1

@Bajson Chodzi mi o „poważność” i długosć leczenia a nie o to czy to kolano czy kostka

0

Wygląda na złamanie w kostce… takie kontuzje mogą zakończyć karierę, dopiero pożegnaliśmy (na chwilę) Fatiego który się skończył przez coś takiego

0

@Proxi Inni ludzie robią rzeczy dużo gorsze, tylko po prostu jie wrzucają z tego zdjęć do internetu

0

@LinekMichal Lewego bym nie skreślał, gość jest tak ambitny że zrobi wszystko żeby grać, pytanie co ze zdrowiem. Jakby Rashford przyszedł to razem z Ferranem ogarną, zwłaszcza że Flick będzie kombinował z fałszywym napastnikiem a tu mamy Olmo, Raphinhe i nawet Fermina.

4

Mam nadzieję że to nieprawda, Rashford powinien do nas przyjść nie ZAMIAST lewoskrzydłowego tylko OPRÓCZ niego. Stosunek jego jakości do ceny jest ogromny, chłop chce do nas przyjść. W końcówce sezonu na ławce mieliśmy Pau Victora i Fatiego, teraz możemy mieć Ferrana i Rashforda, przeskok dość istotny.

0

Jestem ciekawy czy kiedyś wyjdzie na jaw co tutaj się tak naprawdę odj…. Ja myślę że doszło tu do jakiegoś mocnego szantażu emocjonalnego i wymuszenia tej decyzji bo inaczej tego nie widzę.

2

@Proxi Stwierdzenie że brak ZP dla 17-latka to będzie „kubeł zimnej wody” jest mimo wszystko dość odważne nie sądzisz?

3

Ale kiedy ktoś mówił o 65 na Gamperze? Ja słyszałem o 25 od początku

0

Ja albo jestem głupi albo przespałem ostatnie 2 tygodnie.
Agent piłkarza którym jesteśmy zainteresowani sam przychodzi do klubu.
Ustalone zostają warunki dość niskiego kontraktu
Wszystko jest na dobrej drodze
W międzyczasie pojawia się Bayern z dużo większą kasą
Zawodnik mówi że chce do nas przyjść, przecież inaczej nie wysyłałby agenta
Nagle pod wpływem presji rodziny Mu się odmienia i postanawia zostać w klubie
Szwagry zawaliły, kompromitacja. Czego ja nie rozumiem? Ktoś mi to wytłumaczy? Bayern to w tym momencie też szwagry? Też się skompromitowali?

1

@Bastek1987 Ale to jest wina Yamala że Nico nie przyszedł do nas? Bo nie czaję

1

Ale tak serio, kto tak jak ja pomyślał że dzisiaj jest jakiś prima aprilis w Hiszpanii albo coś takiego? :)

19

Jak często jestem krytykiem Laporty i Deco to teraz kompletnie nie rozumiem obwiniania ich za tą sytuację. Nico nas wydymał i wykorzystał do podpisania nowego kontraktu. Z jednej strony chwali się jego przywiązanie do klubu, z drugiej dziwi mnie jego brak ambicji. Ale nic to, przesądny nie jestem ale widać tak miało byc. Pytanie czy w ferworze walki Laporta nie zrobi jakiejś głupoty.


I pytanie najważniejsze: ile było prawdy w tych prasowych doniesieniach.

0

@lysy1015 No ale przecież już pozbyliśmy się Lengleta, to jest kilka milionów na sezon. Teraz odszedł Fati, który przy przedłużeniu i obniżeniu kontraktu zwolnił podobno około 8 mln na sezon. Już tych 2 gości powinno dać miejsce na Garcię i Nico. Za chwilę kontrakt ma podpisać de Jong i też ma to wpłynąć pozytywnie. Ja liczę cały czas na to że jakoś dogadają się z Lewym i np też rozłożą jego kontrakt na 2 lata. Ter Stegen jest na wakacjach, nikt Go jeszcze nie poinformował oficjalnie że nie będzie grał, przecież gość nie jest na tyle głupi żeby przesiedzieć sezon mistrzostw świata na trybunach.

0

@barcelonaLM No ale jak nie mogą? I kupują gościa za 60 mln po to by siedział na trybunach? Nawet zakładając sytuację że Nico rzeczywiście nie zostałby zarejestrowany to już lepiej byłby Go puścić za darmo bo to byłby największy skandal w historii ligi. Z punktu widzenia klubu byłoby to straszne.
@ventriloquist1 Tylko ze wtedy były wybory, teraz zarząd nie ma interesu w grzaniu tematu Nico tylko po to żeby się na koniec wycofać. Przecież to by była totalna kompromitacja.

2

Nie do końca rozumiem dlaczego Barca nie chce dać im tej gwarancji. Przecież jak nie dadzą rady zarejestrować Nico to chłop będzie przez pół roku siedział na trybunach, chyba zdają sobie z tego sprawę? Jeżeli wiedzą coś czego my nie wiemy - czyli że nie dadzą rady Go zarejestrować - to po co ten cały cyrk?

9

@Tridente2015 Każdy piłkarz przecież może wynegocjować taką klauzulę, tyle że w Hiszpanii jest to obowiązkowe.

1

@ProMILs A czytałeś dane ilu migrantów rzeczywiście zostało przerzuconych a ile „legalnych” wiz wydał poprzedni rząd? Dlaczego wtedy nie było patroli?

0

@RinooniR Tylko mi nie mówxie że te „patrole” naprawdę do Was przemawiają… robią z Was durni i łykacie wszystko jak leci

0

Ah shit, here we go again

2

Endrick na pewno z optymizmem patrzy w nadchodzący sezon

5

Losowanie niezłe, nie ma jakieś serii trudnych meczów.

0

Dzisiaj losowanie terminarza La Ligi?

0

A czym się różni przejęcie 10 Maradony od przejęcia 10 Ronaldinho?

0

@fenix1983 Któryś z dziennikarzy ostatnio mówił (moim zdaniem słusznie) że kadry klubów będą miały po 30 zawodników i zostaną wprowadzone urlopy w trakcie sezonu. Dajmy na to takiemu Raphinhi możemy dać wolny cały grudzień, Yamalowi styczeń itd. Wg mnie ma to bardzo duży sens. Oczywiście będzie to promowało tych największych ale tak to już jest niestety.

0

Ja też zawsze uważałem że za takie pieniądze powinno się gonić piłkarzy do roboty. Ich kariery trwają po 15 lat i są ustawieni na wiele pokoleń.
Nie zmienia to faktu jaki mam stosunek do tego turnieju - nie z uwagi na piłkarzy tylko z uwagi na jego formę.

0

Myślę że jak Flick będzie miał kim to będzie dużo bardziej rotował więc taki skład zobaczymy dość rzadko.

6

Ma to sens, mają 2 najlepszych lewoskrzydłowych + Rodrygo więc teraz będą mieli 3 :)

4

@pax Moim zdaniem Pedri z de Jongiem był lepszy niż Pedri bez de Jonga, uważasz inaczej?

4

Nie do końca rozumiem głosy o słabości de Jonga. Poprzedni sezon pokazał że jest zawodnikiem kluczowym nie tyle dla całej drużyny co dla Pedriego, pomógł Mu bardzo stać się jednym z głównych kandydatów do ZP. Bez de Jonga Pedri był mniej efektywny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?