karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
idąc Twoim tokiem rozumowania, żaden piłkarz nie powinien się wypowiadać, bo każdy gra dla pieniędzy, większych mniejszych ale nikt nie biega za darmo, Keita z Barceloną jako piłkarz osiągnął wszystko, zaczynało brakować dla niego miejsca w drużynie więc przyszedł czas na nowe doświadczenia, jedni wybierają trochę bliższy wschód inni stany on poleciał do Chin, ale i tak nigdy nie nazwę go najemnikiem jakim jest np. Ibra
0
pamięta ktoś GD w którym Thiago grał świetnie i była tam jedna taka sytuacja jak chyba kilku zawodników Realu objechał ? nie mogę sobie przypomnieć kiedy to było :/
0
no jakby obronił strzał Xaviego to wyszedłbym z siebie
0
wiadomo, że podczas meczu emocje są spore i czasem puszczą nerwy, a po meczu i tak pójdą razem na pi.. ten no soszek jakiś :)
0
tysiąc podań a traci Messi, świat staje na głowie
0
brawo kibice tego właśnie Barca tego potrzebuje
0
a już niektórzy mistrzostwo świętowali
0
Messi gra fatalnie :/
0
mam nadzieję, że aktualna gra wiąże się z lekceważeniem rywala, bo zaraz Sevilla i Benfika a to drużyny z tej wyższej półki niż Spartak czy Granada
0
uua Messi z Villa się kłócą :/
0
wow, nie ma chyba drugiej drużyny z takim wynikiem
0
w pierwszym odruchu przeczytałem " rozstrzygnięcie 7 października" ;>
0
mnie bardziej ciekawi co by było z reprezentantami La Roja czy dalej grali by pod sztandarem Hiszpanii czy powstała by drużyna Katalonii, bo to, ze Barca dalej grałaby w lidze hiszpańskiej to chyba najbardziej pewna opcja
0
właśnie z kim jak z kim, ale z Granada to Bartra powinien spokojnie wyjść w pierwszej jedenastce, nie rozumiem tego robienia na siłę z defensywnych pomocników stoperów, właśnie chyba po to włącza się młodych piłkarzy do 1 składu aby w takich sytuacjach dać im szansę
Tito ileż kurtuazji ;> realnie patrząc na ten mecz, powinny to być nietrudne 3 pkt
0
a miało być łatwo i przyjemnie ;> a tu nagle okazuje się, że trzeba pobiegać trochę, uuf dobrze, że koniec, mam nadzieję, ze Barca w końcu przestanie lekceważyć rywali, którzy nie nazywają się Milan ManU czy Real
0
akurat ręka była ;>
0
ALves ikoną ? co oni pier....
0
szalony mecz, szkoda, że z takim Spartakiem :/ no ale wychodzę z założenia, że po prostu piłkarze na takie zespoły mniej się sprężają
0
patologia :D kontra życia chyba
0
Alexis bez formy, hmm ciekawe
0
po bramce na 1-0 chyba piłkarze stwierdzili, że mecz sam się wygra
0
piachuFCB, no ja jej nawet nie chciałem podejmować :P
0
piachuFCB a skąd to pytanie ? Song zrobił to bezsensownie, mogło obyć się bez kartki
0
Messi chyba trzecia strata pod rząd, co jest ? ;/
0
macie Songa swojego ;>
0
jaki spalony ?
0
...studentów ;> a, że on raczej studentem już nie jest...
0
bez Alexisa i Alby powinniśmy sobie poradzic
0
czytam "el Guaje po raz trzeci zostanie ojcem" myślę sobie, ma facet parcie, teraz czytam "powiedział Asturyjczyk, ojciec dwóch córek" i teraz mu się nie dziwie ;>
0
kolana i ich więzadła... z nim wiążą się najgorsze, długotrwałe kontuzje :/ dobrze, że to tylko tylne i miesiąc przerwy, mogło być znacznie gorzej, zdrowia kapitanie