3

@Kosmici Levante to by przynajmniej coś powalczylo

1

Boże co za wstyd...

1

Kolejka pod znakiem wylewów bramkarzy i obrony

0

Tymczasem potężne Bodo jedną nogą w 1/4

2

Real to nawet biegać za piłką nie musi, wszystko jest tak wolne że wystarczy stać

1

Jeszcze idioci zostawiają Viniego 1-1 zamiast podwoić. To jest sabotaż, nie rozumiem co się tutaj dzieje.

1

@Fake69 A do czego ma sprintować skoro całe City gra na poziomie B klasy?

35

Zobaczcie hejterzy Lewego jak gra (podobno) najlepszy napastnik świata jak nie dostaje żadnej rozsądnej piłki. A ma 25 lat a nie 38.

1

Donnarumma sprzedał ten mecz, nie ma innego wyjścia

1

To się jakąś manitą skończy przecież

1

Czyżby kontuzja Mendyego? Niemożliwe

1

City wspina się na poziom wstydu Barcelony z Liverpoolem albo Romą.

0

Co za straszna kompromitacja City, Jezus Maria.... Ale fakt że zachowanie a'la Messi z Arsenalem przy golu

4

2 strzały 2 gole. My byśmy potrzebowali 22

2

Jak City nie pokona tego Realu to Guardiola powinien skończyć karierę.

21

Nie wiem dlaczego wszyscy narzekają na Araujo, moim zdaniem zagrał całkiem solidny mecz. A już obwinianie Go za bramkę to absurd, owszem wracał wolno ale jego rolę przejął Raphinha który kompletnie odpuścił krycie. Dość powiedzieć że Araujo był najlepiej ocenianym naszym obrońcą.
A co do meczu to głowa do góry, gorzej grać już nie możemy. Z przebiegu meczu myślę że każdy wziąłby w ciemno 0-1 a jakimś cudem mamy remis.

1

Niby Atletico wysoko wygrało ale 3 pierwsze gole to jakiś absurd. Mecz ustawiony po kwadransie a i tak pozwolili Tottenhamowi złapać powietrze. Naprawdę mamy szansę na półfinał, trzeba tylko wrócić do naszej gry.

3

To świetne podsumowanie tego jak dzisiaj byliśmy słabi

1

@natanvip No dobra dobra, to nie znaczy że mamy zagrać taką kupę z 11. drużyną w lidze. Bez przesady, to jest mistrz Hiszpanii

0

Mam nadzieję że widzieliście powtórkę bramki kto krył Barnesa i jak się zachował

0

Pedri 37 podań, to chyba jakiś rekord

1

Z przebiegu tego meczu 0-1 brałbym w ciemno, 1-1 to jakiś cud normalnie

2

Naprawdę ktoś wini za tego gola Araujo a nie Raphinhe?

0

4 na 3 wychodzili i nawet w pole karne nie weszli

0

Totalna beznadzieja,

1

Raphinha zawsze po kontuzji się długo rozpędza, dzisiaj dramatyczny

1

W strasznych bólach to wszystko…

0

A miałem pisać że Atletico nie da rady Tottkom, źle by się to zestarzało :)

3

Co za głupi faul Fermina, dobrze że sędzia oszczędził

2

Nie wiem dlaczego ale bardzo obawiam się tego meczu… to o tyle dobrze że jak mam takie złe przeczucie to zwykle wygrywamy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?