0

18 30 z Rubinem naszego czasu ? to tam która bedzie ? 20 30, od -2 do -8 i snieg zapowiadaja :/

0

aaaa jak zobaczyłem placzącego Henia, sam malo nie poplynąłem :P Pamietamy i dziekujemy !

0

co wy sie podniecacie tym Ballackiem przeciez i tak ma w nawiasie (NIE) czyli ze NIE bedzie sie liczyl w tym konkursie :P

0

szczerze to nie uwierzylem w to co przeczytalem, dobra liczylem na jakis moze remisik, ale cos takiego ? :o i nawet musze powiedziec chyba pierwszy raz w zyciu wspolczuje kibicom Realu :P

0

eee misk00 ubiegles mnie, wlasnie mialem pisac ze Huntelaar w sezonie 07/08 przed odejsciem do Realu 34 mecze 33 bramki, wiec nie wiadomo czy w tym wypadku nie byloby podobnie

0

ciekawe ile wyjął :P

0

pinki36 "młodziutki" ? no nie wiem czy 22 lata to taki "młodziutki" , a z drugiej strony to dzieki, podbudowałes mnie, ostatnio myslalem ze jestem starym dziadem :P

0

chmu tak szczegolnie ze 80% czasu to on spedzil w Interze na leczeniach i rehabilitacjach

0

za to Torpedo Kutaisi z ligi gruzińskiej ma tylko 2 starcone przy 30 strzelonych i ośmiu rozegranych meczach

0

Chelsea ma 6 straconych bramek :)

0

idiotyzm ! wystawiac wszystkich najlepszych zawodników na takie mecze, kadra Hiszpanii sie składa z 11 zawodników ? Del Bosque chce sie przyczynic do wybicia wszystkich zawodnikow Barcelony + filary innych druzyn Europy (tylko po co jak Real znow odpadnie w 1/8)

0

aaa ale gafe popelnilem w poprzednim poscie tez mi chodziło o GOL TV a nie SPORT :P przypomnial mi sie jeden tekst komentatora na polski nawet zabawnie brzmi bo sie rymuje, mniej wiecej to bedzie tak "Kto teraz zatrzyma potwora, którego zbudował(stworzył) Guardiola"

0

jego przydomek został mu nadany chyba nie tylko ze wzgledu na wyglad :P

0

skrecenie kostki to problem miesniowy ? czy ostatnio bylo cos innego ?

0

jaco78 dobrze powiedziane tak czytam komentarze ze Orłowski niby jest za Realem i daje to po sobie poznac w czasie komentowania meczu, a ja od kibicow Realu slyszalem ze wlasnie jest na odwrot, jesli mam sam wysnuc jakies wnioski to zauwazylem ze on poprostu zachwyca sie tym klubem, który jest na antenie (no i oczywiscie jesli dobrze gra) juz chyba nie ma za bardzo co tu dopowiadac bo wiekszosc forowiczów wq. mnie trafnie ocenia Pana Leszka i także sie podpisze pod tym ze swietnie sie uzupelnieja z Laskowskim. Jak mysle o ich komentarzu to mam w głowie taki obraz Pan O. opowiada jakąs anegdotke z życia piłkarza czy historie ligi a tu nagle... "GOOOOOOLLL co za bramka" przerywa mu Pan L. :P

czasem tez fajnie posłuchac angielkiej relacji ze SPORTU jak gra Barca .."MAGIC" ..."AAACH"... "BRILLIANT" ..."OOOCH" ..."GENIUS" coś w ten deseń

0

niedawno był krzyk ze wszystkich stron(kibice, media) ze w LaLiga istnieje hegemonia dwóch klubów a teraz widać ze Sevilla tez może sie włĄczyć (sorki za zboczenie ale mierzi mnie jak ktos mówi włańczać albo lepiej włooąńczać czy jakos tak:P) do walki o mistrzostwo ale zobaczymy jak długo ta rozpedzona, od meczu z Valencia maszyna pojedzie, bądź co bądź bedzie ciekawie w tym sezonie :)

0

bolllo co swietowac ? rozumiem ze superpuchary, bo na razie nic wiecej nie mamy... ja poczekam do maja :)

0

Barcelonista nie powiedziałem ze nikt nie pracuje w weekend sam nawet w te niedziele mam robote :P a o tym ze ludzie odpowiedzialni za energie musza pracowac non stop to wiadomo, choć sporo rzeczy jest zautomatyzowanych :)

0

550 x załóżmy 300 dni = 165 000 , nie wiem ile tam mial zarabiac w Interze ale chyba mu starczy z 2-tygodniowki :P

0

żeby nie być gołosłownym , średnia temperatura powietrza w Hiszpanii I - 13 II - 14 III-16 IV - 18 V -21 VIII - 25 X - 21 XI - 16 XII - 13 w Barcelonie nawet jeszcze niższe (swiadomie pominałem czerwiec lipeiec sierpien)

0

wielki piłkarz, jeden z tych pod etykietą "ulubieni" :)

0

FlyEmirates sporo ? a kto pracuje w niedziele, w sobote tez raczej ludzie nie pracuja , na CN i tak wiekszosc chodzi z rodzinami wiec podejrzewam ze wczesniejsze godziny by im pasowaly, jesli chodzi o temperatury to nie Izrael od pazdziernika do kwietnia raczej 30 stopniowych upałów nie ma co sie spodziewac, co nie zmienia faktu ze osobiscie jestem przeciw tej inicjatywie :)

0

no no dziekuje ale to jutro jak juz, studencki czwartek w koncu;]

0

tylko co innego jest interesowac sie, oglądać mecze i wymieniac poglady na temat gry przeciwnika a co innego teksty typu "ale sreal słaby pojedziemy ich 5-0" "haha mierdy zremisowaly/przegraly cieniasy" i znane na wszyskich portalach swiata "2-6" itd.

szacunek, pokora i zdrowa rywalizacja - coś na kształt dewizy, motta skierowanej do osob o gorących głowach i z wysokimi wahaniami poziomu hormonow :)

0

ja tam obsesji zadnej nie mam ale całe zycie jak kibicuje Barcelonie to interesuje sie co u "białasów" sie dzieje i uwazam to za normalne, te kluby bez siebie nawzajem by nie istniały, to jest symbioza :) a dodatkowo posłuze sie takim powiedzonkiem - przyjaciela trzymaj blisko wroga jeszcze blizej.

0

zdjecie chyba sprzed 20 lat :D hehe

0

nie ma Realu bez Barcelony i Barcelony bez Realu:)

0

i nazwisko ma takie pasujące do Barcy :P już slysze hiszpańskich komentatorów Suarez Suarez gol gol gol gol gol gol .... itd :)

0

Instant Zlatan ? znaczy ze natychmiastowy czy błyskawiczny jak zupka chińska :P

0

w Drugiej połowie Serwer II trzeba usunąć jedno Hyyy z adresu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?