0

mam nadzieję, że to wersja dla mediów, a w szatni porządnie ich opie....

0

a tak odnośnie tego czytania naszych komentarzy przez piłkarzy Barcy, można przecież na tłiterach czy innych g***ach ( sorry ale osobiscie nie bawie się w takie rzeczy i nie bardzo mnie one przekonują ale...) napisać jakieś "BARCA, we believe, cules from POLAND" aby okazać wsparcie. Osobiscie gdybym był piłkarzem takiej drużyny i po tylu wygranych nie mógł odnaleźć motywacji w samym sobie to starałbym się właśnie poszukać jej wśród kibiców, którym zawsze będzie mało

0

ktoś wspomniał o realizmie, fakt realizm zabija wiarę, dlatego jestem ateistą, nie wierzę w bajki, tylko w rzeczy realne, a realia są takie: Barca gra źle na wyjazdach i czesto nie przywozi 3pkt z boisk rywala, a Real nawet jak gra słabo zazwyczaj nie traci punktów, więc moja wiara w wygranie ligi nie jest zbyt duza, jednak chciałbym aby Barca pokazała wszystkim niedowiarkom (w tym mi), że jest w stanie w tak niesprzyjających okolicznościach, gdy własnie sporo kibiców straciło wiarę sięgnąć po 4 mistrzostwo z rzędu

0

oRaid3N no nie wiem, jak dla mnie mógł zdjąć i Messiego, który też jedną akcją może odmienić losy spotkania, ale zeby zagrać taką jedną sytuację trzeba mieć ambicję motywację a tego jakoś nie było widac u niektórych, za to taki Tello wchodzi i wie, że to jego szansa i się rwie do gry

0

Barca mogłaby zamienić wszystkie wyjazdy na mecze z Realem na SB, na pewno zdobyliby więcej pkt

0

misiekVEB tak samo się mówiło przy mniejszej przewadze realu i jak na razie to my gubimy pkt nie oni niestety watpie zeby to sie diametralnie zmieniło

0

no to po mistrzostwie :/ nie gadajcie trzeba wierzyc, real straci pkt, bo to oczywiste straci tylko, że Barca niestety tez bedzie to robic :/ gra na obcych stadionach w tym sezonie to tragedia

0

wiara wiarą ale 7 pkt to my już nie odrobimy

0

szkoda ze nie ma jeszcze jednej zmiany bo by sie przydało zdjąc Fabsa

0

w sumie cała drużyna gra tak słabo, że cięzko powiedzieć kogo teraz powinien zmienić Pep ;/

0

zeby wygrac trzeba strzelac bramki zeby strzelac bramki trzeba miec na boisku napastnikow ! najbardziej ofensywnym zawodnikiem jest chyba Alves w drugiej polowie na razie Adriano

0

najbardziej mnie dziwi gra 2 defensywnymi pomocnikami :/ przeciez jest Thiago, a Masche powinien grać za kogoś z dwójki stoperów, która nie zachwyca

0

oglądam od jakiejś 25-30 min i tak oglądam oglądam i na podstawie ustawienia wszystkich piłkarzy stwierdzam, ze na boisku nie ma napastników

0

wg mnie trochę głupie, że połfinały CdR są na początku lutego a finał pod koniec maja ok 3,5 miesiaca różnicy. Na kiedy są przewidziane ćwierć i półfinały LM ?

0

czemu ma nie dojść ? a kto go prócz Barcy może ich zatrzymać, wg mnie to druga najlepsza drużyna na świecie w tym momencie, a w środę pokazali, że nawet z Duma Katalonii mogą powalczyć

0

Przystankers trafna uwaga, moim zdaniem Messi powinien się wykartkować na Sociedad, a tak swoją drogą za co ma te kartki? pewnie za uderzenie z wolnego bez gwizdka i gadki jakieś, bo fauli brutalnych jego to nie pamietam

0

awans kosztem realu moze okazać się pyrrusowym zwycięstwem :/ wczoraj byłem tak wkurzony kontuzja Iniesty, po obejrzeniu jego pierwszych zagran i dryblingow miałem wrażenie, że będzie głównym motorem napędowym Barcy. Jesli chodzi o Alexisa to. byłem tak rozemocjonowany, że myślałem, że jego zmiana była taktyczną. Wierzę, że poradzimy sobie bez nich w tych kilku meczach

0

ProNefofo jasne, że zmienia! bo ten co jest 2 lata przyszedł z sukcesami i może odejść gdy ich nie będzie a ten co jest od np. 15 lat zostanie do końca. Wiec sorry ale bez takich porównań.

0

w gazecie z rana w poniedziałek :)

0

ja akurat oglądałem oba mecze (Real, Chelsea) w Egipcie w pubie, gdy Iniesta strzelił skakałem jak debil i darłem się wniebogłosy, najgorzej, że chyba jako jedyny kibicowałem Blaugranie i ciapate się na mnie dziwnie patrzyli, później się bałem, żeby mi bomby nie podłożyli żadnej :P

0

dlatego w takich wypadkach przydałby się zapis pierwokupu, tylko nie wiem czy w takiej sytuacji gdy konczy sie kontrakt w Barcelonie jest to mozliwe, a Bojan wraca za 14 mln na nastepny sezon ? czy dopiero po 12/13?

0

a swoja drogą marzy mi się powrót do kołnierzyków z lat 90'

0

na razie to projekty w paincie robione, wiec sie wstrzymajcie z ocenianiem, pamiętam te co są teraz też nie spotkały się z wielkim entuzjazmem, a chyba już wszyscy się przyzwyczaili

0

a jak wygląda sytuacja ilości pucharów (tych waznych) ? też chyba jest koło remisu

0

No dobra nie było wzmianki w protokole, ale ludzie którzy siedzą w komisjach różnych chyba oglądali mecz jak każdy kto jest mniej lub więcej powiązany z piłką nożną. Ten zwierz powinien dostać jakiegoś kuratora, nadzór i wcale nie mówię dla żartu, niech sędziowie go dokładnie obserwują bo w końcu zrobi komuś krzywdę. Messiemu to mógł "co najwyzej" palce połamać u ręki ale przecież tego typa z Getafe mógł przyprawić o kalectwo !

0

tak szczególnie w pamiętnym meczu z Getafe było to widać :/ idiota

0

zapis video wyslac do odpowiednich komisji niech zawieszą to coś dożywotnio za recydywę w byciu debilem

0

tego idiote to w psychiatryku zamknąć, frajera je....go :/ sorry ale tak mnie wkurzyl dzis, ze szok :/ a sam pada i placze jak lalka, niech teraz ktorys z kibicow Realu powie cos na temat teatrzyków Busquetsa, to go wysmieje

0

kasia w drugiej po wejsciu Alvesa bylo to bardziej 4-3-3

0

nie rozumiem czemu na asie i marce wywiad jest 2x dłuzszy niz ten z mundo, chyba ze nie przytoczyliscie wszystkiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?