kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale piękne zagranie Maldiniego normalnie się Inigo przypomniał
0
@FLYP Nie, ale teraz to jakoś wyraźniej było chyba widać. Ale to tylko dowodzi że to nie taktyka wysokiej linii jest problemem tylko słabość obrońców którzy kompletnie nie czują tempa
3
W tych powrórkach widać jak my strasznie gubimy krycie. Wystarczą 3 szybsze kroki napastnika i naszych obrońców nie ma
2
Ja myślę że jak byśmy teraz Pedriego na drugą połowę wpuścili to będzie łatwiej o kontrolę
0
@MagdJanko Odpowiedź jest najbardziej oczywistą rzeczą na świecie
1
Całe szczęście mocny strzał bo miał na rękach
0
Jezus Maria Yamal
0
Nasz środek pomocy to dramat, Pedri nie istnieje
0
Jestem całkowicie obsrany przed tym meczem, nie wiem dlaczego mam takie złe przeczucia
0
@esem91 W obu przypadkach powinien być karny, ale dzisiaj "bardziej".
0
Faul jest tam gdzie się kończy? Zawsze mówili ze tam gdzie się zaczyna
1
@Marcelinho99 Wystarczy że Bayern wyjdzie a nie zostanie w szatni jak City. Kompletna kompromitacja w obu meczach
4
Kompletny upadek City. Jak ich nie lubię to aż szkoda.
1
Bardzo by, się zdziwił gdyby Pep chciał kontynuować karierę w City. Wiadomo ze nikt Go nie zwolni ale na koniec sezonu powinien odejść
2
Mbappe zdecydowanie już przebija Viniciusa w żałosności swoich symulek w polu karnym. To jest coś niesamowitego co gość robi
0
@Cobra303 No tak, to jest powód żeby dawać Realowi pretekst do symulek i grania na czas
2
City zamiast grać wdaje się w przepychanki
4
@norbi77 Szkoda tylko że inni nas się nie za bardzo boją ostatnio
2
Najbogatsza drużyna świata wisi na Doku któremu czasami uda się przedrzeć skrzydłem.
0
@MariusGajusMaximus no ok, ale niech chociaż jakiś opór postawią
3
Skuteczność obu drużyn? TOP
0
@Guillegavira Nie, pokazuje że nawet najlepszy napastnik bez wsparcia drużyny nie jest w stanie zrobić nic.
4
Wszystkim hejterom Lewego polecam wrócić do pierwszego meczu Real-City i zobaczyć jak gra (podobno) najlepszy napastnik świata który jest całkowicie odcięty od gry. Tyle ze Haaland ma 25 a nie 38 lat.
0
Niedobrze, to już siedzi w głowie…
5
Raphinha zawsze potrzebuje czasu na powrót po kontuzji, dobrze że zagra a zapewne w 60 wejdzie Rashford.
21
2 gole z xG 0,38, gol gościa który powinien pauzować 8 meczów. Panie i Panowie: Real Madryt.
2
Wszystko zależy od tego ile będzie wynosił jego kontrakt. Jeżeli będzie zarabiał mniej niż obecnie to 30 mln za takiego zawodnika to bardzo dobra cena, nie dostaniemy w tych pieniądzach kogoś z tak ułożoną nogą przy dośrodkowaniach.
3
@gaq No na Barcelonę to im się ostatnio gra delikatnie mówiąc nie najlepiej :)
5
@RobertNieLewandowski Tak zarządził bo poprosiła go o to Barcelona żeby mieć mecz w dniu wyborów.
9
Mam nadzieję że Flick pójdzie po rozum do głowy. Jak przegramy z Sevillą to nic strasznego się nie stanie, jak odpadniemy z Newcastle to będzie katastrofa