karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ej no my wygraliśmy jeden mecz oni też jeden to może jeszcze jakaś dogrywka na neutralnym terenie? Pliiiiis
0
@MesQueUnClub_87 wychowały takich gałganów
0
@Hosh mnie tam bardziej boli wczorajszy mecz czy ten z Interem niż oklep od Bayernu, tam byliśmy po prostu słabi, ze słabym trenerem a tutaj mimo kontuzji drugiego (może trzeciego, bo drugi niby był ale tylko ciałem na boisku) najbardziej kluczowego zawodnika odpadamy o różnice jednego gola albo jednej decyzji sędziowskiej, boli cholernie :/
4
@kanver_ co Ty porownujesz Lookmana do Sorlotha pod względem szybkości, druga sprawa każdy jak usiądzie na spokojnie to może sobie wyjąć kalkulator, cyrkiel i rysować wykresy, w meczu podejmujesz decyzję w pół sekundy a Cubarsi nawet nie podjął takiej o faulu, Simeone po prostu wykorzystał jego położenie
0
@Encore no to mamy Lewego przecież
0
@piano_master tasak, to samo pomyślałem i byłem wkurzony jak go ściągał z boiska :/
0
Jeszcze ten Alvarez pieprzony musiał z tego wolnego wcisnąć, a dziś nie było typa na boisku
0
@Encore i co z tych stopklatek? z jaką prędkością leci Kounde i z jaką wóz z węglem z Norwegii?
7
Z Pedrim w normalnej formie i Raphą zdrowym to tu nie byłoby czego zbierać z kotletów :// jebane przerwy na repki
0
@Ilka jak minęło... Mnie to minimum tydzień będzie bolało :/ miłość to ciężkie uczucie :((
1
@norbi77 nie no nie róbmy fikołków, nieszczęśliwy wypadek to był :/ fermin i tak nosem w ziemię poleciał
0
@Encore booooziu ile bym dał, żeby zakrzywila tu się czasoprzestrzeń i to wpadło...
0
Dwie wygrane w lidze z Atleti, wygrana i przegrana w PK i LM, oddałbym te 6punktów z ligi za 2 bramki więcej w pucharach...
5
Czy Kounde jest tak rzeczywiście daleko? Wg mnie zdążyłby tam dojść
0
@seba1324 dziś nic, tydzień temu zapewne lepszy wynik
0
@Terapuls pedriego to nie ma od dwóch tygodni
0
@Hosh Hansi też ma swoje za uszami w tym dwumeczu
0
Uważam, że z czerwem w takich sytuacjach powinno być jak w futsalu, jeśli przeciwnik strzeli bramkę w przewadze to wracamy do gry w równowadze
1
Wszyscy co miało pójść w tym dwumeczu nie tak poszło nie tak... Głupie czerwo Cubarsiego, bramka życia Alvareza, Sorloth... Sorloth X2, Kolejne czerwo, beznadziejny Pedri, ujowe sędziowanie :/ Hansi ściągający Ferrana w gazie i wprowadzenie do niczego niepotrzebnego Lewego, eh eh nie no nie z takim gunwem jakim jest Atleti :// wolałbym dwa razy dostać od Bayernu czy PSG
3
Od kiedy wszedł Lewy i Rashford NIC nie gramy
0
Hansi -2 za ten mecz za trzymanie sabotażysty na boisku
1
Pedri zajebał nam ten mecz :/
0
Pedri zejdź z tego boiska już, Hansi ślepy?
1
Ile razy Pedri dzisiaj padł bez faulu?
0
Ciekawe ile będzie doliczonego, tutaj 3-4 minuty stracone
0
@zabibarca tak tylko Ty, reszta ma oczy w dupie
2
Ale bramka Atleti to takie frajerstwo z naszej strony:///
1
Pedri do boksu nic nie daje
0
Bez spalonego?????
3
Pedri od kontuzji tragedia