karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hmm a ciekawe czy zdąrzy się zebrać komisja teraz, bo w Granadzie grał typ co we wcześniejszym meczu dostał czerwo ale, że komisja nie zdążyła rozpatrzeć tej sprawy mógł wystąpić przeciwko Barcelonie
0
Cruyff - 64/65 - 71/72 (8 sezonów 25 lat skończonych, ale wszyscy rocznikowo mieli 25) 224 gole - hiszpańska wikipedia
0
sam juz nie wiem, zamotany ten "nius" trochę
Messi Henry Ronaldo Maradonna mają urodziny po końcu sezonu (czyli powyżej maja) , tak więc..
Messi - 2004/05 - 2011/2012 (8 sezonów, 24 lata) - 234 gole
Henry - 94/95 - 2001/02 (8 sezonów, 24 lata) - 111 goli*
Ronaldo -93 - 2000/01 (9-8 sezonów 24 lata) - 177 goli**
Maradonna - 76- 84/85 (9 sezonów 24 lata) - 199 gole***
* angielska wikipedia, bramki z ligi, pucharów i europejskich pucharów, 5 sezonów w Monaco, jeden w Juve i 3 w Arsenalu, nie wiem skąd taka duża rozbieżność z tym co w newsie
**hiszpańska wikipedia, liga i puchary, 2 sezony w Brazylii, 2 w PSV, 1 w Barcelonie, 3-4 w Interze gdzie w 2000/01 nie zagrał w ogóle. polska wiki w ogóle zamotana, raz piszą, że w Cruzeiro strzelił 12 bramek raz 44, w psv raz 54 raz 42 :/ dlatego wziąłem hiszpańską
***hiszpańska wikipedia no tu różnica tylko 2 bramek w porównaniu do tego co podaje marca
0
@Sawik_10 raczej chodzi o rozegranie 8 sezonów
"Diego Armando Maradona [...] miał na swoim koncie ‘zaledwie' 196 bramek, które zdobył w sezonach 1977/78 - 1984/85"
"Ronaldo w ciągu ośmiu wspomnianych sezonów... "
"Popularny Titi w wieku 23 lat i po ośmiu rozegranych sezonach miał łącznie 226 bramek. "
"Holender w wieku 24 lat i po ośmiu rozegranych sezonach w Ajaxie Amsterdam miał na koncie 229 goli."
0
skoro Alves dostał czerwo a Masche miał 4 żółtka to powinien trochę pomyśleć zanim zaczął jechać sędziemu :/ jego brak wyobraźni sprawia, że obrona będzie mocno osłabiona
0
Keirrison tez był gwiazdą w Brazylii
0
plusy sa takie ze rewanze u siebie i mecze beda niezwykle emocjonujące... bedzie ciezko ale wierze ze wygramy wszystko do konca
0
@Proti czemu nie Apoel ? najłatwiejszy z możliwych przeciwników :) szkoda ze Inter nie przeszedł, bo ich bym chciał najbardziej, a tak jest mi to szczerze obojętne, może być Chelsea a nawet Bayern czy Real
0
Gomez, you don't say :O
0
@adachy szczerze ? to jest równie prawdopodobne co trafienie na Apoel czy Real czy Milan itd ;]
0
dawajcie real w 1/4 LM trzeba pokazać miejsce w szeregu, bo już mnie wkurzają tą swoją pewnością siebie, zero pokory z resztą jak zwykle
0
ja pier..le no teraz to pojechali z tą ręką :/
0
Hasz29 przestan pier....ic, trudno no pech chciał,że głowny doznał kontuzji, później kibice realu się śmieją bo i mają z czego, na temat jakości sędziowania można polemizować, ale w tym wypadku to zwykły przypadek
0
hehe no to teraz rozumiem twoje zachowanie przepelnione frustacja ;] ale spoko ryżego wywalili może bedzie pierwsza 4 w PL, szkoda tylko, że wyszli z grupy tak mieliby większe szanse w LE
0
Ronaldo dzisiaj nie istnieje a i tak strzela 2 bramki :/
0
@cymek ale styl Barcy to w ogóle co innego, po prostu rzadko się nadarza okazja do kontrataku, fakt za często w taki sposób nie zdobywamy bramek ale potrafimy to robic np. z Realem na SB na 3-1
0
to bylo do przewidzenia, zeby jeszcze coś grali
0
i tak pewnie wygrają, niestety w tym sezonie strata bramki przez real na początku meczu i tak zawsze kończy się ich zwyciestwem :/ mogliby stracic tak w 80min może nie zdarzyliby urządzić remontady
0
zastanawiano się czy strzeli 50 bramke w rozgrywkach międzynarodowych a on prawie strzelił 50 bramke w samej LM ;] i teraz jednego gola mu brakuje by dołączyć do Henry'ego siedzącego na 3 miejscy podium najlepszych strzelców w historii LM
0
apoel ;]
0
dobra to podzielę się wiedzą jaką nabyłem:) División de Honor to pierwsza liga młodzieżowa (18 lat i mniej) podzielona jest na 7 grup ze względu na region, Barca Juvenil A jest w 3 grupie (3 mistrzostwa ostatnich 3 latach)
0
dobra już się doedukowałem sam ;]
0
sorry może niektórym to pytanie się wyda banalne i głupie, ale Juvenil to taka młodzieżówka jak u nas w młoda ekstraklasa ?
0
niech Coldplay zostanie na mecz i zagra Barcelonie Viva La Vida ;] Pep nie będzie musiał puszczać z płyty
PS. na pewno oddzielnie ;]
0
niezłą pamięć macie jak tak ;] ja tylko pamiętam wielką ulgę jak Eto'o z kilku metrów huknął pod koniec meczu
0
"Benfica Lizbona awansowała wczoraj po raz pierwszy od sześciu lat do ćwierćfinału Ligi Mistrzów." czy ten ostatni ćwierćfinał nie był z Barceloną ;> 2-0, Eto'o na pewno, drugiej nie pamietam
0
a ostatni mecz przegrany w fazie pucharowej to spotkanie z Liverpoolem sprzed 5 lat, od tamtej pory zwycięsko z CN nie wyjechał Celtic (3-2) Schalke (1-0) ManU (0-0) Lyon (5-2) Bayern (4-0) Chelsea (0-0) Stuttgart (4-0) Arsenal (4-1, 3-1) Inter (1-0) Szachtar (5-1) Real (1-1) czyli od porażki z The Reds 12 meczów u siebie w fazie pucharowej 9 zwycięstw i 3 remisy, 31-8 w bramkach
0
heh jak ładnie nazwano strzały niecelne - strzały w stronę bramki ;]
0
zamiast poprawiać jeden wyraz lepiej już nic nie pisz
0
i niezależnie czy Pique powiedział "sędzia ch.." czy grzecznie się ukłonił i zszedł do szatni i tak dostałby karę pieniężną, więc skończcie już jęczeć, a tak poza tym jak wieloletni kibic Barcy twierdzę, że za ten faul jak najbardziej należało się czerwo ( jedyną kwestią sporną jest to czy rzeczywiście faul był, wg mnie tak) niektórzy są chyba zbyt zaślepieni żeby to powiedzieć