karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
banujcie tych frajerów
0
heh dopiero mecz odpaliłem :P pierwsze to zobaczyłem - lecąca piłke i Zlatana zmieniającego jej tor lotu wprost do bramki :P
0
aaaa zdarzyło mi sie byc w muzeum :P chodziło mi o te ewentualne wywiady z vickami, kiedy beda ?
0
hmmm a to bedzie tak ze w kazdy dzien jest to samo ? czy jakies dni maja jakies niespodzianki ? :P akurat w sobote nie moge ale w niedziele badz pozniej to sie wybiore, na szalik moze jeszcze za cieplo;) ale koszulka to obowiązkowo
0
harpagan podaj okolice to Ci znajde jakis klub, moge zostac Twoim menagerem :P nie wierze ze na wsi gdzie jest szkoła nie ma jakiegoś zespołu
0
taki jeszcze przykład Król co był w madrycie, w castilli go nie chcieli a teraz gra z ekstraklasie to jest piekny obraz poziomu polskiej piłki na tle europejskiej więc skoro kopiecie w okregówce czy gdzie nie tylko to uwierzcie ze mozecie temu chłopaczkowi buty czyscic a nawet jesli sie okaze z czasem ze ma talent Oleguera to dalej moglibyscie wode za nim nosic :) choc życze wam jak najlepiej i z niecierpliwoscia czekam na pierwszego polaka w Barcelonie !!
0
heh sie usmiałem z tymi komentami, chłopak jest z Gruzji i jakoś go wypatrzyli, skoro wy jestescie tacy świetni (czy tam byliście) to czemu nie gracie ? nie rozumiem tego ? tak jak przedmowca juz zwrócił na to uwage byc "królem podwórka" to zadna sztuka i te zwalanie winy na Polske, fakt szkółki może szału nie robia, ale jest remes cup, coca-cola cup i inne w tym zagraniczne turnieje gdzie grają dzieciaki z pratycznie kazdego przedziału wiekowego (własnie tam mozna sie pokazac bo niby gdzie jezdza "skałci" ), podejrzewam ze 95% z tych co sie uważaja za wirtuozów futbolu, wyszłaby na boiska 3 4ligi to pozniej piłke woleliby widziec tylko w tv, sam grałem w klubie który teraz jest w ekstraklasie(gra tam moj kumpel z którym zaczynałem jak mielismy po 8 lat) , co tu duzo mowic byłem przeciętny (choc niegorszy niz wspomniany kolega:P) po paru latach zostawiłem treningi (rózne czynniki na to wpłyneły m.in. lekrze, do tej pory pluje sobie w brode ze tak sie to wszystko potoczyło) i po prawie 10 latach wróciłem do pilki tylko ze w duzo nizszej klasie rozgrywkowej niz moj macierzysty klub , do czego zmierzam? w tym okresie gdy nie trenowałem tez kozaczyłem na szkolnym boisku czy pod blokiem a skończyłem w jakiejś pipidówie i wcale sie nie wyrózniam od innych a kumpel trenowal trenowal trenowal i teraz ma kilka tysiecy miesiecznie,
wiec rada do krzykaczy idzcie do jakiejs druzyny jak dla was podejrzewam 4liga okregówka nie wyzej i spytajcie sie czy nie mozecie potrenowac, trener was oceni chyba ze po pierwszym treningu zwatpicie w swoje "wielkie umiejetnosci" i juz sie nie pokazecie, ale byc moze jest tak jak mowicie ze bedzie brylowac na tle innych (srodowiska pilkarskie są dość scisłe kazdy kazdego zna) to zaraz ktos zwróci na was uwage i pojdziecie wyzej, więc jak widzicie drzwi do kariery stoja otworem a skoro "macie potencjał" wkręcacie kolegów w ziemie (a raczej asfalt:P ) to moze przez nie przejdziecie
Pzdr all
0
wglad do ratortów finansowych klubu, prosze :) http://www.fcbarcelona.com/web/downloads/sala_premsa/memoria/2009/memoria_barca_economica_eng.pdf
źródło ktoś rzucił linka na onecie :P
0
"srogi odwet [...] wygrywając w rzutach karnych 5-4" no to srogi :P
0
ja tego sedziego jakos zle kojarze, a co do tych statystyk no to co tu nie mowic bedzie ciezko zwiekszyc ten procent, w koncu jedziemy na boisko lidera
0
tylko ze nie jest zgloszony jako zawodnik i nawet jakby bardzo chcial to by nie mogl... juz wszyscy wrocili na ziemie ? no to zająć sie kibicowaniem :P
0
gryzio a gdzie te perełki ? no chyba ze mowimy o czarnej perle :)
0
"Chłodny i powściągliwy, taki nadal jest José Mourinho" jakby sie tu gryzło pare wyrazów :P mi sie on bardziej kojarzy z goracymi napinkami
0
chciałbym aby Busquets gral jak którykolwiek z powołanych do pomocy
0
nowy styl Barcy wszystkie bramki GŁOWĄ :)
0
nowoczesny Jezus zamienił alkohol na cole :P a tak btw nie wiem co bardziej niszczy organizm
0
nie poznaje tego zespolu :/
0
na razie slabo to wyglada :( mam nadzieje ze sie rozkreca
0
tylko ze po hiszpansku x jest ks :P
el texto (czyt. el teksto) próximo (proksimo) ale polemizowac na temat wymowy hiszpanskiego czy katalonskiego nie ma sensu, gdyby postawic 100 mieszkancow Hiszpanii i kazac im wypowiedziec jakis
"kontrowersyjny" wyraz uslyszelibysmy ze 104 wersje :P
0
choc w sumie po hiszpansku 'v' to tez takie 'b' , ale nigdy nie slyszalem zeby ktos mowil biktor baldes :P
0
po katalońsku 'v' sie czyta jako 'b' ale nie wiem jak to jest to pisowni
0
z 69 gral kiedys Lizarazu :) a ja mam pytanie czemu Henry nie wzial 12 ? z tego co kiedys czytalem czy slyszalem do tego numeru jest bardziej przywiazany niz 14stki
0
z 69 gral kiedys Lizarazu :) a ja mam pytanie czemu Henry nie wzial 12 ? z tego co kiedys czytalem czy slyszalem do tego numeru jest bardziej przywiazany niz 14stki
0
z czego slyna Polacy kazdy chyba wie (niestety sa to same negatywne cechy) ale teraz patrze ze dodatkowo preznie rozwija sie wrozbiarstwo i proroctwo
0
Carbon to moze byc nfs :P albo węgiel po angielsku
0
a moze bana ?
0
spoko spoko sa przeciez dwa mecze :) w tym zagraja sobie mlodzi a pozniej na CN trio (bylo REM HEM no to teraz...) HIM rozbije przyjezdnych i odbierzemy pierwszy puchar :) (ewentualnego gampera nie licze)
0
nie wiem dlaczego ale mi sie te koszulki ze smerfami kojarza :P
0
hehe Beckham pomaga Henkowi sie rozebrac :P
0
a Pep to chyba przegral jakis zaklad :P albo powiedzial sobie " jesli w koncu pozbede sie Eto'o gole glowe na zero " :D