0

hmm a ciekawe czy zdąrzy się zebrać komisja teraz, bo w Granadzie grał typ co we wcześniejszym meczu dostał czerwo ale, że komisja nie zdążyła rozpatrzeć tej sprawy mógł wystąpić przeciwko Barcelonie

0

Cruyff - 64/65 - 71/72 (8 sezonów 25 lat skończonych, ale wszyscy rocznikowo mieli 25) 224 gole - hiszpańska wikipedia

0

sam juz nie wiem, zamotany ten "nius" trochę
Messi Henry Ronaldo Maradonna mają urodziny po końcu sezonu (czyli powyżej maja) , tak więc..

Messi - 2004/05 - 2011/2012 (8 sezonów, 24 lata) - 234 gole

Henry - 94/95 - 2001/02 (8 sezonów, 24 lata) - 111 goli*

Ronaldo -93 - 2000/01 (9-8 sezonów 24 lata) - 177 goli**

Maradonna - 76- 84/85 (9 sezonów 24 lata) - 199 gole***

* angielska wikipedia, bramki z ligi, pucharów i europejskich pucharów, 5 sezonów w Monaco, jeden w Juve i 3 w Arsenalu, nie wiem skąd taka duża rozbieżność z tym co w newsie

**hiszpańska wikipedia, liga i puchary, 2 sezony w Brazylii, 2 w PSV, 1 w Barcelonie, 3-4 w Interze gdzie w 2000/01 nie zagrał w ogóle. polska wiki w ogóle zamotana, raz piszą, że w Cruzeiro strzelił 12 bramek raz 44, w psv raz 54 raz 42 :/ dlatego wziąłem hiszpańską

***hiszpańska wikipedia no tu różnica tylko 2 bramek w porównaniu do tego co podaje marca

0

@Sawik_10 raczej chodzi o rozegranie 8 sezonów
"Diego Armando Maradona [...] miał na swoim koncie ‘zaledwie' 196 bramek, które zdobył w sezonach 1977/78 - 1984/85"
"Ronaldo w ciągu ośmiu wspomnianych sezonów... "
"Popularny Titi w wieku 23 lat i po ośmiu rozegranych sezonach miał łącznie 226 bramek. "
"Holender w wieku 24 lat i po ośmiu rozegranych sezonach w Ajaxie Amsterdam miał na koncie 229 goli."

0

skoro Alves dostał czerwo a Masche miał 4 żółtka to powinien trochę pomyśleć zanim zaczął jechać sędziemu :/ jego brak wyobraźni sprawia, że obrona będzie mocno osłabiona

0

Keirrison tez był gwiazdą w Brazylii

0

plusy sa takie ze rewanze u siebie i mecze beda niezwykle emocjonujące... bedzie ciezko ale wierze ze wygramy wszystko do konca

0

@Proti czemu nie Apoel ? najłatwiejszy z możliwych przeciwników :) szkoda ze Inter nie przeszedł, bo ich bym chciał najbardziej, a tak jest mi to szczerze obojętne, może być Chelsea a nawet Bayern czy Real

0

Gomez, you don't say :O

0

@adachy szczerze ? to jest równie prawdopodobne co trafienie na Apoel czy Real czy Milan itd ;]

0

dawajcie real w 1/4 LM trzeba pokazać miejsce w szeregu, bo już mnie wkurzają tą swoją pewnością siebie, zero pokory z resztą jak zwykle

0

ja pier..le no teraz to pojechali z tą ręką :/

0

Hasz29 przestan pier....ic, trudno no pech chciał,że głowny doznał kontuzji, później kibice realu się śmieją bo i mają z czego, na temat jakości sędziowania można polemizować, ale w tym wypadku to zwykły przypadek

0

hehe no to teraz rozumiem twoje zachowanie przepelnione frustacja ;] ale spoko ryżego wywalili może bedzie pierwsza 4 w PL, szkoda tylko, że wyszli z grupy tak mieliby większe szanse w LE

0

Ronaldo dzisiaj nie istnieje a i tak strzela 2 bramki :/

0

@cymek ale styl Barcy to w ogóle co innego, po prostu rzadko się nadarza okazja do kontrataku, fakt za często w taki sposób nie zdobywamy bramek ale potrafimy to robic np. z Realem na SB na 3-1

0

to bylo do przewidzenia, zeby jeszcze coś grali

0

i tak pewnie wygrają, niestety w tym sezonie strata bramki przez real na początku meczu i tak zawsze kończy się ich zwyciestwem :/ mogliby stracic tak w 80min może nie zdarzyliby urządzić remontady

0

zastanawiano się czy strzeli 50 bramke w rozgrywkach międzynarodowych a on prawie strzelił 50 bramke w samej LM ;] i teraz jednego gola mu brakuje by dołączyć do Henry'ego siedzącego na 3 miejscy podium najlepszych strzelców w historii LM

0

apoel ;]

0

dobra to podzielę się wiedzą jaką nabyłem:) División de Honor to pierwsza liga młodzieżowa (18 lat i mniej) podzielona jest na 7 grup ze względu na region, Barca Juvenil A jest w 3 grupie (3 mistrzostwa ostatnich 3 latach)

0

dobra już się doedukowałem sam ;]

0

sorry może niektórym to pytanie się wyda banalne i głupie, ale Juvenil to taka młodzieżówka jak u nas w młoda ekstraklasa ?

0

niech Coldplay zostanie na mecz i zagra Barcelonie Viva La Vida ;] Pep nie będzie musiał puszczać z płyty
PS. na pewno oddzielnie ;]

0

niezłą pamięć macie jak tak ;] ja tylko pamiętam wielką ulgę jak Eto'o z kilku metrów huknął pod koniec meczu

0

"Benfica Lizbona awansowała wczoraj po raz pierwszy od sześciu lat do ćwierćfinału Ligi Mistrzów." czy ten ostatni ćwierćfinał nie był z Barceloną ;> 2-0, Eto'o na pewno, drugiej nie pamietam

0

a ostatni mecz przegrany w fazie pucharowej to spotkanie z Liverpoolem sprzed 5 lat, od tamtej pory zwycięsko z CN nie wyjechał Celtic (3-2) Schalke (1-0) ManU (0-0) Lyon (5-2) Bayern (4-0) Chelsea (0-0) Stuttgart (4-0) Arsenal (4-1, 3-1) Inter (1-0) Szachtar (5-1) Real (1-1) czyli od porażki z The Reds 12 meczów u siebie w fazie pucharowej 9 zwycięstw i 3 remisy, 31-8 w bramkach

0

heh jak ładnie nazwano strzały niecelne - strzały w stronę bramki ;]

0

zamiast poprawiać jeden wyraz lepiej już nic nie pisz

0

i niezależnie czy Pique powiedział "sędzia ch.." czy grzecznie się ukłonił i zszedł do szatni i tak dostałby karę pieniężną, więc skończcie już jęczeć, a tak poza tym jak wieloletni kibic Barcy twierdzę, że za ten faul jak najbardziej należało się czerwo ( jedyną kwestią sporną jest to czy rzeczywiście faul był, wg mnie tak) niektórzy są chyba zbyt zaślepieni żeby to powiedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?