2

Ej no my wygraliśmy jeden mecz oni też jeden to może jeszcze jakaś dogrywka na neutralnym terenie? Pliiiiis

0

@MesQueUnClub_87 wychowały takich gałganów

0

@Hosh mnie tam bardziej boli wczorajszy mecz czy ten z Interem niż oklep od Bayernu, tam byliśmy po prostu słabi, ze słabym trenerem a tutaj mimo kontuzji drugiego (może trzeciego, bo drugi niby był ale tylko ciałem na boisku) najbardziej kluczowego zawodnika odpadamy o różnice jednego gola albo jednej decyzji sędziowskiej, boli cholernie :/

4

@kanver_ co Ty porownujesz Lookmana do Sorlotha pod względem szybkości, druga sprawa każdy jak usiądzie na spokojnie to może sobie wyjąć kalkulator, cyrkiel i rysować wykresy, w meczu podejmujesz decyzję w pół sekundy a Cubarsi nawet nie podjął takiej o faulu, Simeone po prostu wykorzystał jego położenie

0

@Encore no to mamy Lewego przecież

0

@piano_master tasak, to samo pomyślałem i byłem wkurzony jak go ściągał z boiska :/

0

Jeszcze ten Alvarez pieprzony musiał z tego wolnego wcisnąć, a dziś nie było typa na boisku

0

@Encore i co z tych stopklatek? z jaką prędkością leci Kounde i z jaką wóz z węglem z Norwegii?

7

Z Pedrim w normalnej formie i Raphą zdrowym to tu nie byłoby czego zbierać z kotletów :// jebane przerwy na repki

0

@Ilka jak minęło... Mnie to minimum tydzień będzie bolało :/ miłość to ciężkie uczucie :((

1

@norbi77 nie no nie róbmy fikołków, nieszczęśliwy wypadek to był :/ fermin i tak nosem w ziemię poleciał

0

@Encore booooziu ile bym dał, żeby zakrzywila tu się czasoprzestrzeń i to wpadło...

0

Dwie wygrane w lidze z Atleti, wygrana i przegrana w PK i LM, oddałbym te 6punktów z ligi za 2 bramki więcej w pucharach...

5

Czy Kounde jest tak rzeczywiście daleko? Wg mnie zdążyłby tam dojść

0

@seba1324 dziś nic, tydzień temu zapewne lepszy wynik

0

@Terapuls pedriego to nie ma od dwóch tygodni

0

@Hosh Hansi też ma swoje za uszami w tym dwumeczu

0

Uważam, że z czerwem w takich sytuacjach powinno być jak w futsalu, jeśli przeciwnik strzeli bramkę w przewadze to wracamy do gry w równowadze

1

Wszyscy co miało pójść w tym dwumeczu nie tak poszło nie tak... Głupie czerwo Cubarsiego, bramka życia Alvareza, Sorloth... Sorloth X2, Kolejne czerwo, beznadziejny Pedri, ujowe sędziowanie :/ Hansi ściągający Ferrana w gazie i wprowadzenie do niczego niepotrzebnego Lewego, eh eh nie no nie z takim gunwem jakim jest Atleti :// wolałbym dwa razy dostać od Bayernu czy PSG

3

Od kiedy wszedł Lewy i Rashford NIC nie gramy

0

Hansi -2 za ten mecz za trzymanie sabotażysty na boisku

1

Pedri zajebał nam ten mecz :/

0

Pedri zejdź z tego boiska już, Hansi ślepy?

1

Ile razy Pedri dzisiaj padł bez faulu?

0

Ciekawe ile będzie doliczonego, tutaj 3-4 minuty stracone

0

@zabibarca tak tylko Ty, reszta ma oczy w dupie

2

Ale bramka Atleti to takie frajerstwo z naszej strony:///

1

Pedri do boksu nic nie daje

0

Bez spalonego?????

3

Pedri od kontuzji tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?