karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek no widzisz to i euro Ci nie potrzebne :p
0
@PatrykBarca na dziś bez porównania, ale weźmy aktualnego Anglika i Lewego jak miał 32 lata
0
@Kgorecki2500 wynikiem konfliktu USA-Iran jest to, że dziś fchui zapłaciłem na stacji :/
0
@Eklerek żeby zmotywować Cię do ciężkiej pracy jeszcze powiem, że to prawdopodobnie z wakacji na Ibizie (ale samej Ibizy jakoś mocno nie polecam, chyba, że ktoś lubi nonstop melanż)
0
@Pedri16Future po polsku to będzie "w 16 meczach"
2
O kurła :o przez przypadek znalazłem właśnie 340euro u siebie w chacie, nie mając pojęcia, że je mam, więc można chyba powiedzieć, że zarobiłem ¯\_(ツ)_/¯ dziś jest dobry dzień :))
0
@D10SLEO czej czej, zaraz Araujo może coś się odkleić
0
@kanver_ a mógł chłopak mieć hattriczka
0
@Gacu95 byśmy wyszli na trzech obrońców i wynik byłby 9-5
0
No i dobrze, niech ma i Polak Rodak ale do Arabow i tak proszę sobie jechać po sezonie
0
@Sulimo baba albo ryba
0
Rapha wszystko zamienia w złoto dziś
0
Bernal fajnie, że brameczka ale strat zbyt wiele dziś :/
0
@Kuchar to ja nawet nie mierze, żeby się nie załamać
0
@Limaker Pedri z Bernalem wyglądają dobrze (akurat nie dzisiaj)
0
@Kgorecki2500 to chyba mniej niż najniższa krajowa
1
Rapha zaangażowany we wszystkie trzy bramki :) Kocik, już przy Xavim z psg gotował
0
@Mily-95 tak wybili, że typ prawie to wyciągnął:p
0
Dlaczego Rapha to oddał?
0
To jest karny typie
0
Oni są pojeb....ie mnie zaraz
1
Dziadek nawet piłki nie umie skleic... Żenada
0
Co niby teraz sędzia gwizdnął
1
@turhiay przecież w tej obronie są same pionki, może Cuba jak jest w formie to coś tam prezentuje
1
I co znajdą coś?
1
Ktoś tu chciał mecz jak z Interem no to proszę
1
Ehh panie boziu niech oni strzelą o jedną więcej niż stracą, bo z tymi parodystami to ze 3 w plecy będą
0
Lewy przy Raphie to wóz nie powiem z czym i nie chodzi o węgiel
0
@malypuzon ? Przecież zagrywał do Bernala
2
Nie no z tą obroną to my możemy puchar myszki Miki co najwyżej wygrać