0

Lucho strasznie stracił w moich oczach po tym jak cieszył się 2 lata temu po ćwierćfinale. Jest naszą legendą i myślę że powinien się zachowywać bardziej powściągliwie. Jakoś nie umiem w pełni się z nim cieszyć…

18

A ja się będę upierał i powtarzał. Podwójna korona we Francji w porównaniu do jakiegokolwiek tytułu w lidze hiszpańskiej, angielskiej czy nawet włoskiej to popierdółka, zwłaszcza z taką drużyną i z taką przepaścią nad rywalami.

0

@Gacu95 Nie mówię że się nie należało tylko że mnie to wkurza :)

0

Nie wiem co mnie bardziej wkurza, to że te Paryskie (…) wygrały czy to że nas Araujo z Marciniakiem załatwili w 1/2…

0

Araujo, Marciniak… bylebyście przynajmniej sraczki dostali…

0

Drużyna z nieograniczonym budżetem, bez żadnej kontroli finansowej która od lutego może całe siły skupić na LM.
To jest po prostu niesprawiedliwe.

0

Do niedawna mówiło się że na świecie są tylko 3 naprawdę globalne i rozpoznawalne kluby: Barca, Real i United. Podobnie jak w NBA w czołówce cały czas jest New York Knicks chociaż sukcesów nie mają.

0

A ja uważam że Dembele nie będzie kandydatem do ZP nawet jak wygrają dzisiaj. Zdobycie trypleru we Francji i nabijanie tam statystyk ma się nijak do zdobycia jakiegokolwiek tytułu w poważnej lidze. Do tego druga w lidze Marsylia zdobyła 65 plt co dałoby 6. miejsce w Hiszpanii i 77. w Anglii.
A poa tym coś czuję że to jednak Inter wygra, zwykle jest tak że jak ktoś się ślizga całą edycję to i w finale przyfarci.

0

@Mateo46 Wydaje mi się że to dlatego że to są pierwsze KMŚ w historii ale ja tam się nie znam.

1

@Rarenzio Sentymenty już raz doprowadziły ten klub na skraj przepaści, znowu chcesz w to iść? Ter Stegen jest za słaby na bycie naszym pierwszym bramkarzem, zresztą jest ogromna szansa na to że kolano znowu Mu się rozsypie, widziałes Villareal? Szczęsny da takie samo zaplecze na ławce, nie będzie narzekał i zarabia 4 razy mniej. To nie jest żadne hejterstwo tylko trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość.

3

@Rarenzio Ani MATS ani Szczęsny nie będą pierwszymi bramkarzami na przyszły sezon. MATS powiedział że drugim być nie chce. To chyba wystarczy na podsumowanie?

0

@Bajson Ja tam swoje wiem. Jakby Laporta zrobił coś takiego byłby tu odsądzany od czci i wiary.

0

@Bajson Ja nie kwestionuję klasy TAA tylko te 10 mln za miesiąc gry. Chociaż co do jego przydatności mam wątpliwości bo Real ma w tym momencie 2 z 4 najlepszych prawych pbrońców na świecie.
@Lukasz999 Jak Real ma wygrać to i bez Trenta sobie poradzi. Wszystko zależy od nastawienia innych klubów. Teraz by pasowało żeby złapał jakąś niewielką kontuzję, taki chichot karmy…

0

Jakby Laporta zapłacił 10 mln za miesiąc gry jakiegoś piłkarza to by Go wszyscy na taczkach wywozili. 10 mln netto to też wielka wypłata, takie to są właśnie te „darmowe” transfery Floro. Ich fundusz płacowy rośnie w ogromnym tempie.

0

To jest prawda, Araujo to cały czas potencjał na najlepszego obrońcę na świecie. Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądał po całym presezonie z Flickiem. A jak ktoś się zgłosi i wyłoży 60 mln to też nie będę płakał. Mamy Cubarsiego i Inigo, wrócił Christensen i pokazuje że może być ogromnym wzmocnieniem na przyszły sezon, a jak rzeczywiście Araujo by odszedł to będzie dużo czasu żeby kogoś sprowadzić.

4

Wygląda na to że z samym stadionem nie będzie problemu bo w sumie 2 poziomy trybun i boisko już są praktycznie skończone. Pytanie jak się wyrobią z całym otoczeniem, czy będą w stanie tak to zabezpieczyć żeby służby zgodziły się wpuścić ludzi.

0

@jondeca Dlaczego przeciętnym?

1

Isco mistrz, pięknie

1

Jeżeli Wojtek ma podpisać to jedyną opcją jest to że MATS odchodzi. Ciekawe jak to się skończy

11

PSG z takim składem grając w pasterskiej lidze zdobyło niemal 30 bramek mniej niż my. To chyba najbardziej imponująca statystyka z tego sezonu.

20

Samozaoranie Asa przekracza granice. Czy oni naprawdę nie rozumieją że jak VAR naprawia błędy sędziowskie to znaczy że jest dobrze a nie źle?

5

Lewy już dawno powinien olać tą mierną reprezentację. Chłop w tym wieku robi co może a jedyne z czym się spotyka to hejt i obwinianie o wszystkie niepowodzenia.

1

@Flyingbetoniarka Wymusza swoją grę mimo tego że jedt słabszy. Co innego jakby powiedział że na starcie wszyscy są równi i zaakceptuje ławkę.

5

Chyba jednak 5:2. To była totalna dominacja i gdyby nie czerwień Wojtka mogłoby się skończyć historycznym wynikiem.

3

@kinioo Chłop nie chce iść do Barcelony bo jest wychowankiem Espanyolu i woli iść do Anglii, gdzie tu jest nieudolność Deco?

1

@Borneo MATSowi prędzej znowu kolano się rozleci niż dojdzie do formy. Najlepiej dla nas by było gdyby odszedł do Arabii a u nas został Wojtek i nowy bramkarz.

0

zaskakująco dobry pożegnalny mecz łysola, oby tego nie spieprzył na koniec.

3

Christensen tojest gośc, nasz wielki transfer na przyszły sezon. Oby tylko kontuzje Go omijały.

1

Irytujące są te faule taktyczne Athleticu

0

@Faro A Nico będzie idiotą jak przyjmie tą ogertę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?