kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Qr o co tu chodzi?
4
Koniecznie powinni łapać kartki bo z Valadollid jest szansa że i tak by nie zagrali
2
A ja bym trochę bronił Flicka. Wyszliśmy na spokojne prowadzenie, mecz był pod kontrolą. 3 potężne błędy zadecydowały o golach, poza tym Celta chyba tylko raz zagroziła naszej bramce przy tym niedoszłym karnym na Minguezie. Błędy oczywiście zdarzyć się mogą ale ciężko o to winić trenera.
Swoją drogą ten trzeci gol to jakiś kompletny absurd, co sobie myśleli obrońcy?
11
La Liga cierpi na atak Var? Raczej na beznadziejność sędziów których ten Var musi cały czas poprawiać.
32
Ja rozumiem że nie chcą przesunąć meczu ale jaki to jest argument że Barcelona znała godzinę od 7 kwietnia? Przecież wtedy nie wiedzieli że będą grać w 1/2 LM
0
Jeżeli Flick nie ufa Fortowi to nie wiem dlaczego nie wystawi Araujo na prawej stronie. Coś czuję jakąś niespodziankę typu Ansu albo Victor od początku. Mecz z Realem w sobotę, gramy we wtorek. To dużo więcej odpoczynku niż piłkarze mieli w ostatnim czasie
0
Oby Real dzisiaj wtopił to będzie szansa przerwać ten rekord
0
@BezglutenowyPedri Miał 2 sytuacje sam na sam gdzie Borja miał naprawdę dużo czasu żeby przymierzyć, zawsze można się lepiej zachować ale przy bronieniu sam na sam bramkarz musi mieć trochę szczęścia. Tym razem go zabrakło i trzeba też przyznać że wykończenia były perfekcyjne.
0
@liber02 Czy ja wiem czy dadzą? Za wygranie LM klub dostaje 6,5 mln, na pewno premie które mają wpisane w kontraktach zawodnicy przewyższają tą kwotę. Z punktu widzenia ekonomii najlepiej byłoby przegrać w finale.
32
Mam nadzieję że to będzie przełamanie Raphinhi po tym słabym okresie po reprezentacji.
1
@Dfd222 To jest akurat najdebilniejszy przepis w dzisiejszej piłce. Co z tego że się odbiło od nogi jak w efekcie gość zarrzymał akcję ręką?
1
@Arekvip Tam nie było nawet blisko spalonego
16
Oby Real wtopił z Bilbao, to by nam bardzo pomogło.
1
Akurat z Del Cerro to prawda, ostatnio wybitnie mylił się na naszą niekorzyść ale z tym karnym zachował się dobrze. Co do sytuacji z Raphinhą to była tylko 1 powtórka, tu akurat teorie spiskowe mają się dobrze bo kataloński realizator nie pokazał tego dokładnie, a zdecydowanie powinien.
0
@Hadim Jakby człowiek wiedział że się przewróci to by usiadł. Akurat Lewy kontuzji typowo mięśniowej nie miał bardzo dawno (w sumie to chyba nigdy?) więc dużo większa szansa była na to że złapie ją Ferran.
0
No to trzeba było to zrobić, w czym problem?
0
@Barca-Messi10 Akurat z Raphinha to bym się zastanowił, szkoda że nie było powtórek
1
@Derpowsky Fatiego to oni próbują 3 lata za darmo oddać tylko że nikt nie chce brać
0
To może być strasznie ważny moment dla Raphinhi. Gra ostatnio straszną kupę ale dał radę w najważniejszym momencie, oby to było przełamanie.
Realcja drużyny świetna ale do 60 minuty kompletny dramat. Mecz z Majorką pokaże gdzie jesteśmy bo jak znowu zaczną tak jak zaczęli dzisiaj to już będzie się można poważnie martwić
14
Przede wszystkim akcja z Minguezą była już grubo po strzale i myślę że to zadecydowało. Co do Inigo to bardzo ryzykował, jakby piłkarz Celty to wyczuł i się wywalił to na bank byłoby czerwo
23
Jak ja nie znoszę tej łajzy Aspasa, normalnie mnie trzęsie jak sobie pomyślę. Oby już kończył karoerę
1
Sędzia jest straszny, znowu…
0
Trzeba po prostu wrzucić trzeci bieg, na razie grają tryb ekonomiczny
1
My mamy problem z rejestracją mikroskopijnego kontraktu Pau Victora a Messi za małe pieniądze grać nie będzie. Szkoda, liczyłem chociaż na pół roku i zamknięcie klamrą kariery najlepszego piłkarza w historii.
7
Ja mam nadzieję że trochę pomoże nam pogrążony w smutku Real. Grają teraz 2 niełatwe mecze w lidze, pierwszy na pewno a może i drugi też bez Mbappe który jest najbardziej niebezpieczny. Bilbao to groźna drużyna i co prawda regularnie kładzie się na Bernabeu ale tak samo było z Valencią. Getafe to parszywa drużyna z którą zawsze gra się ciężko faworytom. Naprawdę wierzę w to że Real coś może stracić w tych meczach.
A my trochę wychodzimy na prostą po tym ciężkim maratonie. Od meczu z BVB jest wreszcie kilka dni przerwy, mamy 2 teoretycznie łatwiejsze mecze u siebie a później znowu czas od wtorku do soboty przed finałem PK (dla porównania Real gra swój mecz ligowy w środę).
Półfinały LM to już dyspozycja dnia, determinacja i walka na ponad 100%. Tu nie ma reguł, wygra odporniejszy.
8
@Kapitan9 Czyli przy naszej bardzo krótkiej ławce pozbywasz się 9 zawodników i sprowadzasz za to 3?
0
@slayer A Laporta wyczaruje coś żeby Tebasa obejść :) Tak to już jest, ciekawe kiedy w końcu na stałe wyjdziemy z tych finansowych kłopotów.
0
Nico jest najlepszą istniejącą dla nas opcją na skrzydło czy to się komuś podoba czy nie. Mam nadzieję że Laporta znowu coś wyczaruje i znajdzie kasę żeby Go sprowadzić.
5
Złamał czy nie to Mu nie przeszkodziło za bardzo
5
Dopiero co byliśmy największym faworytem, porażka z BVB to zmieniła. Teraz to już decyduje dyspozycja dnia, wszystkie statystyki można sobie wsadzić