1

@dawidlampa Sędziowie ruchają nasze barcelońskie dupska praktycznie co rok. I jedynym argumentem na to jest „bo Overbo”. Tylko że jak nam Overbo pomagał z Chelsea to Yamal miał rok. Wydawało się że jak będzie VAR to będzie lepiej a jest wręcz jeszcze gorzej bo teraz widać wszystko dokładniej. Podczas gdy Real był pchany niemal w każdej edycji do zwycięstwa my bardzo często odpadamy po sędziowskich błędach. Czy można było wcześniej zakończyć dwumecz z Interem? Tak, ale w tej dyskusji to nie ma kompletnie żadnego znaczenia.

1

@dawidlampa A jaka to różnica jaka jest moc wejścia? Jak słusznie napisał wyżej @Edgemoon zawodnik interu wstawia wyprostowaną nogę w tor buegu przeciwnika i nie dotyka piłki. Nie ważne jak mocno, to jest po prostu faul. I nie rozumiem co próbujesz udowodnić.

16

Ja rozumiem niektóre wypowiedzi że o sędziach się nie rozmawia.


Ale jak ktoś mi mówi że to nie jest nakładka to albo ja jestem głupi albo ślepy. I nie ma tu kompletnie znaczenia jaka siła została użyta, Dumfries nie trafia w piłkę, wystawia wyprostowaną nogę w którą od spodu trafia Martin przez co nie trafia w piłkę i ją traci. Po co Wy opowiadacie te bzdury? Kompletnie tego nie rozumiem.

6

No nie, nie można się na to zgodzić. Jest 93 minuta, prowadzimy. Dochodzi do faulu, sędzia nie gwiżdze. Pada gol, gold decydujązy o AWANSIE do finału LM. Już pomijając sam aspekt sportowy to jest też aspekt finansowy bo za sam awans jest ogromna premia. I co? Mamy tak po prostu nic nie mówić? Mnie się już właśnie ulało, nie mam już siły. To nie był błąd, to było oszustwo tej holenderskiej (…) na VARze, nie pierwsze i nie drugie na naszą niekorzyść. Dlaczego oszustwo a nie pomyłka? Bo pomylić może się sędzia na boisku, sędzia na VAR ma wszystko na powtórkach.
I to nie jest przecież tak że wezwanie głównego do monitora spowodowałoby anulowanie gola, Marciniak mógł to ocenić jak chciał. Ale nie wezwanie Go gdzie wszyscy chyba widzą że była tam nakładka i kontakt jest po prostu skandalem. Skandalem który ukradł nam finał Ligi Mistrzów.
Czuję kompletną bezsilność po tym meczu, nie wyobrażam sobie jak musi się czuć Martin który wyciągnięty z 3 ligi gra w półfinale LM, daje 2 asysty i w ostatniej minucie meczu jest po prostu oszukany przez sędziego.
P.S. celowo nie mówię o innych sytuacjach bo działy się w trakcie meczu. Nikt nawet nie wspomina o kolejnym karnym na Yamalu kiedy obrońca Interu ładuje Mu się z całym impetem na wysokości kolan. Ale faul na Martinie miał miejsce w ostaniej minucie czyli w momencie gdzie nie można już było zareagować.

0

@novy1899 Jak przegramy to w sumie i tak nie będzie katastrofy, zostanie punkt. Ale wtedy presja w ostatnich 3 meczach będzie jeszcze większa.

0

Mam straszne obawy o ten mecz… boję się że podobnie jak z Interem my będziemy obijać Cortuois a oni wyjdą z 4 akcjami i strzelą z tego 3 gole. Oby Wojtek się ogarnął bo będzie bardzo źle.

0

Naprawdę sądzicie że nie będzia nas na KMS?

9

Żeby UEFA powiedziała że sędziowanie nie było w porządku to sędzia musiałby wziąć piłkę i sam strzelić gola dla którejś z drużyn.

0

Nie wierzę że Dembele wygra nawet jak PSG wygra potrójną koronę. To nie ta rozpoznawalność, nie ten poziom. Zresztą chwalenie się statystykami grając na co dzień w pasterskiej lidze to grube przegięcie. Jeżeli Barca wygra miatrzostwo to obstawiam kogoś od nas, myślę że Pedri ma duże szanse.

0

@Torto Tryplet we Francji gdzie w lidze PSG może sobie robić co chce w od listopada brzmi dość komicznie…

2

Błąd Kiwiora? Na pewno ale jeszcze większy Parteya

0

@Hadim A kto mówi o zostawieniu Martina? Araujo kolejny raz zawala nam mecz, mówią o tym wszyscy, a jeden gość się uparł że wcale tak nie jest. CO z tego że gra 95% dobrych meczów skoro w tych 5% najważniejszych momentów regularnie zawala? I dlaczego tylko Cubarsim i Inigo? Przecież trzeba będzie kogoś sprowadzić.

1

@xavi890 Tylko że teraz niewiele nam już to da…

35

Ja tak ostatnio zadałem pytanie na stronie Realu kiedy oni odpadli z LM po jakiejś kontrowersji. Tak żeby się po meczu mówiło że sędzia ich skrzywdził i przez to odpadli. Nie umieli odpowiedzieć a niedługo po tym dostałem bana.

0

Myślę że w tej całej dyskusji potrzebujemy trochę czasu. Żal oczywiście jest ogromny, bo nie dość że wypuściliśmy awans 2 minuty przed końcem to jeszcze byliśmy w całym meczu lepsi od Interu.
Ale zacznijmy od początku, wychodzimy z zapaści sportowej, z zapaści finansowej i instytucjonalnej. Dochodzimy do 1/2 finału LM, mamu puchar i superpuchar, w niedzielę możemy zaklepać mistrzostwo.
Spokojnie, każdy z nas przed sezonem brałby to w ciemno. Niedostyt jest wielki ale teraz trzeba się skupić na Realu a później spokojnie pomyśleć na jakie wzmocnienia pozwoli nam Tebas.

0

@lucas75 Sommer wyglądał świetnie ale wybronił to co mógł bo po prostu nasi piłkarze postanowili strzelać w niego.

0

@Hadim Dobrze, to wywalmy z drużyny Martina i zostawmy Araujo. Będzie grał dobrze w meczu ligowym a w tym najważniejszym znowu się zesra. Gratuluję podejścia.

3

@Hadim Tylko że Cubarsi ma 18 lat k.. j.. m… a nasz drewniany Martni jest chłopem wyciągniętym z rezerw który powinien tam dalej grać a jest rzucony na półfinał ligi mistrzów. A Araujo jest naszym kapitanem, piłkarzem z (podobno) papierami na bycie najlepszym obrońcą na świecie. Naprawdę nie widzisz tej skromnej różnicy?

0

@D3jvid Ale przecież to nie chodzi tylko o wczorajszy mecz. Araujo regularnie zawodzi i to nie tylko w tych najważniejszych meczach. Pamiętasz niedawny mecz z Betisem? I to nie chodzi że robi błędy, każdy je robi. Ale to jest taka dziwna indolencja która prowadzi do katastrof.

0

@Masp O porażce zdecydowało 10 cm przy faulu na Yamalu, 3 cm przy jego strzale w słupek i 0,3 sekundy przy sytuacji z Martinem więc nie gadaj głupot.

1

@Ronaldinho10theking Wszystko co piszesz byłoby słuszne gdyby Araujo po raz kolejny nie zawalił nam meczu. Drugie odpadnięcie z LM z rzędu idzie głównie na jego konto. Tylko tyle i aż tyle.
Edit: i wszystko byłoby w porządku gdyby wyszedł i powiedział że zawalił. A jak Gundogan Mu zarzucił że postąpił idiotycznie to zaczyna mówić o jakimś kodeksie. Teraz o sędziach i szczegółach.

18

@4Fabregas4 Nie jedyny, ale zawalił 2 kluczowe gole w decydujących momentach. I to nie pierwszy, nie drugi, nie trzeci raz.

2

Ja sie dziwię Marciniakowi że nie podszedł do monitora. Sędziuje półfinał LM, są 2 decydujące sytuacje a On ufa temu co Mu powiedzą na ucho.

0

@DiRozmiare I z tej totalnej dominacji wyszło xG 2,28:2,81 (gdzie w Interze 0,8 xG zrobił karny), strzały 13:22, 7 interwencji Sommera i posiadanie piłki 29-71. Rzeczywiście dominacja, nie wiem jakim cudem tu się 5:0 dla Interu nie skończyło tak nas gnoili.

1

@kaamil1910 Ta, ciekawe w którym miejscu. Strzelili 2 gole jeden po tragicznym błędzie Olmo. A mecz oglądałem z poziomu trybum i zapewniam że stamtąd nie wyglądało to na dominację.

2

Przy wszystkich analizach zapominamy chyba jednak o pewnym czynniku, bez którego nie da się wygrać LM, czyli o szczęściu. Ten cały dwumecz co był jeden wielki jeb… pech, Inter w całym dwumeczu nie zagrał absolutnie nic a strzelił 7 goli.
Wczoraj to była totalna dominacja, Inter nie mógł przeprowadzić jednej składnej akcji a ich kibice siedzieli cichutko jak mysz pod miotłą. Ilość farta jakiego mieli w całym dwumeczu weszła na poziom Realu z poprzednich sezonów.
A Araujo będę się czepiał bo mnie irytuje. Wiem że inni też popełniali błędy, Ferran był do zmiany po 30 minutach bo przestawiali Go jak chcieli, niestety nie było kogo wpuścić. Olmo też kolejny słaby mecz. Ale Araujo to ma być nasz lider a gość wchodzi na 40 minut i zawala 2 decydujące gole. Po tym jak w idiotyczny sposób wyleciał z meczu z PSG to i teraz to odpadnięcie idzie na jego konto najbardziej.

11

Araujo załatwia nam drugie z kolei odpadnięcie z LM. Niech Go bierze ten Juventus i to jak najszybciej.

0

Zawsze warto poczytać komentarze pod artykułami o koszulkach. Dla jednych genialne dla innych paskuda.

0

@Rupert_Haubica Wszystko byle bez glutenu :)

2

Martin pomimo bardzo ładnej asysty po raz kolejny pokazał że nie ma dryblingu. Niestety od lewego obrońcy Barcelony wymaga się więcej w ataku, nic do chłopa nie mam ale to już nie jest młodzieniaszek. Chyba nie wszyscy pamiętają że On jest starszy od... Pedriego chociażby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?