kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kosmici Levante to by przynajmniej coś powalczylo
1
Boże co za wstyd...
1
Kolejka pod znakiem wylewów bramkarzy i obrony
0
Tymczasem potężne Bodo jedną nogą w 1/4
2
Real to nawet biegać za piłką nie musi, wszystko jest tak wolne że wystarczy stać
1
Jeszcze idioci zostawiają Viniego 1-1 zamiast podwoić. To jest sabotaż, nie rozumiem co się tutaj dzieje.
1
@Fake69 A do czego ma sprintować skoro całe City gra na poziomie B klasy?
35
Zobaczcie hejterzy Lewego jak gra (podobno) najlepszy napastnik świata jak nie dostaje żadnej rozsądnej piłki. A ma 25 lat a nie 38.
1
Donnarumma sprzedał ten mecz, nie ma innego wyjścia
1
To się jakąś manitą skończy przecież
1
Czyżby kontuzja Mendyego? Niemożliwe
1
City wspina się na poziom wstydu Barcelony z Liverpoolem albo Romą.
0
Co za straszna kompromitacja City, Jezus Maria.... Ale fakt że zachowanie a'la Messi z Arsenalem przy golu
4
2 strzały 2 gole. My byśmy potrzebowali 22
2
Jak City nie pokona tego Realu to Guardiola powinien skończyć karierę.
21
Nie wiem dlaczego wszyscy narzekają na Araujo, moim zdaniem zagrał całkiem solidny mecz. A już obwinianie Go za bramkę to absurd, owszem wracał wolno ale jego rolę przejął Raphinha który kompletnie odpuścił krycie. Dość powiedzieć że Araujo był najlepiej ocenianym naszym obrońcą.
A co do meczu to głowa do góry, gorzej grać już nie możemy. Z przebiegu meczu myślę że każdy wziąłby w ciemno 0-1 a jakimś cudem mamy remis.
1
Niby Atletico wysoko wygrało ale 3 pierwsze gole to jakiś absurd. Mecz ustawiony po kwadransie a i tak pozwolili Tottenhamowi złapać powietrze. Naprawdę mamy szansę na półfinał, trzeba tylko wrócić do naszej gry.
3
To świetne podsumowanie tego jak dzisiaj byliśmy słabi
1
@natanvip No dobra dobra, to nie znaczy że mamy zagrać taką kupę z 11. drużyną w lidze. Bez przesady, to jest mistrz Hiszpanii
0
Mam nadzieję że widzieliście powtórkę bramki kto krył Barnesa i jak się zachował
0
Pedri 37 podań, to chyba jakiś rekord
1
Z przebiegu tego meczu 0-1 brałbym w ciemno, 1-1 to jakiś cud normalnie
2
Naprawdę ktoś wini za tego gola Araujo a nie Raphinhe?
0
4 na 3 wychodzili i nawet w pole karne nie weszli
0
Totalna beznadzieja,
1
Raphinha zawsze po kontuzji się długo rozpędza, dzisiaj dramatyczny
1
W strasznych bólach to wszystko…
0
A miałem pisać że Atletico nie da rady Tottkom, źle by się to zestarzało :)
3
Co za głupi faul Fermina, dobrze że sędzia oszczędził
2
Nie wiem dlaczego ale bardzo obawiam się tego meczu… to o tyle dobrze że jak mam takie złe przeczucie to zwykle wygrywamy :)