karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hubymess10 z tego co slyszalem to cos ok 110km/h ale palca uciac nie dam :)
0
hmm ciekawe czemu Messi nie chodzi w gajerach ? moze nei ma na niego rozmiaru :) nie wnikam jak sie ubiera na co dzień ale po odbiór jakiś nagród mogłby zakładać coś eleganckiego
0
Henry15 Aguero wszedl przy 0-2 od razu po przerwie, a tak poza tym niby w ogole mial nie grac z powodu urazu, byłby bohaterem Madrytu (a przynajmniej jego czesci ;] )a tak zostal nim Casillas broniac strzal Argentynczyka w doliczonym czasie
0
szkoda mogl byc remis, gdyby nie ten klops na 0-3, Aguero ładnie chodzi mmm ale watpie ze Barca go wyciagnie, licytacja zacznie sie pewnie od ok. 40mln
0
sebas na bank madryt:D tego pewien jestem w 100% :D
0
Profesóóóra Messiego, na spokoju, ale powinien Ibra strzelac :)
0
heh debiutancki karny w tym sezonie :D
0
Pedro by wsadził :)
0
hehe widzieliscie jak Ibra Heńkowi kopa dał po bramce ? :D
0
co z tym Pique ? jakis niepewny dzis
0
no co Ibra dał asyste :O
0
ale co dali linków na kuszotv to hoho :P
0
tomoos a wg mnie Bojan po prostu jest słaby, a Pedro daje zwyciestwa :)
0
dokladnie yaya24fcb, kazdy chcial odpoczynku dla Messiego czy Xaviego no to Pep was posluchal i prosze, wiec o co te krzyki ?
0
powatarza sie sytuacja z sezonu 06/07 po wygraniu LM mamy problem z wyjsciem z grupy i bedzie decydował ostatni mecz (wtedy tez musielismy wygrac na CN z Werderem)
0
ale mu chodziło o zaleznosc, ze przed meczami z Rubinem Barca remisowała
0
mam takie pytanie do aministracji, nie da sie wrzucic i cytatu tygodnia i zdjecia na raz chyba jest tam miejsce, bo tak to zawsze zapominam sprawdzic te fotke :P na tej aktualnej Zlatan ze swoim nosem wygląda jak jakis kondor tudzież sęp ;)
0
w Barcelonie 18 stopni wiec amplituda ponad 20, dalej jestes pewien ze nieodczuwalna roznica ?
0
gilbert3 to nie liga okregowa, murawa jest podgrzewana wiec chyba nie bedzie tak najgorzej i w sumie to nie jestem pewien czy to nawet nie jest sztuczna (jak na Łużnikach)
0
Oleguer za mecz z Realem gdy Messi 3 bramy strzelił
0
a ja nie rozumiem was ? bagatalizować fakt ze bedzie pare stopni ponizej zera ?! wtedy miesnie sa narazone na przeciazenia duzo bardziej niz w normalnych warunkach, i nie tyle martwie sie o wynik co o kontuzje, mam nadzieje ze sztab zaopatrzy sie w pare tubek BenGeja :D
0
rozbawił mnie dzis Pan Laskowski gdy na poaczatku meczu powiedział że Busquets gra na tym samym poziomie co YaYa, nie wiem moze ja sie myle (nie chodzi mi akurat o ten jeden mecz i nie bede wypominal kto jak zagral chodzi mi tylko o tego mlodzienca) ale prosze niech ktos mi odpowie Wy tez uwazacie ze Sergio i Toure to ten sam level ? wg mnie nie! ale chcialbym poznac wasze opinie
0
biskup Messi fakt zagrał słabo ale pewnie nie dostanie noty 0 jak 'gwiazdy' z Madrytu , "najlepsza obrona świata" ? to chyba sie tyczy świetnej defensywy realiku, jeszcze nigdzie nie slyszalem aby tak ktos mowil o obronie Barcy za to ta ze stolicy to owszem przybierała takei miano czy słusznie ? zapraszam do statystyk
0
no ja na przyklad jakies 90zł ale teraz chyba sa jakies promocje i mozna taniej, jakis podstawowy + canal za 50zł (ale nie jestem pewien)
0
no ja mysle o co chodzi, teraz na c+ sport 2 idzie mecz ManU a na c+sport nasza wspaniala polska liga i juz sie przerazilem, ze sie wkradla jakas pomylka, ze meczu Barcy nie bedzie :P a to na zwyklym c+ ufff
0
18 30 z Rubinem naszego czasu ? to tam która bedzie ? 20 30, od -2 do -8 i snieg zapowiadaja :/
0
aaaa jak zobaczyłem placzącego Henia, sam malo nie poplynąłem :P Pamietamy i dziekujemy !
0
co wy sie podniecacie tym Ballackiem przeciez i tak ma w nawiasie (NIE) czyli ze NIE bedzie sie liczyl w tym konkursie :P
0
szczerze to nie uwierzylem w to co przeczytalem, dobra liczylem na jakis moze remisik, ale cos takiego ? :o i nawet musze powiedziec chyba pierwszy raz w zyciu wspolczuje kibicom Realu :P
0
eee misk00 ubiegles mnie, wlasnie mialem pisac ze Huntelaar w sezonie 07/08 przed odejsciem do Realu 34 mecze 33 bramki, wiec nie wiadomo czy w tym wypadku nie byloby podobnie