3

Ja miałem nadzieję że w erze VAR takie zagrania których nikt nie zauważył będzie można karać po meczach, a my dalej ppieramy się na tym co sędzia napisał w protokole. Dochodzi do takich absurdów jak z Mbappe w zeszłym sezonie który nie mógł dostać wyższej kary bo sędzia wpisał walkę o piłkę. I nie można było się posiłkować nagraniem. Ale jak Real by się odwołał to wtedy już nagrania można oglądać i kara mogłaby być wyższa. Totalne średniowiecze.

35

Coś strasznego, to może być koniec poważnej kariery. Nie mogło na Rudigera trafić? Wszyscy byliby zdrowsi

4

Skomentowałbym wynik na notatniku ale 1. mam bana a 2. na pewno strona padła :DD

3

Chłop myślał że to koniec to wykopał :)

1

Cieszę się że my umiemy przegrywać jak już się to zdarzy

0

Wow ale piękny strzał, najlepsze są takie gole

7

Przede wszystkim na tym meczu więksozść będą stanowić miejscowi a nie turyści. Jak byłem w tamtym roku w Mediolanie to byłem zszokowany jaką atmosferę potrafią zrobić kibice Barcelony, podobnie dawno temu z PSG. Ciężko wymagać od turystów żeby dopingowali jak nawet nie ma kto zacząć. Zresztą Barcelona to nie Anglia, tu nigdy nie było takiego darcia.

0

@Rupert_Haubica A pobił? Bo chyba wyrównał z tego co pamiętam.

0

@PietrasCoelho I gdzie ten Guiu dzisiaj jest?

0

Przecież to faul na czerwoną jest

3

Raphinha na razie po kontuzji strasznie słaby, przydałby się w formie na Atletico

0

To przetrzymywanie spalonych jest irytujące, muszą coś z tym zrobić

19

No bez Pedriego i de Jonga Bernal naprawdę przejdzie chrzest bojowy, ciekawe.

0

Ostatnio oglądałem program w którym mówili że 40% turystów w Barcelonie tomludzie którzy przypływają wielkimi wycieczkowcami i spędzają w mieście kilka godzin nie wydając praktycznie pieniędzy. Jakby to ukrócili to problem zdecydowanie by się zmniejszył

4

@dziku77 Przy ostatnich meczach PSG? Mordowali się z Monaco, wypadli z 8 a przez długi czas nie byli nawet liderem ligi.

0

@David_Martin Argument za jest taki że to jest jedyny gość w drużynie który potrafi dobrze dośrodkować prawą nogą. Potrzebujemy grubych wzmocnień w obronie i na środku ataku więc na skrzydła na pewno więcej kasy nie będzie a za 30 mln nikogo lepszego nie znajdziesz.

0

Jakby ktoś chciał ręcznie układać drużyny to lepiej by tego nie zrobił, genialne losowanie. Jedyną wadą jest to jak się uda przejść dalej a Real odpadnie to liga będzie praktycznie niemozliwa do wygrania

15

I jeszcze Arsenal który zapewne się zesra po drodze. Coś niemożliwego

2

To teraz jeszcze Tottki i autostrada do półfinału

16

Myślę że ciągle nie zdajemy sobie sprawy jak blisko było do upadku klubu. Staliśmy nad ogromną przepaścią do której pchał nas (tfu!) Bartomeu.

15

To jest absurdalne, nie ma takiej możliwości żebyśmy wydawali na płace więcej niż Real. No chyba że cały czas jeszcze nam ciążą długi dla byłych piłkarzy. Wg Capology (wiem że nie można się na nich opierać na 100% ale jakiś obraz daje) my mamy 234 a Real 308 mln rocznie. Do tego dochodzą bonusy za "darmowe" transfery Realu gdzie prym wiodą Mbape i TAA. Z bonusami Real ma 434 mln a my 302, czyli o 30% mniej. Wg tego raportu my mamy 551 a Real 514 czyli my gdzieś mamy ukryte 250 mln rocznie. No coś tu się nie zgadza moim zdaniem chyba że szwagry rzeczywiście wyciągają pieniądze z klubu.

5

@Ryoumen Przecież tacy futsalowcy a już hokeiści na wrotkach zarabiają ułamek tego co piłkarze.

1

xG 0.98-1,64 tanecznym krokiem… Benfica jest sama sobie winna, w poerwszym meczu zamiast przycisnąć dali się wciągnąć w przepychanki.

2

@Gibbon_FCB Niektórzy potrzebują trochę więcej czasu żeby przesiąknąć tym madryckim g...... Taki Asencio np ma to we krwi już od juniora

0

@Hindus Albo niewielkie ostatnio City

0

Boże co za oferma...

8

PSG jest beznadziejne, z takim składem grają kompletną kupę. Oczywiście na mecz z nami się zmobilizują

0

@Gibbon_FCB Z naszym Ronym stworzyliby super duo na połamanie języka, dawać Szpaka do komentowania :)

0

Ten lewoskrzydłowy z Benfiki o nazwisku nie do powtórzenia naprawdę fajnie gra

0

Boże co za głupek…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?