1

Nie wyobrażam sobie sytuacji że teraz cofnęliby nam 3 punkty. Po wręczeniu pucharu, fatach itd. Sytuacja z Martinezem była na tyle dawno że spokojnie można było to rozwiązać a przecież Barcelona też grałaby inaczej gdyby musiała wygrać chociażby z Villarealem.
To byłby największy skandal w historii

4

@Kapitan hawk No to niech będzie 6 w 12 minut, pogodzę Was :)

0

Widzę że pani sędzie równie kompetentne jak panowie sędziowie

0

Fati miał papiery na bycie czołowym piłkarzem na świecie. Talentu się nie zapomina, na pewno łatwiej łapać formę w Monaco niż w Brighton.

0

@allien18 Zmiany w meczu w Mediolanie, nie tylko Araujo ale wszystkie

0

@lukkobe Ale nie za 80 mln o których się mówi

2

To jest świetna wiadomość bo oznacza że idziemy po skrzydłowego. Nawet ten nieszczęsny Diaz będzie lepszy niż nikt, oby tylko jie przepłacili.

0

@Bogan @liber02 Akurat w tym przypadku IMO nie można mówić że nie bierze się pod uwagę bo usów bo to nie jest żaden bonus tylko normalna wypłata. Mbappe nigdy by się nie zgodził na oficjalne 15 mln za sezon gdyby drugich 15 nie dostawał jako bonus za podpis. Stąd takie problemy z przedłużeniem kontraktu Viniciusa bo chce dostawać tyle samo.
@gadzian Lewy zarabia za dużo ale moim zdaniem zarabia na siebie. Wszyscy mówią o gigantycznym, niespotykanym nigdzie indziej najeździe polskich kibiców. Do tego Lewy dał nam razem z MATSem mistrzostwo 2 lata temu i walnie przyczynił się do obecnego. Polecam oglądnąć na Youtubie filmik ze wszystkimi golami ligowymi z tego sezonu. Lewy teraz gra słabo ale w pierwszej części sezony był znakomity i ciągnął drużynę niejednokrotnie sam wygrywając mecze.

6

@Bogan Do Mbappe dolicz drugie tyle za przejście „za darmo” i robi się już zupełnie inna kwota.

0

@Redakcja musicie zmienić artykuł bo co co komentowali wczoraj jak jeszcze nie było mowy o rosnącym kontrakcie wyxhodzą na głupków…

1

@BobSwagger Tylko że zarówno Rashford jak i Lookman kosztowaliby 4 razy mniej niż Diaz i tu jest problem.

2

@BobSwagger Nie sądzę żeby Nico był na tyle głupi żeby tam iść i nie sądze żeby Rodrygo był na tyle głupi żeby tam zostać

0

Wirtz to raczej Bayern albo Real więc chyba mamy farta?

12

Takimi piłkarzami wygrywa się tytuły. Nawet jak Mu nie idzie można być pewnym że da z siebie 100%.

0

@VinDiesel Mówisz że Diaz lepszy?

0

Nieno, to jest podpucha żeby w ciszy załatwiać prawdziwe transfery, prawda? Powiedzcie że to jest podpucha…
To już bym wolał Rodrygo za te pieniądze z Realu ściągnąć

0

Ogarnia mnie przerażenie, ciekawe co Oni wymyślą…

0

Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że teraz po wręczaniu pucharów i końcu ligi (bo przecież na pewno sytuacja nie rozwiąże się w ciągu tygodnia) mieli zabrać nam te 3 punkty. To byłby skandal na miarę historii.

0

Przyznać się, kto tak jak ja po tym przeproście myślał że już jest po kolanie?

0

@BORO_12 Nico też można, wystarczy dogadać się z Atheticiem na kilka mln więcej w zamian za raty, wtedy będzie to normalny transfer a wpłacenie klauzuli.
Ale abstrahując od wszystkiego Diaz po prostu nie jest wart tych pieniędzy a Nico to potężny +marketingowy.

10

@BORO_12 Jak ktoś kupi Diaza za 80 mln zamiast Nico za 65 to nie będzie kandydatem do dzbana roku tylko do debila wszechczasów...

3

@Faro Bo zamiast skupić się na grze zaczyna przesiąkać Madrytem, czyli brutalność, kłótnie, złośliwości itd. To dobry piłkarz ale jak tak dalej będzie się zachowywał to popadnie w przeciętność.

0

Kolejny sędziowski idiotyzm. Auto na trawie w bezpiecznym miejscu a ci psują cały wyścig nie wiadomo po co.

2

@Lionel_Messi10 Ciężko porównywać współczesnych piłkarzy ze starszymi ale Cristiano to zdecydowanie nr 2.

0

@ShawnC Wyobrażasz sobie że powie w wywiadzie że chętnie by Go wypchnął z klubu?

0

@Kamil689 No tak, zapomniałem o Torre.
@KibicBarcy84 Ładuje nie ładuje myślę że w tym sezonie naładował tak dużo że drużyna jest Mu winna to żeby chociaż spróbować. I uważam też że prześmiewcze komentarze w jego kierunku są zdecydowanie nie na miejscu bo walnie przyczynił się do naszego mistrzostwa.

0

Nie wiem czy jest sens się bawić w takie coś. Mamy 2 mecze gdzie bardziej trzeba zadbać o piłkarzy którzy mają cały sezon w nogach i o piłkarzy którzy mało grali. Do tego dopóki jest choćby minimalna szansa na króla strzelców powinien zagrać Lewy. Powinien zagrać MATS, Fort, Christensen, Casado i Fati.

0

@matt121 Mieli, ale to dlatego że były kontuzje. Taki sezon z tyloma kontuzjami to ewenement na skalę historyczną. Na papierze obronę mają pbstawioną całkiem nieźle.

0

A co tam słychać z KMŚ? Ucichło ostatnio, turniej zbliża się wielkimi krokami a cały czas 1 miejsce wolne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?