2

@Eklerek no widzisz to i euro Ci nie potrzebne :p

0

@PatrykBarca na dziś bez porównania, ale weźmy aktualnego Anglika i Lewego jak miał 32 lata

0

@Kgorecki2500 wynikiem konfliktu USA-Iran jest to, że dziś fchui zapłaciłem na stacji :/

0

@Eklerek żeby zmotywować Cię do ciężkiej pracy jeszcze powiem, że to prawdopodobnie z wakacji na Ibizie (ale samej Ibizy jakoś mocno nie polecam, chyba, że ktoś lubi nonstop melanż)

0

@Pedri16Future po polsku to będzie "w 16 meczach"

2

O kurła :o przez przypadek znalazłem właśnie 340euro u siebie w chacie, nie mając pojęcia, że je mam, więc można chyba powiedzieć, że zarobiłem ¯\_(ツ)_/¯ dziś jest dobry dzień :))

0

@D10SLEO czej czej, zaraz Araujo może coś się odkleić

0

@kanver_ a mógł chłopak mieć hattriczka

0

@Gacu95 byśmy wyszli na trzech obrońców i wynik byłby 9-5

0

No i dobrze, niech ma i Polak Rodak ale do Arabow i tak proszę sobie jechać po sezonie

0

@Sulimo baba albo ryba

0

Rapha wszystko zamienia w złoto dziś

0

Bernal fajnie, że brameczka ale strat zbyt wiele dziś :/

0

@Kuchar to ja nawet nie mierze, żeby się nie załamać

0

@Limaker Pedri z Bernalem wyglądają dobrze (akurat nie dzisiaj)

0

@Kgorecki2500 to chyba mniej niż najniższa krajowa

1

Rapha zaangażowany we wszystkie trzy bramki :) Kocik, już przy Xavim z psg gotował

0

@Mily-95 tak wybili, że typ prawie to wyciągnął:p

0

Dlaczego Rapha to oddał?

0

To jest karny typie

0

Oni są pojeb....ie mnie zaraz

1

Dziadek nawet piłki nie umie skleic... Żenada

0

Co niby teraz sędzia gwizdnął

1

@turhiay przecież w tej obronie są same pionki, może Cuba jak jest w formie to coś tam prezentuje

1

I co znajdą coś?

1

Ktoś tu chciał mecz jak z Interem no to proszę

1

Ehh panie boziu niech oni strzelą o jedną więcej niż stracą, bo z tymi parodystami to ze 3 w plecy będą

0

Lewy przy Raphie to wóz nie powiem z czym i nie chodzi o węgiel

0

@malypuzon ? Przecież zagrywał do Bernala

2

Nie no z tą obroną to my możemy puchar myszki Miki co najwyżej wygrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?