0

Joan też się nie popisał tutaj :/

0

Bernal amatorka straszna teraz :/

2

Ajajaj Ferminek prawie

0

@pt9 czytaj artykuły

0

Uszaty by się nadawał do a-klasy z tymi wybiciami

0

Weźcie poproście swojego chata żeby dokończył zdanie "wygrywać mecze z pomocą sędziego jak..." Niby sztuczna inteligencja ale kumata

0

A to nie jest fake news z tym Marokiem? Jest jakaś oficjalka?

2

@LeoMessiiBarcaPepa mówisz, że dojdziecie do finału jak ją zaprosisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ciągle mnie zastanawia jak w takim zespole można kryć na radar, w każdym meczu jest to samo, rozumiem, że w nowoczesnym futbolu nie nakleja się plastra za bardzo i gra się strefą, ale my ja stawiamy tak nieudolnie, że przeciwnicy mają zawsze kilka metrów wolnej przestrzeni

0

@Who_you_mam a to pierwszy raz kiedy tej obrzydliwy i najbardziej propagandowy klubik kogoś promuje na lepszego gracza niż w rzeczywistości nim jest?

2

Kurde w PL już tylko 7 kolejek zostało, to chyyyyba Arsenal tego już nie wypuści? Prawda?

2

@BojanKriKicz a Zbigniew i Zbyszek to to samo imię?

11

Znowu Araujo na wczasach gdzieś xd

1

Głupia ta zmiana Yamala

0

Ehh szkoda, nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem Lewego no ale szkoda Polaka ;/

0

Jakiś chudziutki ten Gaviria

1

Czyli jak Sevilla będzie miała tyle samo punktów co Barca na koniec sezonu to mamy lepszy bilans bezpośrednich spotkań, uuuf

1

Lewy w tej akcji był za 3 naszymi zawodnikami

3

3 gole w 10 ostatnich spotkaniach dwójki napastników to jakieś kuriozum na skalę światową, ma ktoś jeszcze w czołówce klubów takie miernoty na 9tce?

1

@kanver_ od kiedy liczą, że asysta to po prostu dotknięcie piłki zawodnika przed tym jak inny zdobywa bramkę, bo teraz to Busi by miał asystę przy golu Messiego z realem

0

@Rupert_Haubica to było do przewidzenia

1

@trolownik nie jest

1

Ajaj idąc regułą, że jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz to real jest zajebisty, Barca i Arsenal średni a City i Liverpool mizerne

1

Ciekawe czy my byśmy tak rozbili City teraz

3

Czyli po staremu, przed meczami: Barca lekko półfinał, real wpie...ol od City i do domu, jak zwykle La Bamba z trafnymi predykcjami

0

@Aragorn33 to tak jak nowy zamek i Barca wczoraj ¯\_(ツ)_/¯

31

i dlatego poleciałeś do ataku na kilka minut przed końcem, żeby wracać truchcikiem przy akcji bramkowej gospodarzy? Twój intelekt zwala z nóg, ale cóż Latynosi nauczyli mnie, że nie ma co od nich zbyt wiele wymagać

0

O kurde, właśnie zobaczyłem co tam bramkarz kurczaków odwalił, psycha papa

0

@Siedlec666 nawet :p jakby to było coś łatwego, wiadomo, że nawet z gównianym realem do końca będzie ciężko

0

Hahaha piszę do koleżanki, że czuje się po tym spotkaniu jak kibic realu a ta odpisuje "a co kupiliście mecz?" Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?