karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlaczego Real musi strzelać tyle bramek sprezentowanych przez graczy Barcy ? :/ gdyby Valdes Pique i Masche nie popełnili takich błedów (o ile akcja Valdesa zasługuje na miano błędu) to dwumecz skończyłby się wynikiem 4-1
0
Wiadomo nie od dziś, że to co się dzieje w hiszpańskiej piłce (jeśli chodzi o federacje) to jakieś nieporozumienie. Marzy mi się taka sytuacja, Barca ma zapewniony tytuł mistrza przed ostatnia kolejka i ktoś strzela bramkę (widzę w tej roli Pique) podbiega do kamery, zdejmuje trykot a pod spodem koszulka z napisem "Kocham RFEF ! " :D ciekawe jaka byłaby kara
0
PDG inteligentnego ? co tu ma inteligencja do tego? nikt z nas nie siedzi w komisji i nikt nie widział na oczy protokołu czy jakichkolwiek zapisów z tych kar, więc skąd mamy to wiedzieć. Jeśli już sam miałbym tworzyć jakieś tezy, to powiedziałbym, że bezpośrednie zwrócenie się do sędziego w wulgarny sposób a nazbyt emocjonalne komentowanie decyzji arbitra odpowiada innym paragrafom. Jaka jest prawda, musisz sam poszukać, a pisząc o "układzikach" i będac zapewne kibicem rm jesteś śmieszny
0
MaTi1515 nie wracam, tylko nie sądzę, żeby miałoby się coś zmienić z jego zachowaniu, no ale zobaczymy. Najlepiej, żeby sędziowie w Hiszpanii prezentowali taki poziom, że nikt nie musiałby narzekać :)
0
@Progressive, jeśli już miałbym się doszukiwać przyczyny tego, że nikt nie obronił jeszcze LM, to raczej dlatego, że teraz (od jakichś 20 30 lat) jest dużo bardziej wyrównany poziom niż kiedyś, teraz co roku realną szansę na wygranie tego trofeum ma kilka ekip, choć pewnie reforma rozgrywek też miała jakiś na to wpływ.
Podobno na początku historii PE kluby bardziej się skupiały na grze w krajowej lidze niż na podbijaniu Europy, ale raczej ciężko znaleźć fakty, które podparłyby tę tezę
0
@MaTi1515 ale ten temat wiąże się bardzo z Mou, bo on zawsze podważa decyzje sędziów, ironicznie klaszcze a nawet zakrada się na parkingu, także jeśli widać, że komisja ma zamiar być surowsza pod tym względem to Żoze będzie musiał spokornieć albo na każdym stadionie rezerwować sobie lożę vip
0
Z jednej strony się cieszę, bo widzę, że federacja bierze się ostro za takie wybryki. Jak czytałem, że Ceneo czy jak mu tam grozi od 4 do 12 meczów zawieszenia to się śmiałem i myślałem "taa na pewno, góra 1 mecz". Z drugiej strony myślę, że to może nie być ostatnia kara nałożona na Tito. Wydawało mi się, że Pep jest bardzo ekspresywny, ale jak widać Vilanova jest bardziej dosadny ;>
0
a jak jest w ilości oficjalnych trofeów ? też chyba coś koło remisu
0
oczywiście nikt z minusujących nie wpadł na to, że właśnie po moim poprzednim poście została wprowadzona poprawka do "niusa" , szkoda, że nie istnieje możliwość usuwania swoich komentarzy, albo chociaż redakcja mogłaby wyrzucać tego typu komenty
0
Skoro lecą samolotem to raczej słabo pasuje "zaraz po przyjeździe"
0
Real Madrid Castilla - przyszłość... Getafe :)
0
ha, wiedziałem, że Messi to nadczłowiek, potrafi latać i stawać się niewidzialnym :) aż Pedro się zdziwił
0
jeśli nie będzie przynajmniej 3-0 to hejterzy z Madrytu stwierdzą, że Barca nie istnieje bez Messiego, Valdesa, Puyola, Pique, Busquetsa, Xaviego, Iniesty, Villi, Cesca i Pedro
0
Luis Enrique przeszedł z Realu do Barcy :P
0
ja byłem uprzejmy i podałem we wcześniejszym komentarzu:)
0
no o tym mówię ;]
0
Juanfran jaki zakręcony ;D
0
nie wiem ja tu też nie widzę tego linka, więc sam wrzucę
0
Ibra to zrobił pod publiczkę, myślę, że ze strony Jordiego jest to bardziej szczere
0
hahaha dobry murzyn robol :D
0
zaraz piłki się pokończą:D mógłby trochę poczarować a nie wszystkie wybijać w trybuny
0
aleee niebieskie te stroje, za mało bordo :/
0
biedny :/ przez kontuzję nie wystąpił ani w finale CdR ani na Euro a teraz jeszcze nie pojedzie na IO :/
0
@whatis po pierwsze "tę" nie "tą", po drugie tytuł zdobywcy Superpucharu Europy, tak samo jak tytuł zdobywcy LM
0
ciekawe jaki teraz będzie jego imaż... elegancki gajer a la Pep czy dresik a la Smuda ? ;]
0
Niemcy muszą wygrać z Dania, a Holandia z Portugalią min. 2-0 i Oranje wychodzą z grupy :)
0
na dobrą sprawę to połowa chłopaków z drużyny ma taką drogę za sobą, to coś wspaniałego zaczynać się uczyć grać w piłkę w klubie, przejść z nim wszystkie szczeble młodzieżowe, występować w drużynie rezerw, a na koniec podnosić puchary za LM, LaLige czy CdR
0
W sezonie 08/09 tez nie bylo pasow, tez bylo wiele głosów krytyki, a to był historyczny sezon i na koniec jakoś już nie było słychać narzekań na trykoty , coś czuję że teraz będzie podobnie
0
Kto by nie był teraz trenerem wątpię aby stworzył taką niepowtarzalną atmosferę w szatni jaka była za Pepa, ten zespół to była jedna wielka rodzina
0
bardziej mnie zastanawia fakt, że jedni przyjechali z partnerkami inni samotnie, a Afellay z kolegą ;] tak swoją drogą to chłopak musi mieć ciężko, jako jedyny z drużyny nie mówi po hiszpańsku