karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AI FCB Messi chyba sobie to wziął za bardzo do serca bo większość meczu truchtał żeby się nie zmęczyć
0
*jedyną ekipą
0
po słabej jak na Barcę pierwszej połowie miałem nadzieję, że Pep opieprzy trochę zawodników coś poprzestawia i będzie to lepiej wyglądało w drugiej odsłonie... niestety tak nie było :/ jak Barca była jedynym zespołem w 1/8 który wygrał pierwszy mecz na wyjeździe tak teraz jest jedyną która nie wygrała
0
najbardziej szkoda ładnie wykonanego wolnego i brak strzału Alexisa :/ takie rozegranie stałego fragmentu gry robi się raz jedyny w meczu i to musi być gol
0
szkoda ze defensywa to nasza najlepsza formacja w tym meczu:/ Xavi slabo dzis mial 3 4 takie straty na kontre ze gdyby nie Pique i spolka to by bylo noeciekawie
0
np. coś z Xboxem ;> a wiadomo na jak długo Thiago Silva jest wyłączony z gry ?
0
Rosell jak jakiś doktorek ;>
0
Valium
0
no nic Real wyjdzie rezerwą na rewanż i sobie odpoczną przed trudnymi spotkaniami, a Barca pewnie będzie musiała w ciągu 7 dni zagrać 3 bardzo ciężkie pojedynki :/ ale wierzę, że damy radę
0
no chciałem właśnie napisać ich w brazylijskim pakiecie ;] ale top4 jakoś gorzej mi brzmiało ;]
0
@FCB-kat nie no myślę, że top3 koło Czygryńskiego i Kerrisona ;] Ibra chociaż grał i miał parę niezłych spotkań
0
Ibra sezon przed przejściem do Barcy 25 bramek w Interze w Serie A, sezon po jak dotychczas 22 gole w barwach Milanu. To świetny napastnik i widać, że bardziej sprzyja mu liga włoska i drużyny gdzie jest największą gwiazdą i typową "9", niż gra w Barcelonie i bycie jednym z wielu
0
@jutFCB nie lubię porównań "do dołu";> co do mojego poprzedniego posta to zwracam honor Guardioli, w pamięci miałem jego wywiad gdy babka go o coś tam pytała a on "a lot a lot a lot" i jego angielski szału nie robił ;> ale teraz obejrzałem sobie jego wywiady na youtubie i muszę stwierdzić, że radzi sobie bardzo dobrze z angielskim:)
0
to chyba nie kryterium, bo Pep raczej słabo sobie radzi z angielskim ;>
0
no i nie masz racji, w tym pucharze grają zespoły naprawdę "ze wszystkich zakątków świata" np. reprezentacja Brazylii , czy zespół z Trynidadu, a nawet Warszawska Barca ;] poza tym Ajax, Inter, Liverpool i parę innych.
0
kijopek przed meczem z Granada mówiło się, że Cezar ma 235 bramki, ale w ostatniej chwili jacyś tam archiwiście jeszcze raz przestudiowali stare zapiski i się okazało, że miał ich 232 ;]
0
nie podoba mi się to :/ coś te drużyny z Mediolanu przynoszą pecha, najpierw wulkany teraz strajki, mam nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na formę na Bilbao bo to będzie ciężkie spotkanie. Oby chłopcy tam nie pobalowali, to miasto do najspokojniejszych nie należy ;]
Dobrze mi się wydaje, że żonka Guardioli ma jakiś boutique w Mediolanie ?
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fi6l2t2pHS4
0
moim z zdaniem Messi sam powinien w tych tabelach widnieć skoro jest współrekordzista np ilości zdobytych złotych piłek, przecież "pobić" można również swój własny rekord;>
0
no na pewno nie pobije rekordu strzelonych bramek w Pucharze Europy;]
0
no z Ramosem to polecieli
0
a ile razy Busquets przyprawiał nas o stan przedzawałowy jakąś głupią stratą ? jak ktoś do niego doskakuje to prawie zawsze się kończy tym, że leży na murawie (czasem po faulu, a czasem po prostu się sam położy) tak umie grać z pierwszej i ma wysoki procent celnych podań...tylko, że w większości to są irytujące zagrania do tyłu. Nie chce brzmieć jak jakiś mega hejter ale po prostu takich rzeczy nie uraczyłem oglądając Toure w akcji. Busi jest naprawdę dobrym DMem, nieraz potrafi efektownie zagrać, ale dla mnie Yaya jest po prostu lepszy. Rozumienie stylu gry Barcy to chyba jedyny aspekt, w którym Busi przewyższa Iworyjczyka, odbiór i kreatywność mniej więcej podobnie, siła, szybkość, uderzenie, gra w powietrzu, brak żenującego symulowania! dla Toure
0
@Reikon myślisz, że gdyby zamiast Busquetsa był Yaya to Barca nie zdobywałaby tytułów ? ;> nie rozumiem takich ludzi, którzy mówią "ja tak myśle więc tak jest" a ja się zapytasz a dlaczego ? "bo tak"
0
"szczypta dryblingu Iniesty" szczerze nie przypominam sobie aby Busi robił jakieś dryblingi.. zastawić się potrafi, zrobić kółeczko a la Xavi tez, ale drybling ? do tego zero uderzenia z dystansu i wkurzające symulowanie. A Toure ? "Defensywny pomocnik idealny?" jak najbardziej. Jakby to ode mnie zależało, zrobiłbym zamiankę Yaya Busquets bez mrugniecia okiem
0
@superlagoveloce ale w meczu z Barca Martins zagrał a w poprzednim otrzymał czerwo ;> komisja nie zdąrzyła się zebrać, ciekawe jak teraz będzie, mogliby po meczu z Sociedad wtedy Ozil nie zagralby z Osasuna na wyjeździe
0
Mou to jest pie****ny hipokryta, zawsze ZAWSZE! widzi coś innego niż sędzia , non stop klaszcze na tej ławce i robi te swoje głupie miny, bo on oczywiście z 50 metrów wszystko doskonale widzi, tylko jak było pytanie o rękę Ramosa to nagle wzrok mu się pogorszył i mówił, że było za daleko. Nie znam drugiego takiego błazna (karteczka na konferencji była wręcz komiczna) ale dobrze, że znalazł się sędzia z jajami
0
@Bartix podobno w protokole tylko była wzmianka o klaskaniu nic więcej, poza tym Ozil nie zna hiszpańskiego ;]
0
nie no w tym meczu to akurat sędzia poleciał sobie, podobno Ozil za klaskanie został wyrzucony. Nie oszukujmy się za coś takiego nie pokazuje się czerwa. Mou dobrze, że wyprosił z ławki, jemu to się akurat należało za całokształt (te jego ciagle komentowanie pracy arbitrow) W końcu się znalazł sędzia z jajami. No ale jeśli rzeczywiście machnął się z tymi kartkami żółtymi dla Rubena to powinien dostać karę albo nawet zawias jakiś. Do jego pracy można dorzucić to, że nie podyktował karnego dla Villareal :P
0
nie no chyba dostał 5 wtedy co i Messi
0
@Bartix09 czemu Pepe ma nie zagrać ?