0

idąc Twoim tokiem rozumowania, żaden piłkarz nie powinien się wypowiadać, bo każdy gra dla pieniędzy, większych mniejszych ale nikt nie biega za darmo, Keita z Barceloną jako piłkarz osiągnął wszystko, zaczynało brakować dla niego miejsca w drużynie więc przyszedł czas na nowe doświadczenia, jedni wybierają trochę bliższy wschód inni stany on poleciał do Chin, ale i tak nigdy nie nazwę go najemnikiem jakim jest np. Ibra

0

pamięta ktoś GD w którym Thiago grał świetnie i była tam jedna taka sytuacja jak chyba kilku zawodników Realu objechał ? nie mogę sobie przypomnieć kiedy to było :/

0

no jakby obronił strzał Xaviego to wyszedłbym z siebie

0

wiadomo, że podczas meczu emocje są spore i czasem puszczą nerwy, a po meczu i tak pójdą razem na pi.. ten no soszek jakiś :)

0

tysiąc podań a traci Messi, świat staje na głowie

0

brawo kibice tego właśnie Barca tego potrzebuje

0

a już niektórzy mistrzostwo świętowali

0

Messi gra fatalnie :/

0

mam nadzieję, że aktualna gra wiąże się z lekceważeniem rywala, bo zaraz Sevilla i Benfika a to drużyny z tej wyższej półki niż Spartak czy Granada

0

uua Messi z Villa się kłócą :/

0

wow, nie ma chyba drugiej drużyny z takim wynikiem

0

w pierwszym odruchu przeczytałem " rozstrzygnięcie 7 października" ;>

0

mnie bardziej ciekawi co by było z reprezentantami La Roja czy dalej grali by pod sztandarem Hiszpanii czy powstała by drużyna Katalonii, bo to, ze Barca dalej grałaby w lidze hiszpańskiej to chyba najbardziej pewna opcja

0

właśnie z kim jak z kim, ale z Granada to Bartra powinien spokojnie wyjść w pierwszej jedenastce, nie rozumiem tego robienia na siłę z defensywnych pomocników stoperów, właśnie chyba po to włącza się młodych piłkarzy do 1 składu aby w takich sytuacjach dać im szansę
Tito ileż kurtuazji ;> realnie patrząc na ten mecz, powinny to być nietrudne 3 pkt

0

a miało być łatwo i przyjemnie ;> a tu nagle okazuje się, że trzeba pobiegać trochę, uuf dobrze, że koniec, mam nadzieję, ze Barca w końcu przestanie lekceważyć rywali, którzy nie nazywają się Milan ManU czy Real

0

akurat ręka była ;>

0

ALves ikoną ? co oni pier....

0

szalony mecz, szkoda, że z takim Spartakiem :/ no ale wychodzę z założenia, że po prostu piłkarze na takie zespoły mniej się sprężają

0

patologia :D kontra życia chyba

0

Alexis bez formy, hmm ciekawe

0

po bramce na 1-0 chyba piłkarze stwierdzili, że mecz sam się wygra

0

piachuFCB, no ja jej nawet nie chciałem podejmować :P

0

piachuFCB a skąd to pytanie ? Song zrobił to bezsensownie, mogło obyć się bez kartki

0

Messi chyba trzecia strata pod rząd, co jest ? ;/

0

macie Songa swojego ;>

0

jaki spalony ?

0

...studentów ;> a, że on raczej studentem już nie jest...

0

bez Alexisa i Alby powinniśmy sobie poradzic

0

czytam "el Guaje po raz trzeci zostanie ojcem" myślę sobie, ma facet parcie, teraz czytam "powiedział Asturyjczyk, ojciec dwóch córek" i teraz mu się nie dziwie ;>

0

kolana i ich więzadła... z nim wiążą się najgorsze, długotrwałe kontuzje :/ dobrze, że to tylko tylne i miesiąc przerwy, mogło być znacznie gorzej, zdrowia kapitanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?