kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże co za oferma...
8
PSG jest beznadziejne, z takim składem grają kompletną kupę. Oczywiście na mecz z nami się zmobilizują
0
@Gibbon_FCB Z naszym Ronym stworzyliby super duo na połamanie języka, dawać Szpaka do komentowania :)
0
Ten lewoskrzydłowy z Benfiki o nazwisku nie do powtórzenia naprawdę fajnie gra
0
Boże co za głupek…
6
Niby Mu spadł na nogę ale co miał w locie skręcić? Przypadkowe zdarzenie, ciężka decyzja
0
@capoN Jeszcze brakuje żeby odpadli ale w sumie ostatnio bez Mbappe grają lepiej niż z nim
22
Ostatnie wyniki Bodo: 3-1 City, 2-1 Atletico, 3-1 Inter, 2-1 Inter. Żaden klub na świecie by się nie powstydził
0
@AmigoBlancos Nie, nie grają gorzej. Źle grają przez cały sezon, popatrz na tabelę. Mieli 2 wystrzały, z Realem 5-2 i w pierwszej połowie z nami. Mieli otwartą drogę do „8” i wtopili z Bodo i z Karabachem (chyba?). Są po prostu beznadziejni w tym sezonie jak na to ile wydali kasy
P.S. Akurat narracja o rozkładaniu nóg przed Barceloną płynie z białej części Madrytu więc mi tu nie imputuj :)
5
Atletico jest cienkie jak sik nawet jeżeli uda im się pokonać Belgów. Oczywiście z nami musieli zagrać mecz sezonu
2
Na miejscu Benfiki kazałbym któremuś piłkarzowi polecieć do sędziego i poskarżyć się na Viniciusa. Nawet Tchouameni potwoerdził że Vinicius kłamał
0
Z dwojga złego lepsze to niż więzadła
5
To kolejny raz pokazuje jak zaangażowani w sprawę są nasi Socios. Dupy im się nie chce ruszyć raz na kilka lat żeby zagłosować i trzeba aż mecze przekładać. Mam nadzieję że przynajmniej w części model zarządzania klubem zmieni się jak najszybciej.
0
@Azi To jest tak ze mamy kłamstwo, większe kłamstwo i statystykę.
4
@capoN Szczerze to nawet nie było gdzie się pomylić
1
@Derean Przede wszystkim ma obie nogi i to robi różnicę
2
Takie nury powinny być VARowane, jest tego pełno w każdym meczu
1
Chyba nikt się nie spodziewał że Cancelo stanie się zawodnikiem pierwszego składu? Oby wchodził na 20 minut i odciążał podstawowych zawodników to spełni swoją rolę. Teraz mamy więcej czasu na trening, oby złapał lepszą formę.
1
Atletico od meczu z nami straciło 8 bramek w 3 meczach, ciekawe czy na CN zagrają kolejny mecz życia
2
Strata punktów Realu fajna, widok miny psa Asencio jeszcze lepsza
10
Asencio zezłomowany, jak mi cudownie na sercu
5
Ale trzeba przyznać Viniciusowi że gość potrafi paść w ułamku sekundy po jakimkolwiek dotknięciu. To wcale nie jest takie łatwe.
0
Ja nie wiem jak kibicom Realu może przejść przez gardło nazywanie piłkarzy Barcelony symulantami...
0
Brawo sędziowie VAR, chociaż raz...
1
Stempla tam nie było?
1
Ciekawe ile by wygrał i gdzie by był Real gdyby nie miał Tibo w składzie. Gość jest niesamowity.
1
Ansu Fati z golem na wagę 3 pkt, powrót legendy.
1
Oby tego w złej godzinie nie powiedział…
0
@BORO_12 A wiesz o tym wszystkim bezpośrenio od Laporty czy przeczytałeś w Bravo Girl?
0
Ciekawe jak będzie wyglądało to dochodzenie. Vinicius powie że Prestiani coś powiedział a On zaprzeczy.