanie :D jeszcze może kibice Lecha i Legii ? wiadomo, że takiej sytuacji nie zobaczymy przed meczem Barca-Real, ale jeśli Katalończycy przyjeżdżają do innego kraju np. Polski to wiadomo, że wszędzie są fankluby Barcy i nie ma problemu, aby kibice różnych narodowości się razem bawili

0

Bo "mamy" z nike

0

ale Hiszpania zdominowała Panamę :P jak Barca przeciwnika w każdym meczu ;>

0

@ Hen jak kogoś można sprzedać 8 razy ;>

0

raczej pachwina

0

co to było ?

0

Adriano out ?;/

0

Messi nawet nie truchta, tylko spaceruje :/ bramki same się nie strzelą

0

a te osoby co minusują może mogłyby odpowiedzieć, bo nie bardzo wiem jak mam to rozumieć, niestety nie znam historii Brazylii i Argentyny i jakie panują relacje między tymi państwami

0

jak to w końcu jest Argentyńczycy lubią się Brazylijczykami ? czy nie bardzo ?

0

podoba taktyka do Guardioli ;> Pep jak obejmował stanowiska trenera, powiedział, że nie zapewnia żadnych trofeów tylko będzie się starał najlepiej wykonywać swoją pracę, efekt ? rok 6 pucharów :)

0

chyba literówka się wkradła, ta firma się nazywa Sacoor Brothers.. a tak w ogóle to nie podobają mi się marynarki dwurzędowe

0

kurcze tylko żeby Leo się nie obraził, nie pozwolić Messiemu grać to jak zabrać dziecku zabawkę (albo w dzisiejszych czasach to bardziej internet) ;>

0

hahahha :D

0

Kiedyś zawsze Busi mnie wkur... tymi symulkami bo swego czasu to padal przy byle kontakcie, o wyczynie z Interem to nie ma co nawet mówić, całe szczęście oduczył się tego i jakby ktoś zaczął oglądać jego grę "od wczoraj" w życiu by nie powiedział, że to symulant, wręcz przeciwnie mógłby go uznać za jednego z najlepszych DMow na świecie

0

mecz Atletico się odbył ?

0

szczególnie, ze zawodnik Depor też grał

0

w 2005 z Chelsea :P

0

Dobra nie ma co płakać, 3 na 4 obrońców to rezerwowi, gra się tymi, którzy są do dyspozycji, zaraz wraca Pique może on coś poukłada w tej obronie

0

LEO i tyle w temacie

0

trzeba strzelić bo nie da się 20 minut w 10 klepać piłki bez straty :/

0

Pedro mógł mieć wejście smoka :/

0

Scorpion22, kretynem to ty jestes, bramki to po główkach padają nie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?