5

Ale piękne zagranie Maldiniego normalnie się Inigo przypomniał

0

@FLYP Nie, ale teraz to jakoś wyraźniej było chyba widać. Ale to tylko dowodzi że to nie taktyka wysokiej linii jest problemem tylko słabość obrońców którzy kompletnie nie czują tempa

3

W tych powrórkach widać jak my strasznie gubimy krycie. Wystarczą 3 szybsze kroki napastnika i naszych obrońców nie ma

2

Ja myślę że jak byśmy teraz Pedriego na drugą połowę wpuścili to będzie łatwiej o kontrolę

0

@MagdJanko Odpowiedź jest najbardziej oczywistą rzeczą na świecie

1

Całe szczęście mocny strzał bo miał na rękach

0

Jezus Maria Yamal

0

Nasz środek pomocy to dramat, Pedri nie istnieje

0

Jestem całkowicie obsrany przed tym meczem, nie wiem dlaczego mam takie złe przeczucia

0

@esem91 W obu przypadkach powinien być karny, ale dzisiaj "bardziej".

0

Faul jest tam gdzie się kończy? Zawsze mówili ze tam gdzie się zaczyna

1

@Marcelinho99 Wystarczy że Bayern wyjdzie a nie zostanie w szatni jak City. Kompletna kompromitacja w obu meczach

4

Kompletny upadek City. Jak ich nie lubię to aż szkoda.

1

Bardzo by, się zdziwił gdyby Pep chciał kontynuować karierę w City. Wiadomo ze nikt Go nie zwolni ale na koniec sezonu powinien odejść

2

Mbappe zdecydowanie już przebija Viniciusa w żałosności swoich symulek w polu karnym. To jest coś niesamowitego co gość robi

0

@Cobra303 No tak, to jest powód żeby dawać Realowi pretekst do symulek i grania na czas

2

City zamiast grać wdaje się w przepychanki

4

@norbi77 Szkoda tylko że inni nas się nie za bardzo boją ostatnio

2

Najbogatsza drużyna świata wisi na Doku któremu czasami uda się przedrzeć skrzydłem.

0

@MariusGajusMaximus no ok, ale niech chociaż jakiś opór postawią

3

Skuteczność obu drużyn? TOP

0

@Guillegavira Nie, pokazuje że nawet najlepszy napastnik bez wsparcia drużyny nie jest w stanie zrobić nic.

4

Wszystkim hejterom Lewego polecam wrócić do pierwszego meczu Real-City i zobaczyć jak gra (podobno) najlepszy napastnik świata który jest całkowicie odcięty od gry. Tyle ze Haaland ma 25 a nie 38 lat.

0

Niedobrze, to już siedzi w głowie…

5

Raphinha zawsze potrzebuje czasu na powrót po kontuzji, dobrze że zagra a zapewne w 60 wejdzie Rashford.

21

2 gole z xG 0,38, gol gościa który powinien pauzować 8 meczów. Panie i Panowie: Real Madryt.

2

Wszystko zależy od tego ile będzie wynosił jego kontrakt. Jeżeli będzie zarabiał mniej niż obecnie to 30 mln za takiego zawodnika to bardzo dobra cena, nie dostaniemy w tych pieniądzach kogoś z tak ułożoną nogą przy dośrodkowaniach.

3

@gaq No na Barcelonę to im się ostatnio gra delikatnie mówiąc nie najlepiej :)

5

@RobertNieLewandowski Tak zarządził bo poprosiła go o to Barcelona żeby mieć mecz w dniu wyborów.

9

Mam nadzieję że Flick pójdzie po rozum do głowy. Jak przegramy z Sevillą to nic strasznego się nie stanie, jak odpadniemy z Newcastle to będzie katastrofa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?