karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Joan też się nie popisał tutaj :/
0
Bernal amatorka straszna teraz :/
2
Ajajaj Ferminek prawie
0
@pt9 czytaj artykuły
0
Uszaty by się nadawał do a-klasy z tymi wybiciami
0
Weźcie poproście swojego chata żeby dokończył zdanie "wygrywać mecze z pomocą sędziego jak..." Niby sztuczna inteligencja ale kumata
0
A to nie jest fake news z tym Marokiem? Jest jakaś oficjalka?
2
@LeoMessiiBarcaPepa mówisz, że dojdziecie do finału jak ją zaprosisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ciągle mnie zastanawia jak w takim zespole można kryć na radar, w każdym meczu jest to samo, rozumiem, że w nowoczesnym futbolu nie nakleja się plastra za bardzo i gra się strefą, ale my ja stawiamy tak nieudolnie, że przeciwnicy mają zawsze kilka metrów wolnej przestrzeni
0
@Who_you_mam a to pierwszy raz kiedy tej obrzydliwy i najbardziej propagandowy klubik kogoś promuje na lepszego gracza niż w rzeczywistości nim jest?
2
Kurde w PL już tylko 7 kolejek zostało, to chyyyyba Arsenal tego już nie wypuści? Prawda?
2
@BojanKriKicz a Zbigniew i Zbyszek to to samo imię?
11
Znowu Araujo na wczasach gdzieś xd
1
Głupia ta zmiana Yamala
0
Ehh szkoda, nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem Lewego no ale szkoda Polaka ;/
0
Jakiś chudziutki ten Gaviria
1
Czyli jak Sevilla będzie miała tyle samo punktów co Barca na koniec sezonu to mamy lepszy bilans bezpośrednich spotkań, uuuf
1
Lewy w tej akcji był za 3 naszymi zawodnikami
3
3 gole w 10 ostatnich spotkaniach dwójki napastników to jakieś kuriozum na skalę światową, ma ktoś jeszcze w czołówce klubów takie miernoty na 9tce?
1
@kanver_ od kiedy liczą, że asysta to po prostu dotknięcie piłki zawodnika przed tym jak inny zdobywa bramkę, bo teraz to Busi by miał asystę przy golu Messiego z realem
0
@Rupert_Haubica to było do przewidzenia
1
@trolownik nie jest
1
Ajaj idąc regułą, że jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz to real jest zajebisty, Barca i Arsenal średni a City i Liverpool mizerne
1
Ciekawe czy my byśmy tak rozbili City teraz
3
Czyli po staremu, przed meczami: Barca lekko półfinał, real wpie...ol od City i do domu, jak zwykle La Bamba z trafnymi predykcjami
0
@Aragorn33 to tak jak nowy zamek i Barca wczoraj ¯\_(ツ)_/¯
31
i dlatego poleciałeś do ataku na kilka minut przed końcem, żeby wracać truchcikiem przy akcji bramkowej gospodarzy? Twój intelekt zwala z nóg, ale cóż Latynosi nauczyli mnie, że nie ma co od nich zbyt wiele wymagać
0
O kurde, właśnie zobaczyłem co tam bramkarz kurczaków odwalił, psycha papa
0
@Siedlec666 nawet :p jakby to było coś łatwego, wiadomo, że nawet z gównianym realem do końca będzie ciężko
0
Hahaha piszę do koleżanki, że czuje się po tym spotkaniu jak kibic realu a ta odpisuje "a co kupiliście mecz?" Xd