karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko ja mam skrót bez głosu ?
0
"olbrzymi wyciek krwi z jego narządu odpowiedzialnego za myślenie." Barca gra na fantazji to i patrze redaktorzy tez szaleją :)
0
no tez mi sie wydawało ze to tylko lekkie skrecenie(wykrecenie), które jest koszmarne w bolu ale szybko ustaje :) widac kolega za duzo na onecie przebywa i przybrał postać trola
0
hehe na co my narzekamy ? :P na wyniki 5-2 4-1 , na to ze nie ma emocji po pierwszej polowie bo przeciwnik rozbity - cos pieknego :) ja to dzis narzekałem jeszcze na to ze Messi zszedl przeciez mogl strzelic hattricka. Oby tak do końca sezonu narzekania brzmiały w takim własnie tonie
0
i tak w ogole jakie zrodla na oficjalnej nic nie pisza
0
mam nadzieje ze robisz sobie jaja
0
woro ? a to tych 11 (a w zadadzie 14 + Pep) to sie Messi nazywa ? :P
0
jakby ktos spakował do jednego "worka" wszystkie bramy i podał linke to będę niezmiernie wdzieczny :)
0
podoba mi sie ta wypowiedz, wszyscy oczekują że Messi wezmie gre całego zespolu na swoje barki i bez sensu są porównania Messi w Barcelonie Messi w reprezentacji, bardzo dobrze to ujął co innego gdy trenujesz codziennie z kolegami z zespolu (do tego jakies obiadki kolacyjki, telefon od Pepa o 22 :P ) a co innego gdy przyjezdzasz na kilka dni i paradoksalnie nie rozumiesz sie z innymi reprezantami choc mowisz w tym samym jezyku :P i reasumujac jeśli cała Barca zaczęłaby grać słabo to i Leo by nic nie zdziałał, w druzynie jest kilkunastu piłkarzy a nie jedna gwiazda i 10 koszulek
0
error error :P miało być 3-0 a nie 0-3 gramy przeciez u siebie
0
"W zeszłym sezonie bramkarz Barçy wpuścił tylko 6 bramek podczas pierwszych 17 minut spotkania." brzmi jakby Valdes w ciagu 17 minut jednego meczu musiał wyjmować 6 razy piłke z siatki :P coś mi sie wydaje ze dzis wpadnie cos z tyłu jednak mam nadzieje ze pozniej niz w czasie pierwszych 17 minut no i wtedy gdyby na tablicy bedzie jakies 0-3 :P
0
exeqtor skoro nie nigdy nie zapomnisz tych słów to sie najpierw ich naucz !
0
chcesz oglądac mecze Real-Barca ? tylko canal+ , mecze ligi mistrzów (po 4 we wtorek i srode ) tylko Nka, chcesz umrzec z nudów polecam polsat :P
0
mam nadzieje, że Barcelona wygra bo nie moge słuchać pajaców co mowią "Barca jest słaba" "Barca niczego nei zdobędzie" "Ibra to drewno" tak jak w poprzednim sezonie nigdy nie wdawałem sie w polemiki typu "zobaczycie wszystko wygramy, rozwalimy Real, Chelsea ManU itd" za to pozniej włączała mi sie szydera po 6-2 po finale LM :) teraz tez wole siedziec cicho i pokornie, gdy Barca wygra zwyciestwo smakuje jeszcze lepiej, szczególnie ze w moim srodowisku jest nie wiele osob kibicujących Dumie Katalonii (znam zagorzałych kibiców Interu, Juve, Chelsea, Realu i z nimi głownie ogladam mecze)
0
kto nie ma :)
0
może ktoś się pokusi o zrobienie napisów ? ogolnie z angielskim nie jest u mnie tak najgorzej ale jednak wszystkiego nie rozumiem
0
Pyrzo_Barca rozumiem kazdy ma swoje upodobania, ale mowiac ze Bojan jest lepszy przesadzasz, niestety Krkic jest za słaby na mocne druzyny, ze sredniakami to rzeczywiscie niezle sobie radzi, a Zlatan to klasa sama w sobie i wystarczy ze sie wkomponuje w styl Barcy, jestem pewiem ze bedzie grał bardzo dobrze tak jak niestety wiem ze Krysia tez sie ogarnie i bedzie wymiatac w realu. Nie ma innej opcji, przykłady? Henry, Alves (po pierwszych meczach chowałem twarz w dłoniach płaczac nad strata 30mln ) Pique (jak on mnie denerwował na poaczatku swoimi prostopadlymi podaniami do przeciwnikow z czego niezle kontry były) a teraz kazdy gra świetnie
PS. takze mam nadzieje ze forma Bojana eksploduje i bedzie rywalizował o skład moze nie z Ibra ale z Heńkiem :)
0
trzeba miec tupet aby uwazac Bojana za lepszego gracza niz Zlatan
0
dzieki, jak zobaczyłem swojego poprzedniego posta to sie przeraziłem i ciesze sie ze go ktos zrozumiał :D
0
mozna na przemiennie chciagac te pliki ?
0
ciekawe ile będzie pauzował moze na jedno wyjdzie
0
tez sie dorzucam z PROŚBĄ, aby ktoś wrzucił na inny serwer bo ten strasznei zamula (sendspace? )
0
shanhaevel jak jeszcze wyrówna ilosc zdobytych bramek to juz w ogole bedzie elegancko :)
0
nie wchodzcie w link jak widzicie SEJFIK !!! to sciema, frajerstwo wrzuca te linki zeby grosze zbierac, wezcie sie do normalnej roboty
0
banujcie tych frajerów
0
heh dopiero mecz odpaliłem :P pierwsze to zobaczyłem - lecąca piłke i Zlatana zmieniającego jej tor lotu wprost do bramki :P
0
aaaa zdarzyło mi sie byc w muzeum :P chodziło mi o te ewentualne wywiady z vickami, kiedy beda ?
0
hmmm a to bedzie tak ze w kazdy dzien jest to samo ? czy jakies dni maja jakies niespodzianki ? :P akurat w sobote nie moge ale w niedziele badz pozniej to sie wybiore, na szalik moze jeszcze za cieplo;) ale koszulka to obowiązkowo
0
harpagan podaj okolice to Ci znajde jakis klub, moge zostac Twoim menagerem :P nie wierze ze na wsi gdzie jest szkoła nie ma jakiegoś zespołu
0
taki jeszcze przykład Król co był w madrycie, w castilli go nie chcieli a teraz gra z ekstraklasie to jest piekny obraz poziomu polskiej piłki na tle europejskiej więc skoro kopiecie w okregówce czy gdzie nie tylko to uwierzcie ze mozecie temu chłopaczkowi buty czyscic a nawet jesli sie okaze z czasem ze ma talent Oleguera to dalej moglibyscie wode za nim nosic :) choc życze wam jak najlepiej i z niecierpliwoscia czekam na pierwszego polaka w Barcelonie !!