karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no ja az takim niepoprawnym optymista to nie bede :P tak 2-1 i bedzie dobrze
0
nie wiem jak dla mnie Bojan nie jest jakis fenomenalny widac to w meczach z lepszymi druzynami poprostu nie istnieje, a ten chlopaczek jest paradoksalnie i za mlody i za stary bo ani go dac do szkolki czy rezerw a w pierwszej druzynie nie mialby miejsca, moze za 2-3 lata ale wtedy cena na pewno sporo wzrosnie, chyba zeby go wypopzyczyc z mozliwoscia pierwokupu, sam nie wiem dobrze ze nie jestem w zarzadzie Barcy bo podjecie dobrej decyzji byloby bardzo ciezkie
0
dziwne, trzeba miec jakis specjalny kodek do tego? zawsze mi wszystko elegancko chodzilo a teraz nie moge odpalic tego skrotu
0
aaale elegancka stronke znalazlem
http://www.barcaloco.com/kit-history/
nie wiem czy mozna tak wlejac linki nie chce bana
wiekszosc koszulek jakie mam wiedzialem z jakich sa lat ale teraz mam pewnosc
H 99-00, T 01-03, H 02-03, T 03-04, H 05-06, H 06-07 i jeszcze jedna ale jej tu nie widze wiec chyba te zestawienie nie jest kompletne, hmmm moze adminowie by sie pokusili i w historii dorzucili zakładke "stroje" ? :)
0
mam taka koszulke w swojej kolekcji, jedna z moich ulubionych ale sie szczerze przyznam ze nie do końca wiem który to dokładnie sezon
0
no niestety ale chyba juz nie strzela tych 4 bramek (choć sam Eto'o juz mogl to zrobic w meczu z Mallorca) chyba ze na ostatni mecz po wygraniu LM wyjda nasze gwiazdki i rozstrzelaja Depor :)
0
ja to jestem ciekaw jak to sie liczy, jesli by wszedl w dwoch ostatnich meczach na zalozmy 3 minuty na sam koniec moglby sobie staty podniesc :P
0
no niby nikt nie wymaga.. ale wiadomo w miare jedzenia apetyt rośnie i chce sie coraz wiecej... ZAKLADAM sie o krate bro ze latem pojawia sie "niusy" w ktorych beda liczone mozliwe puchary do zdobycia w nastepnym sezonie, bodaj bedzie ich 6 (superpuchar Europy i Hiszpanii, Klubowe Mistrzostwa, LM, Liga, CdR )... niestety juz raz wszyscy oczekiwali nieskonczonej ilosci pucharow a jak sie skonczylo kazdy wie
0
3 lata róznicy miedzy nim a Sylvinho , podejrzewam ze dałby sobie rade jeszcze, no ale niestety nie jest zgłoszony do rozgrywek :P a pomyślcie zeby trenerzy takze mogli grac (tak puscmy wodze fantazji :D ) na santiago wynik 2-6 i wchodzi Pep na pare minut i osmiesza real ahhhh :)
0
lipaa szkoda ze Barca nie wygrała wczoraj, a tak to Real sprezentuje nam mistorzostwo, glupio bedzie siedziec przed tv, ogladac ich porazke i fetowac na czesc Blaugrany
0
hmm, pierwszy raz slyszalem zeby numer Messiego składał sie z 20stki Deco i 10atki Ronniego, przyznam ze to ciekawe:) moglby dokonac scalenia :P szybkosc i panowanie nad piłka + walecznosc Deco + technika R10 = CyberMessi
0
jemu nowe srodowisko pomogło, oglądałem pare meczów Chelsea z Deco w składzie i musze powiedziec ze załowałem iż nie został (choć grając dalej w Barcelonie pewnie nie odzyskałby świeżosci), jeden z najwiekszych walczaków za ery Ryjka
0
tez mi sie wydaje ze najgorsza opcja to te kartki (bezsensowne !!) Puyola i Alvesa, ponawiam tez pytanie kolegi: anulowali kartke Messiemu ? tez zwrocilem uwage na to ze nie bylo zoltegoo kartonika na planszy z nazwiskami
0
bardzo sie bede cieszyl jesli sie uda ale, wg. mnie nie dadza rady, nie dlatego ze ich na to nie stac ale dlatego ze beda wazniejsze mecze jak final CdR czy polfinaly LM, wtedy w lidze byle 1-0 i nikt nie bedzie patrzyl na to zeby bic jakies rekordy tylko zdobyc wszystkie trofea
0
rafalek50 dlatego wlasnie nie ogladam juz polskiej telewizji publicznej :P całe szczescie ze panna zalozyla sobie eNke, nigdy wiecej TVP (btw 48zł i cala liga mistrzow + plus puchar uefa w jakosci HD do tego funkcje nagrywania przewijania i takie tam ) i znowu co do karnego obejrzałem po stokroć powtorke, ewidentny ruch noga w strone Messiego za taki zagranie musi byc wapno, sam gram wiec obracam sie w towarzystwie osob ktore troche sie tam znaja na pilce i KAZDY mowi ze 100% karny
0
wyrzucenie Pepa na trybuny było słuszną decyzja, trener nie powinien sie tak zachowywac (choc swoja droga mi sie to podobało :P) inna bajka ze był karny
0
Laporta nie przesądza jeszcze losów awansu do półfinału i spodziewa się trudnego meczu na Allianz Arena. "Jestem pewien, że rewanż będzie skomplikowany. Musimy zachować szacunek dla tak wielkiego klubu jakim jest Bayern. Nic nie zostało jeszcze przesądzone, choć osiągnęliśmy korzystny wynik", komentował.
coż za kurtuazja :P
0
w tej sytuacji na 4-0 zachowal sie jak najbardziej prawidlowo puszczajac gre (tak samo powinno byc z Arsenalem w finale bramka na 1-0 i zoltko dla Lehmanna jak bylo kazdy wie) a karny ? hmmm w sumie to jest tak ze albo jedenatka albo zoltko za symulacje w takich zajsciach, jak dla mnie obronca zostawil noge (kolano) o ktore zaczepil Messi no i wapno, Eto'o wg mnie byl na linii z obronca a niby w takiej sytuacji puszcza sie na korzysc atakujacych
Zachowanie Pepa ocenie tak, ze z jednej strony rozumiem go i za to tez uwielbiam jego serce w barwach blaugrana on po prostu kocha ten klub :) aleee jest trenerem i powinien sie hamowac bo to dziala na niekorzysc zespolu
0
te buziaczki i pochwaly w strone szanownego pana sedziego to chyba ironia... zamiast 5-0 to zoltko Messiego i Pep na trybunach
0
a tu Pep zrobi psiuksa Messiego na lewa Heńka na prawa i Lahm nie bedzie wiedzial o co chodzi :P
0
okube krzyzówki + łąkotka ?(nie pamietam co tam mial) no bez przesady poł roku to raczej malo na taka kontuzje, 9 miesiecy jakies, no a faktem jest ze caly rok to chyba jednak przy duzo, biorac pod uwage mozliwosci dzisiejszej medycyny sportowej i to w takim klubie
0
goal w tym sezonie chyba nam nie wyszło ( im z reszta tez ;] )
0
nie rozumiem tej wzmianki odnośnie stadionu olimpijskiego :| a ja to, co z pewnością wiem, to fakt, że Allianz Arena znajduje sie w Niemczech, a na Antarktydzie zyja pigmeje:P tylko co z tego ?
0
mialo byc "po" a nie "to"
0
na villareal patrzylem to teraz najtansze to 80 ojro
0
mam pytanie do zorientowanych !
opłaca sie zamawiać bilety na mecz przez internet czy normalnie bedzie mozna kupic je na miejscu ? planuje wyjzad do Barcelony w czasie gdy na Camp Nou zawita Villareal
0
zeby tak kazdy mecz nasi boczni obroncy zagrali na 9 mmm a tak zazwyczaj zagrozenie idzie jedna strona, oby wiecej takich spotkan (na Bayern tak poprosze:P ) naprawde caly zespol zagral fantastycznie i gdyby wiecej dokładnosci (głowa Henry'ego na poczatku meczu czy 2 setki Messiego, akcji Bojana nie wspomne :P ) mogła byc dwucyfrówka
0
dawno nie widziałem dyszki :)
0
takie sobie te losowanie.. gdy w sezonie 05/06 zdobylismy LM mecze rewanzowe juz od 1/8 gralismy u siebie teraz na odwrot , no nic jakos musimy dac sobie rade, z drugiej "grupy" no to raczej ManU wyjdzie i znowu beda w finale, mam nadzieje ze z Barcelona :)
0
obie sytuacje bramkowe - piekne, choc sam strzał na 2-0 Bojana kuriozalny, zepsul ;] koncertowa akcje druzyny, pewnie nie trafilby jakby sie nie poslizgnal. Bardzo sie ciesze ze mlody w koncu strzelil ale czemu dwa razy nie uderzał z pierwszej pilki ?