0

Boże co za oferma...

8

PSG jest beznadziejne, z takim składem grają kompletną kupę. Oczywiście na mecz z nami się zmobilizują

0

@Gibbon_FCB Z naszym Ronym stworzyliby super duo na połamanie języka, dawać Szpaka do komentowania :)

0

Ten lewoskrzydłowy z Benfiki o nazwisku nie do powtórzenia naprawdę fajnie gra

0

Boże co za głupek…

6

Niby Mu spadł na nogę ale co miał w locie skręcić? Przypadkowe zdarzenie, ciężka decyzja

0

@capoN Jeszcze brakuje żeby odpadli ale w sumie ostatnio bez Mbappe grają lepiej niż z nim

22

Ostatnie wyniki Bodo: 3-1 City, 2-1 Atletico, 3-1 Inter, 2-1 Inter. Żaden klub na świecie by się nie powstydził

0

@AmigoBlancos Nie, nie grają gorzej. Źle grają przez cały sezon, popatrz na tabelę. Mieli 2 wystrzały, z Realem 5-2 i w pierwszej połowie z nami. Mieli otwartą drogę do „8” i wtopili z Bodo i z Karabachem (chyba?). Są po prostu beznadziejni w tym sezonie jak na to ile wydali kasy
P.S. Akurat narracja o rozkładaniu nóg przed Barceloną płynie z białej części Madrytu więc mi tu nie imputuj :)

5

Atletico jest cienkie jak sik nawet jeżeli uda im się pokonać Belgów. Oczywiście z nami musieli zagrać mecz sezonu

2

Na miejscu Benfiki kazałbym któremuś piłkarzowi polecieć do sędziego i poskarżyć się na Viniciusa. Nawet Tchouameni potwoerdził że Vinicius kłamał

0

Z dwojga złego lepsze to niż więzadła

5

To kolejny raz pokazuje jak zaangażowani w sprawę są nasi Socios. Dupy im się nie chce ruszyć raz na kilka lat żeby zagłosować i trzeba aż mecze przekładać. Mam nadzieję że przynajmniej w części model zarządzania klubem zmieni się jak najszybciej.

0

@Azi To jest tak ze mamy kłamstwo, większe kłamstwo i statystykę.

4

@capoN Szczerze to nawet nie było gdzie się pomylić

1

@Derean Przede wszystkim ma obie nogi i to robi różnicę

2

Takie nury powinny być VARowane, jest tego pełno w każdym meczu

1

Chyba nikt się nie spodziewał że Cancelo stanie się zawodnikiem pierwszego składu? Oby wchodził na 20 minut i odciążał podstawowych zawodników to spełni swoją rolę. Teraz mamy więcej czasu na trening, oby złapał lepszą formę.

1

Atletico od meczu z nami straciło 8 bramek w 3 meczach, ciekawe czy na CN zagrają kolejny mecz życia

2

Strata punktów Realu fajna, widok miny psa Asencio jeszcze lepsza

10

Asencio zezłomowany, jak mi cudownie na sercu

5

Ale trzeba przyznać Viniciusowi że gość potrafi paść w ułamku sekundy po jakimkolwiek dotknięciu. To wcale nie jest takie łatwe.

0

Ja nie wiem jak kibicom Realu może przejść przez gardło nazywanie piłkarzy Barcelony symulantami...

0

Brawo sędziowie VAR, chociaż raz...

1

Stempla tam nie było?

1

Ciekawe ile by wygrał i gdzie by był Real gdyby nie miał Tibo w składzie. Gość jest niesamowity.

1

Ansu Fati z golem na wagę 3 pkt, powrót legendy.

1

Oby tego w złej godzinie nie powiedział…

0

@BORO_12 A wiesz o tym wszystkim bezpośrenio od Laporty czy przeczytałeś w Bravo Girl?

0

Ciekawe jak będzie wyglądało to dochodzenie. Vinicius powie że Prestiani coś powiedział a On zaprzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?